Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφεδακι στη Θεσσαλονικη


savropinguinos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!

Εγω δε θα ερθω!

Φοβαμαι μην αρχισουν οι αποχωρησεις!

πχ η Νατασα...

Δε με χωνευει καθολου κ με θαβει δεξια κ αριστερα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;; :woohoo:

Συναντηση;;;;; :woohoo:

Κι εγώ μέσα με την κοιλάρα μου!!! :blush:

Θουλίτσα εύχομαι να μην γίνει την πρωτομαγιά η συνάντηση γιατί θα λείπουμε... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για αυτο δεν εβαλα ημερομηνια για να το συζητησουμε καλα κ να βρουμε μια μερα να τους βολευει ολους ας ειναι κ την αλλη εβδομαδα,Ολια μου στην ιδια περιοχη δεν μενουμε ?να κανονισουμε καμμια φορά κ με τις αλλες που ειναι κοντα να παμε πλατεια,ανοιξε κ ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα οταν λες πλατεία εννοείς Εύοσμο;;;

Κι εμένα με βολεύει πολύ μιας και εκεί βγαίνουμε συνεχώς!!!

Είναι και βολικά για τις μανούλες που θα κυνηγάτε τα παιδάκια σας... B) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα αν θες αυτη την εβδομαδα εκτος απο πεμπτη καποιο απογευμα μπορω να βρεθουμε στην πλατεια του ευοσμου . Πρωτομαγια λιγο δυσκολο ..Ας ερθουν και οσες κοπελες μπορουν .Η Βασω απο οτι ξερω μενει κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω τι θα κανετε τρελα συλλεκτικα κομματια ,αλλα να ξρετε εγω ανεβαινω 1-15 ιουνιου..ασχετο αλλα το επισημανω..πιειτε 1 καφε τωρα και τους υπολοιπους μτα...χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω θελω αλλα καπου που θα μπορει να παιζει το μπουμπουκακι με τη μπαλα του και να μην το κυνηγαω μου χει βγει ο πατος να τρεχω πισω του μα δε φοβαται καθολου το ατιμο? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευοσμο αν βρεθειτε κοριτσακια μου,θα ερθω κι εγω !!!

Vasomits εμεις με τις κοιλιες μας ε???χαχααχχχαχα

πειτε τελικα ωρα και μερα !!!φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανονιστε και πειτε μου..δυτικα παντως δεν ξερω εαν θα μπορεσω οχι τιποτα αλλο δεν ξερω πως ερχονται.. :blush: και αμα δεν ξερω τον δρομο... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΥΟΣΜΟ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ.ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΠΑΝΤΑ

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη εσυ θα ερθεις μεχρι εμενα που ειναι ευκολο..και μετα θα παμε μαζι...χιχιχιχι

Εγω Ανατολικα η κεντρο δεν εχω προβλημα να ερθω αρκει να ειναι μερα - οχι καθημερινη- που να ειναι ο αντρας μου σπιτι..αλλιως με τον ταραξια μονη μου δεν το επιχειρω...δεν θα ξεχασω την τελευταια φορα που το εκανα και πηγα ΙΚΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου και εγώ μάλλον θα μπορέσω να έρθω με την κοιλίτσα μου!!!

Βασούλα μαζί θα τις έχουμε τις κοιλιές μας!!!!χαχαχαχα

αλλά όχι Πρωτομαγιά γιατί όλο και κάτι θα κανονίσουμε να κάνουμε..πείτε πότε θα γίνει για να σας πω σίγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μενω στην μενεμενη πισω απο τος γραμμες..αλλα η Μαμα μου μενει Ν./ Πολητεια οπου εμενα και εγω πριν 2,5 χρονια..χιχιχι οποτε ολο καπου εκει τρυγυρναω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μην το δενετε κομπο για την πλατεια Ευοσμου,μπορουμε μεσοβδομαδα να βρεθουμε οσες μενουμε κοντα στην πλατεια γ καφεδακι κ μετα ξαναβρισκομαστε καπου πιο κεντρο γ να βολευτουν κ τα κοριτσια που μενουν ανατολικα,δεν θελω να ταλαιπωρηθει κανεις,να ειναι ολοι ευχαριστημενοι!!!! Ολια και Βασω οποιο απογευμα θελετε ειμαι φρι !!!!!Χρυσα κ Νατασουλα το ιδιο κ προς εσας,κ οποια αλλη μενει κοντα !!!!!κ φυσικα οποια αλλη θελει,στειλτε μου πμ γτ σημερα δυσκολα να ξαναμπω,το τηλ μου το εχετε νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω μπορω!εκτος απο πεμπτη ομως επειδη εχω τελικα προβα νυφικου..αλλα κανονιστε εσεις κ αν τα καταφερω θα ερθω!κ εγω κοντα σας μενω,πολιχνη με μετεωρα!!

φιλακια! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...