Μετάβαση σε περιεχόμενο

ANEPISIMI SUNANTISI SIMERA STO KTEL THESALONIKIS


kelly24

Recommended Posts

KORITSAKIA SIMERA THA VRETHOUME KAPIES KOPELES STO KTEL THESALONIKIS STIS 6 MISI TO APOGEUMA...THA EIMASTE EGW(KELLY24) TO MANTARINI TO GIWTAKI I NENEKA I CESILIA KAI ISWS AKOMA 2 KOPELES....OPOIES THELETE MPOREITE NA RTHEITE NA PIOUME ENA KAFEDAKI KAI NA GNWRISTOUME...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα ειναι η νενεκα μαζι σας?

εμ ανθρωπος δε θα πατησει!χιχιχχι ποτε εφυγε απο αθηνα?μαμοτο δεν την προλαβαμε?!

κελλυ εγω ειμαι μεσα...ισως αργησω λιηο ομως...ξερεις η αποσταση αθηνα θεσσαλονικη ειναι μεγαλη...με τα ποδια θα ερθω μην κ φυγετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμόνα προλαβαίνεις!!! θα σε περιμένουμε όοοολο το βράδυ! ε θα φτάσεις κάποια στιγμή! άντε ποια άλλα κοριτσάκια θα έρθουν να γνωριστούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pink έγραψε:

να κανω μια χαζη ερωτηση;θα γινει στη θεσσαλονικη η συναντηση;

Στην Κτελ Θεσσαλονίκης θα γίνει η συνάντηση η σημερινή, τώρα για την μεγάλη συνάντηση που γίνετε ακόμα νομίζω δεν έχει κανονιστεί κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika eimastan pente... an thes na ksereis mama_xina!!! :P k den tha me ksefortwthite toso eukola giati exw programmatisei na me fas sti mapa se oles tis upoloipes sunantiseis... an thes na ksereis...xaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka...πως και καταφερες αλλα τεσσερα ατομα να σε γνωρισουν?πωπω καμμια απο αυτες δε ξαναμπηκε!φαντασου τι τους εκανες!χιχιχιχι

ελπιζω να περασες καλα κουκλιτσα μου με την τρελο κελλυ κ την ελενη!ποιες αλλες ηταν.....?

εγω ειμαι ακομη στο δρομο δε νομιζω να φυγατε ε?ε?

καλα βρε χαρα μου εισαι σε συναντησεις για θεσσαλονικη θα ερθεις σε συναντησεις για αθηνα..τοσο πολυ μας αγαπας? εγω λεω να κανονισουμε μια ομαδικη εκδρομη τυπου τριημερο ολο το μαμμυλαντ!ειμαι σιγουρη οτι θα ερθεις!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδακι μη φοβασαι αυτες οι τρελες βλ. κελλυ κ μανταρινι κανονιζουν σχεδον μια φορα τη βδομαδα και συναντιουντε εκει!χαχαχα

καλα ηθελες να γνωρισεις αυτα τα τρελοκομεια?παπαπα ειναι σου λεω!ασε που ολη την ωρα γελανε και θα σου παρουν τα αυτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perasame teleia... k ap'oti vlepeis ksanampainoun..exases... xaxaxaxa!!!

loipon an ftaseis thessaloniki k den se perimenoun oi alles..(san den ntrepontai...xaxaxa) ela apo dw... konta eimai... xaxaxa

k nai sas agapaw para polu oles... gi auto trexw apo sunantisi se sunantisi... ame... oso gia to triimero ennoeitai... ksereis.. den leipei o martis apo ti sarakosti... xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ μας κακολόγησε η Ραμόνα??? Ραμόνα μην φας!!! έχουμε γλαρόσουπα!!! :P:P:P:P έχω βάλει τις φώτο από την συνάντηση στην ομάδα κορίτσια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...