Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4/10


RUBELA

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζουζουνες μου περασετε τελεια ειδα και θελω να σας πω την αληθεια πεθενω απο τη ζηλια μου! νευριασα!ουφ!

εγω σημερα ειχα τα τυχερα μου μου την επεσε ενας κουκλος 7χρονων ο μιχαλης και μου εδωσε και λουλουδακι!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

ζουζουνες μου περασετε τελεια ειδα και θελω να σας πω την αληθεια πεθενω απο τη ζηλια μου! νευριασα!ουφ!

εγω σημερα ειχα τα τυχερα μου μου την επεσε ενας κουκλος 7χρονων ο μιχαλης και μου εδωσε και λουλουδακι!χαχαχαχα

Είδες που όλα για κάποιο λόγο γίνονται στην ζωή;;; Αν είχες έρθει μαζί μας δεν θα έπαιρνες λουλουδάκι από τον Μιχαλάκη...δεν πειράζει που δεν ήρθες αν και περίμενα να σε δω, την επόμενη φορά αν έρθεις στο Αιγάλεω θα σου δώσει κι ο Νικόλας λουλουδάκι γιατί είναι το forte του τα λουλούδια και η προσφορά τους... Πώς ήταν η πρώτη σου μέρα στη δουλειά; (Εκτός από τον Μιχαλάκη);;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απλα τελεια!!! μου αρεσει! μου παει βρε παιδι μου!

ασε που ημουν και η πιο καλη!δεν φωναζα στα παιδακια οπως οι αλλες κοπελες!σαν τον χιτλερ ηταν καποιες ελεος!χαχαχαχαχα

στο αιγαλεω ειναι κυριακη παλι?τι ωρα το εχουν κανονισει???

κατερινακι να μου φερεις τον νικολα στο παιδοτοπο!!!χαχαχαχα

αχ εχω αδυναμια στα αγορακια κοριτσια και σημερα ειχε πολλα αγορακια με παμπερς και εγω ελιωναααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΜΟΝΑ ΜΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΑΞΙΔΙ, ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΕΙΝΟΠΑΘΗΣΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΛΑΨΑ ΗΤΑΝ!

ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΑΛΛΟΝ,Ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονακι το Μιχαλακ 8 ετων ; κατσε να τοπω εγω στοΣταυρο και θα δεις καομοιρα μου ειπα για τη Κυριακη 9 μαιου στις 11.30 το πρωι ειπα πρωι γιτι το απογευμα βαζουμε τα παιδια για Υπνο νωρις λογω σχολειο την αλλη μερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa βανια μην του πεις τιποτα και μετα δε θελει να με παντρευτει! εμ τι θα χαλασω εγω το προξενιο μου? με τιποτα!

μπραβο καλυτερα πρωι ωστε αν ειναι να πω στη δουλεια να δουλεψω απογευμα εκεινη τη μερα για να σας προλαβω!χιχιχι

αντε μου ελειψε ο κουκλος σου! εχθες εχασα της ρουμπελας και νευριασα μαμοτο!

αντε θα τα πουμε εκει να σας φερω και τουρτα να μου πειτε τα χαπι μπερθντει που θα γερασω κιαλλο!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια μανούλες και μη...

χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα και ζήλεψα πολύ πολύ...που δεν μπορεσα να ρθω για ακόμη μία φορά... :(:( αν μπορείτε ποτέ να το κανονίσετε για τετάρτη απογευματάκι θα μπορέσω να ρθω σίγουρα.... !!!!!!!!!!!! :):):) θα κρατάει την μπεμπούλα μου η πεθερά μου και θα μαι free για πολύ ώρα....

Μαράκι μου (Dora 1)δεν σε ξέχασα απλά είχα κάποια προβληματάκια στη δουλειά γ'αυτό και δεν σε πήρα...θα τηλ.να τα πούμε...

Κατερινάκι μου (Κατρίνα) να το κανονίσουμε μωρέ αν μπορείς και εσύ την άλλη τετάρτη για να σε γνωρίσω και από κοντάααααααααααααααα και εσένα και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια... τα φιλιά μου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ !!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ... :woohoo: :woohoo: ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕ!!! :kiss::kiss: ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΥΚΗΤΑΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ,(ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙΣ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΚΑΙ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα περασαμε ομορφα ομορφα ομορφα!!!πολυ χαρηκα που τα ειπαμε απο κοντα και η μπεμπουλα το καταευχαριστηθηκε εριξε κατι υπνους στην βολτα στην παραλια και την επιστροφη σαν πουλακι!!!!!

νικολακο μου ομορφουλη φιλακια απο τη μπεμπα ως την επομενη φορα !!!

ραμονακι σε περιμενα αλλα δεν πειραζει δουλεψε να βγαλεις λεφτα να μας τα φανε τα γυμναστηρια χαχα!!!!!

θα τα πουμε Αιγαλεω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DORA1 έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ !!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ... :woohoo: :woohoo: ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕ!!! :kiss::kiss: ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΥΚΗΤΑΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ,(ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙΣ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΚΑΙ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1982 έγραψε:

τα περασαμε ομορφα ομορφα ομορφα!!!πολυ χαρηκα που τα ειπαμε απο κοντα και η μπεμπουλα το καταευχαριστηθηκε εριξε κατι υπνους στην βολτα στην παραλια και την επιστροφη σαν πουλακι!!!!!

νικολακο μου ομορφουλη φιλακια απο τη μπεμπα ως την επομενη φορα !!!

ραμονακι σε περιμενα αλλα δεν πειραζει δουλεψε να βγαλεις λεφτα να μας τα φανε τα γυμναστηρια χαχα!!!!!

θα τα πουμε Αιγαλεω!!!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ!!Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ...ΩΡΑΙΑ ΣΕ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ, ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΗΔΗ..

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...