Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4/10


RUBELA

Recommended Posts

mama_xina έγραψε:

συναντηση χωρις τον νικολα???

χμ...παναγιωτα...αν ηταν νωριτερα?αργοτερα? ουαααααα εγω ποτε θα εξηγησω στον νικολα οτι οι μελαχρινες ειμαστε πιο ομορφες?χιχιχι

να μου τον ζουληξεις!!!! μουαααατς!

αγαπη μου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Αστο ειμαστε μεγαλα ρεμαλια. :P:P:P:P

ξυπναμε κατα τις 11,βολταρουμε 12 με 3,κοιμαστε 4 με 6, μετα ξαναβολταρουμε και εν τελει κοιμομαστε στις 11μιση με 12.

απο τωρα εχει φοιτητικο προγραμμα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να δω τι θα τον κανω αργοτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χμ...εμ καντε καμμια βολτα προς τον αλιμο εγω θα σας περιμενω !χιχι

οντως απο μικρος μπηκε στη φοιτητικη ζωη...τι τελειο! ετσι ειναι οι αντρες...μαθαινουν απο μωρα!χαχαχα

πωπωπω παντως θα ειναι τελειο που θα συναντηθουμε για να ευχηθουμε στη ρουμπελιτσα!πολυ το χαρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

αγαπη μου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Αστο ειμαστε μεγαλα ρεμαλια. :P:P:P:P

ξυπναμε κατα τις 11,βολταρουμε 12 με 3,κοιμαστε 4 με 6, μετα ξαναβολταρουμε και εν τελει κοιμομαστε στις 11μιση με 12.

απο τωρα εχει φοιτητικο προγραμμα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να δω τι θα τον κανω αργοτερα!!!!!

Παναγιώτα μια από τα ίδια!! Άστα!! Και σήμερα επειδή χθες με ξενύχτησε το σκατούλι.. κατά τις 10 του έβαλα πιπίλα και στις 11 έτρεχα πανικόβλητη να τον ξυπνήσω...

Κορίτσια και για μένα είναι δύσκολο αυτή τη φορά! Και λόγω ημέρας και ώρας... πρέπει να φύγω και για Εύβοια... Έχουμε ακόμα λίγο βήχα κι εγώ κι ο μικρός... και δεν θα μπορέσω!! Εύχομαι στην επόμενη να είμαι εκεί και να σε δω βρε Ρούμπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε γειτονισσακι μου!!!

εγω μεγαλωσα στην αγορα!αχ πολυ χαρηκα!!!

οταν ξαναπαω στα μερη μου θα σας βλεπω καθε καθε μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα αν και ειμαι αρκετο καιρο μελος δεν εχω καταφερει ποτε να ερθω σε μια απο τις πολλες συναντισεις που εχουμε κανει ελπιζω και μενα ο γιαννακης να μην κοιμαται και να μας φερει ο αντρας μου επειδη και γω δεν εχω ερθει ξανα ειπατε οτι η συνατηση θα ειναι εξω απο την οστρια πειραζει αμα εχω τον γιαννακη και το καροτσι του γιατι περπαταει μεν αλλα αμα κουραστει θα θελει το καροτσακι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα αν και ειμαι αρκετο καιρο μελος δεν εχω καταφερει ποτε να ερθω σε μια απο τις πολλες συναντισεις που εχουμε κανει ελπιζω και μενα ο γιαννακης να μην κοιμαται και να μας φερει ο αντρας μου επειδη και γω δεν εχω ερθει ξανα ειπατε οτι η συνατηση θα ειναι εξω απο την οστρια πειραζει αμα εχω τον γιαννακη και το καροτσι του γιατι περπαταει μεν αλλα αμα κουραστει θα θελει το καροτσακι του ευτυχως εχουμε απει πολλες φορες εκει και στην παιδικη χαρα διπλα ο γιαννης τρελλλενεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραπανακι εγω θα ερθω με το μεγαλο μου παιδακι τον αγγελο οποτε καταλαβες οτι ολοι επιτρεποντε χαχαχαχα

τελεια μακαρι να τα καταφερεις!!!

κοριτσια παντως μακαρι να μας ανακοινωσει το ραπανακι μας τα ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω θα ρθω με τη μικρουλα μου!αν καταφερω να ψησω το μπαμπακα εχει καλως!!!!ρουμπελακι στειλε μου το κιν σου πμ θα σε παρω να μου θυμισεις που ειναι οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ RUBELITSA! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΩ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗ. ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΣΚΟΠΙΜΩΣ..

ANYWAY, RUBELITSA ΝΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΚΑΙ 17.30 ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ...ΣΝΙΦ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ 99% ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΧΤΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΜΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 00.30.SO ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ MAMMYLAND ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ, ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΨΙΛΟΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΧΤΕΣ...ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ;;ΜΜΜ.. ΑΝΤΡΕΣ, ΠΟΥΦ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι και εμενα ετσι εκανε σε καποια φαση και σταματησα να μπαινω και του εσπαγα επιτηδες τα νευρα οσπου αγανακτησε και με ρωτησε δε μπαινεις στον υπολογιστη λιγακι?χζαχαχαχα

λυστε μου μια απορια η ρουμπελιτσα ποτε γενναει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εγω δεν μπορω να ερθω ειναι μακρια αλλα αυτο το παλευα απλα τηγ Κυριακη περιμενω την αδερφη μου αν δεν ερθει και ειμαστε καλα μπορει να εμφανιστουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

κατερινακι και εμενα ετσι εκανε σε καποια φαση και σταματησα να μπαινω και του εσπαγα επιτηδες τα νευρα οσπου αγανακτησε και με ρωτησε δε μπαινεις στον υπολογιστη λιγακι?χζαχαχαχα

λυστε μου μια απορια η ρουμπελιτσα ποτε γενναει???

MAMA_XINA ΔΕ ΠΟΛΥΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΜΠΑΙΝΩ ΧΙ ΧΙ

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΞΑΝΑ ΑΜΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο SERVER ΚΑΙ Η SQL ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχ και εγω ετσι ενιωθα την προηγουμενη φορα! ασε που ειχαμε σημειο συναντησης το συνταγμα και κατα τη διαδρομη καναμε και καλα ξεναγηση χαχαχα

γενικως θα δεις θα περασεις σουπερ και θα γνωρισεις υπεροχα πλασματα! και εμενα εννοειται!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

αααχ και εγω ετσι ενιωθα την προηγουμενη φορα! ασε που ειχαμε σημειο συναντησης το συνταγμα και κατα τη διαδρομη καναμε και καλα ξεναγηση χαχαχα

γενικως θα δεις θα περασεις σουπερ και θα γνωρισεις υπεροχα πλασματα! και εμενα εννοειται!χαχαχα

ΩΡΑΙΑ.. ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΡΙΝ 20 ΛΕΠΤΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ON -LINE... XA XA KAI ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΔΕΘΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΣΥΜΜΑΖΕΜΜΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΤΑΪΣΜΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΚΛΠ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΠΤΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.. ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΑΜΑ ΧΙΝΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20.00

RUBELITSA ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ PM ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ ΚΑΠΟΥ..ΤΑΥΡΟΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...