Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010 --Συνάντηση Απριλίου!!!!


rena79

Recommended Posts

mpravo kikitsa mou,htan h epomenh erwthsh mou to pou 8a sunanth8oume.elpizw na to vrw eukola giati exw er8ei sunolika sto mall mia fora otan prwto leitourghse..fantasou..xixixixi!

5? h' 5:30? mhpws na legame pio sigourh wra na mhn perimenoun oi prwtes pou 8a pane?kai mporoume na poume mia kafeteria sigourh gia na pane ekei oi prwtes kai oses arghsoun na erxontai mia-mia.mperdema?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν-ν μου πως εισαι?? πως περνας?? :kiss:

λεμε 5-5:30 επειδη μερικες κοπελες δουλευουν και δεν μπορουμε να πουμε ακριβως ωρα. εγω την πρωτη φορα που πηγαμε μαζι με την βαλεντινα περιμεναμε μιση ωριτσα μπροστα στο ασανσερ, ηρθε η φωτεινη και επειδη ειχε παει 5:30 πηγαμε και κατσαμε καφετερεια..μετα ηρθαν και οι υπολοιπες κοπελες (μας βρηκαν στην καφετερεια). ;) Η καφετερεια λεγεται De Javou που ειχαμε κατσει...αν πας νωριτερα και θελεις να πας να κατσεις δεν υπαρχει προβλημα, οταν ερθουμε σιγουρα θα μας γνωρισεις απο τις κοιλιες! χιχι! :laugh: :P

το Mall αν ερθεις με τρενο ειναι στο σταθμο Νερατζιωτισσα. αν ερθεις με αυτοκινητο πηγαινε στο site του Mall και νομιζω οτι σου δινουν οδηγιες πως να ερθεις. :unsure:

φιλακια πολλα και καλο βραδυ! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημερα!!!! λοιπόν κοντευει η συναντησούλα μας!!!! γιουπι!!!!

στο MALL , στομν 3ο οροφο στο ασασνέρ... όσες κοπέλες αργησουν λίγο μπορούν να συναντησουν τις υπόλοιπες στην καφετέρια DEJAVU... απλά μια παράκληση κορίτσια... όποιες πάνε πρώτες στην καφετέρια, καθίστε σε ένα τραπεζάκι λίγο πιο μακριά από το μέσα μαγαζί (που επιτρέπεται το κάπνισμα) για να μην μας έρχεται η μυρωδια!!! την άλλη φορά μυριζε λίγο!!! στον ανοιχτό χώρο απαγορεύεται!!!

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧ κορίτσια !!! μόλις μίλησα με τον γιατρό μου και μου μετάθεσε το ραντεβού μας για την Τετάρτη !!! στις 7 και μιση!!! οπότε αν μπορέσω να έρθω στη συνάντηση θα είναι για πολύ λίγο!!! ΓΜΤ!!!! εν τω μεταξύ μου είπε ότι είναι πολύ tight και να μην αργήσω!!!!! κορίτσια μου πολύ λυπάμαι!!!! ήθελα τοσο να έρθω καιι να σας δω!!!! τώρα πότε θα σας δώ??????????? κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα Ρένα :(

Θα ξανακανονίσουμε! και Μαιο και Ιουνιο, λέω να τυην κάνουμε μηνιαια τη συνάντηση!

Κοπελούδια εγω σχολάω 5, θα σας βρω κατ΄ευθείαν στο καφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααα!!!

εγω τελικά μπορει να περασω μια βολτα για λιγο! :laugh: :laugh: :laugh:

μάλλον θα περασω για λιγο γιατι μπορει ν ανεβουμε mall με τον αντρα μουκαι για κατι ψωνια!!οποτε θα περασω να σας πω μια καλησπερα...!!! :silly: :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kikitsa mou!pername polu omorfa!shmera eidika pou phgame gia pswnia kai pswnisame thn proika ths mpempoulitsas mas eimaste polu xaroumenoi!panemorfa einai ola!genika to pasxa perasame polu omorfa!aurio to prwi exoume uperhxo,8a doume th mpempoula mas!!!!epitelous!!!!!exw na thn dw 6 evdomades!mou eleipse optika an k thn niw8w doksa tw Thew pollakis hmerhsiws kai entonws!

wraia kikitsa mou,8a vre8oume sto mall tote 5-5:30.elpizw kai esu na perases omorfa!!!filakia polla se oles sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν-ν μου χερομαι!! με γεια και τα προικια σας!!! :kiss: με το καλο να δεις τη μπουμπου σου αυριο...εγω θα την δω την αλλη πεμπτη! :woohoo:

ρενα μου κριμα που δεν θα μπορεσεις...εγω παλι δε σε βγαζω απο τη λιστα μηπως μπορεσεις και περασεις ετσι στα κλεφτα? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw polu kikitsa mou!!!thn eidame shmera thn mpempoula mas kai einai mia glukoula!!!epine ugraki kai eimai mia kouklitsa!hr8e kai h pe8era mou mazi(emeis ths to zhthsame)kai ekleige otan mas edeixne thn kardoula ths!doska tw Thew einai kala+polu zwhroula h karamelitsa mou!!!kikitsa mou me to kalo kai esu na deis th mpempoula sou!!!

koritsia aurio einai h sunanthsh mas!!!ti 8a foresete?na kserw ti na valw..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου χερομαι τοσο πολυ με τα καλα σου νεα!! ετρωγε η φαγανουλα ε?? χιχι :P :laugh: αντε με το καλο να τα παρουμε και στις αγκαλιτσες μας!!! :cheer:

α!! και βαλε μια τουαλετα..μην τολμησεις και ερθεις με καμια φορμα?? δεν θα σε δεχθουμε στην παρεα! :P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

βαλε καλε οτι θελεις να εισαι ανετα..εγω την προηγουμενη ειχα παει με φορμουλα αν δεις και στη φωτο...αυτη τη φορα θα βαλω ενα λινο παντελονακι με μια απλη μπλουζιτσα απο πανω... B)

φωτογραφικες μηχανες να φερετε! εγω τη δικια μου θα τη φερω παντως!!! να βγαλουμε πολλεεεεες πολλες φωτο! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου σκέφτομαι να έρθω αλλά για μια ώρα αυστηρά... και για να μην αγχωθώ, θα έρθω με το τρένο για να μην οδηγάω!!!

σημαντικό: σημερα έχει πάλι απεργία των ΤΑΞΙ...σαν την προηγούμενη φορά που είχαμε βρεθει!!!! τι σύμπτωση είναι αυτη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο μενα.

θελω παρα πολυ να ερθω στην συναντηση μας αλλα εχω ενα μικρο ενδιασμο.

εχω μια αλεργεια. το παθαινω καθε τετοια εποχη. πηγα στο γιατρο και δεν μπορω να παρω τα φαρμακα που περνω καθε χρονο λογο του μπεμπη μου.

εγω ξερω πωσ ειναι αλεργεια ομως επειδη φενεται σαν κρυολογημα δεν θελω να δημιουργησω προβλημα στην παρεα και δεν ξερω τι να κανω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί καλε να δημιουργήσεις πρόβλημα??? και εγώ έχω μια μικρή αλλεργια και φταρνίζομαι αλλά γιατί να δημιουργήσεις προβλημα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ΠΑΛΙ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΤΑΞΙ???... :angry::angry::angry:

anthi31 ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΣ ΓΚΑΣΤΡΙΑΣ ΜΑΣ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ....ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΩΣ??? :S:blink::huh::side::S ΧΑΛΑΡΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη να ερθειςςς και εγω ειμαι αλλεργικη βασικα σε αυτην την εγκυμοσυνη και τι δεν εχω παθει ομως επειδη ειναι κοντα μου μονο 7 κμ το μαλλ θα ερθουμε και εγω και η μπεμπα μου γιατι θελω να σας δουμε και παλι

ααα και σας εχω μια εκπληξουλα φιλια

Βαλεντινα και μπιρμπιλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλουμπακια μου που είστε? Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα! Πέρασα πολύ ωραία και ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση!

Βαλεντίνα ευχαριστώ πολύ πολύ για το δωράκι! Θα το φοράω στη μπέμπα μου! :kiss:

Άντε βάλτε φωτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου!!!!!!!

χάρηκα πολύ πολύ που σας γνώρισα όσες δεν ήξερα...Χαρά είσαι πολύ "άτομο" με πολύ χιουμορ.... Κατερίνα στην επόμενη συνάντηση θα έχεις και συ μεγάλη κοιλίτσα χιχιχι!!!! Αναστασία είσαι μια κουκλα!!! Βαλεντίνα μου τελειο το δωράκι σου!!!!! χίλια ευχαριστώ !!! ο αντρας μου ξετρελλάθηκε!!!! ηταν πολύ γλυκιά σκέψη!!!! αχχχ ευτυχως που ηρθα έστω και για λίγο, πέρασα πολύ ωραία!!!!

και από τον γιατρό όλα καλα!!! ο μπέμπης μια χαρά...και χτες ήταν και στις καλές του ο γιατρος, ούτε για τα κιλά μου είπε τίποτα ;)

φιλάκια πολλα πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια και εγω χαρηκα παρα πολυ!!! ηταν υπεροχα εχθες..ανθη μου κριμα που δεν ηρθες βρε αφου δεν υπηρχε προβλημα :(

κατερινα φανταζεσαι στην επομενη συναντηση να εχεις κανει ξαφνικα μια κοιλια ΝΑ!!! :woohoo: :woohoo: :P:P

μεχρι και η μπεμπουλα μου εκανε χαρουλες χθες που βρεθηκαμε! χιχι :P βεβαια της αρεσε και το παγωτακι :blush:

βαλεντινα μου τα δωρακια ηταν υπεροχα! :kiss:

ρενα μου μπραβο με το μπεμπη σου..ετσι ολα καλα να μας πηγαινουν!!

φωτο ανεβασα στις μανουλες ιουλιου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...