Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συναντηση Θεσσαλονικη 21/03/2010


Recommended Posts

ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ!! :(:( ΕΧΑΣΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!!

Γενικως ειχα προβλημα να μπω στο μαμμυ...

Εχετε δικιο κοριτσακια για την βαβουρα κ τον πανικο αλλα...

Εμεις πηραμε το βαπτισμα του πυρος!!!Πηγαμε για 1η φορα σε παιδοτοπο(εγω ειχα ξαναπαει βεβαια :P ) και ενθουσιαστηκαμε!!!

Η τσαχπινα περασε σουπερ!!!!Τα ματακια της γεμισαν εικονες!!!Παιδακια,χρωματα,μουσικη!!!

Τωρα αυτα δε σας νοιαζουν αλλα....Τα ειπα!!! :blush::blush:

Χαρηκα πολυ-πολυ που ξαναειδα τα κοριτσια που γνωρισα τοοοτε στον 4ο-5ο μηνα της εγκυμοσυνης μου(κ ξαναειδα στον 6ο) και που γνωρισα τα υπολοιπα κοριτσια!!!

Επιτρεψτε μου νεες "φιλες" να στειλω απο ενα ιδιαιτερο φιλακι στην Ιουλια κ στην Ελενη!!!

Ελπιζω την επομενη φορα να τα πουμε περισσοτερο!

Επισης...(οχι που θα τελειωνα ετσι γρηγορα! :P )

Εχω να δηλωσω οτι η Ιουλια ψευδεται ασυστολως για τον αυπνο(και καλα) κουκλο της!!!Το παιδι εφαγε κ κοιμηθηκε κατευθειαν! :woohoo:

Μονο 3 τεταρτα τον κουνουσε :laugh: :laugh: :laugh: (εχω κ φωτο που κοιμαται σαν αγγελουδι!!!)

Περιμενω κ εγω να δω φωτο μας απο την Ελενη!!!

Αν εχουμε βγει ολες ιδρωμενες...Δεν ηταν απ'το παιχνιδι...Μας βρασανε λιγακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι!χι χι χι!γελαω μονη μου Αναστασια μου! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

λοιπον,καταρχας εχεις δικιο,δε το ειχα σκεφτει ετσι..κ εμεις πηραμε το βαπτισμα του πυρος!

ναι ναι!3 τεταρτα κουνημα για υπνο μισης ωρας!! :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τελεια! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κοριτσια η τσαχπινα εχει τα πιο τελεια ζουμερα μπουτακια!!ειναι κουκλα,σαν τη μαμακα της βεβαια!θα δειτε φωτο οταν ανεβουν!

ελπιζω στην επομενη συναντηση να τα πουμε ολες καλύτερα!

φιλακια! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εχω να καταθεσω μια προταση. Στην επιμενη συναντηση σηγουρα θα ειναι πιο καλος ο καιρος. Κατι φιλοι μας που μενουσ στον Πενταλοφο μας ειπαν οτι ανοιξε εκει ενας καινουριος παιδιτοπος που εχει και δραστηριοτητες εξω.

Ια παω ομως πρωτα να τον δω και να σας πω ενυποσεις. Το ποσο ασφαλης ειναι κατα βαση.

και αν ειναι οντως καλος π[ροτεινω την επομενη συναντηση να την κανουμε εκει.

Παιδια μη με μαλωνετε..ηθελα να ερθω...αλλα ο μικρος εχει μηξες και λιγο πηρετο..τι να κανω φοβηθηκα μηπος κολλισουμε κανενα..κλαω..και ηθελα τοσο πολυ να γνωρησω την Ιουλια και την Αναστασια..μα καλα..πες μου σε παρακαλω..ποια μα ποια σου κατεβαζει το καρμα!!!!!

Τι λες πια βρε κοπελια..τι γραφεις και τετοια αντιπαθεια!!!!...να σου το ανεβασω και ας ειναι παλη 69;;;;;;;

Ελενη περιμενουμε φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrysa εγω την επομενη φορα (αν εχω σκοπο να ερθω) θα προτεινω να γινει καπου δυτικα κ ησυχα!!!Να μπορεσουμε να ακουγομαστε αν μη τι αλλο@!!!

Να γινετε δλδ εναλλαξ!Δυτικα-ανατολικα.Σε παιδοτοπο ή οχι! ;)

Αν δεν εχω σκοπο να ερθω...Θα προτεινω παλι ανατολικα κ σε παιδοτοπο ωστε την μεθεπομενη φορα να ειναι η σειρα του "δυτικα κ ησυχα"!χαχαχαχα

Και για το καρμα....Που να ξερω βρε συ ποια μου το κατεβαζει???Σαμπως μου το λεει>???

Τι να πω...Ή ειμαι τοσο κακια ή λεω πολλες μακακιες... :laugh: :laugh: :laugh:

Τουλαχιστον ξερω να εκφραζομαι με λογια! :)

Ιουλια σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια κουκλα μου!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ego leo i epomeni na ginei kentro...anastasia ton paidotopo ton fovamai

Γιωτα το καταλαβα....

Απορω ομως...Γτ δεν ειπες τπτ???

Εγω ουτε το σκεφτηκα οτι μπορει να μην ηθελες παιδοτοπο επειδη ειδα το βιντεακι σας απο τα γενεθλια της Κων/νας!

Κεντρο ειναι μια χαρα!!!Ανατολικα-Δυτικα-κεντρο λοιπον!3 επολογες κ τις παμε εναλλαξ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια οι φωτογραφιες ανεβηκαν...

Επιτελους :P Μπορειτε να μπειτε να τις δειτε

στην ομαδα "Ημουν κι εγω σε συναντηση" ;)

Θελω σχολια εεεεεε !!!! :laugh:

Υ.Γ. Α για να ξερετε ...τις τελευταιες φωτο

(τις καλες :P )τις εβγαλα εγω :whistle::whistle::whistle:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου μωρε....Ειπες οι "τελευταιες" κ τις εβαλες αντιστροφα για να μου παρεις τη δοξα???χαχαχχα

Οι φωτο που τραβηξα ηταν θεικες!

Το αγγελουδι της Ιουλιας????Εσυ με τον παιδαρο??

Οι στιγμες αγαπης Νατασας-Ειρηνης Λιτσας-γιου????

Οι αδερφουλες με τα μωρακια(που ο Ντοντος κοιταζει απορημενος την μικρη που κλαιει!!)???

Ολες αυτες ηταν δικες μου ληψεις!!! :P:P:P

Καλε....σταματηστε να χειροκροτατε!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Αχου μωρε....Ειπες οι "τελευταιες" κ τις εβαλες αντιστροφα για να μου παρεις τη δοξα???χαχαχχα

Οι φωτο που τραβηξα ηταν θεικες!

Το αγγελουδι της Ιουλιας????Εσυ με τον παιδαρο??

Οι στιγμες αγαπης Νατασας-Ειρηνης Λιτσας-γιου????

Οι αδερφουλες με τα μωρακια(που ο Ντοντος κοιταζει απορημενος την μικρη που κλαιει!!)???

Ολες αυτες ηταν δικες μου ληψεις!!! :P:P:P

Καλε....σταματηστε να χειροκροτατε!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

μπραβο κοριτσια! τελεια περασατε παλι.καλα εγω οπου φυσαει ο ανεμος.εχω παλι καιρο να μπω αλλα δε σας ξεχασα!τι κανετε? αντε να δω ποτε θα μπορεσω καιγω να ρθω να σας δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...