Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ???


Recommended Posts

Ρουμπέλα μου και εγώ έχω την ίδια απορία για το Αττικό!!! πώς μπορώ να κλείσω ραντεβού στο Αττικό με την κυρία Σούκα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΡΑΦΩ.....ΠΑΣ ΕΛΕΝΑ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΤΗΡΙΟ...ΕΧΕΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΜΕΣΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΚΟΒΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΥΗΣΗΣ ΕΧΕΙ 9,85 Ε ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ....ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΞΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΟΡΤΑ ΔΕΞΙΑ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΙΣ ΛΕΙΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΥΠΕΡΗΧΟΙ ΧΤΥΠΑΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΡΟ ΣΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ...ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ... ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΟΤΟ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ...ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΚΤΟΣ ΣΚ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7.30 ΚΑΙ 8 ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟΣΟ ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΜΠΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπληρωνω την maria1982: να πας νωρις,δλδ 8 να εισαι εξω απο τους υπερηχους,ετσι θα τελειωσεις και νωρις :) αλλιως μπορει αν περιμενεις αρκετα.

Για το βιβλιαριο οπως τα λεει και η Μαρια,μονο που τελευταια το ζητανε (μου το ζητουν καθε φορα που παω) ενω παλιοτερα απο την στιγμη που σε καταχωρουσαν δεν το ξαναζηταγαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubi oplisou me upomoni. Ego ekleina ta rantebou mou 2 mines prin, pigaina panta polu noritera apo tin ora tou rantebou kai perimena PANTA, PANTA omos toulaxiston 2 ores! Ola auta en etei 2008, den ksero an tora einai kalutera ta pragmata!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΙΣΙΩ... :):)

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΝ... :huh::blink:

ΕΣΥ ΕΚΛΕΙΝΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ??

ΤΑΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον 8ο και 9ο μήνα της εγκυμοσύνης που έκανα δύο φορές υπέρηχο στο Έλενα πήγα χωρίς ραντεβού. Δεν ξέρω μήπως παίζει ρόλο το αν είσαι έγκυος στο αν χρειάζεται ραντεβού ή όχι. Αν έχεις βρει γιατρό στο Έλενα ρώτησέ τον για πιο σίγουρα. Πάντα με ρώταγαν ποιος γιατρός με παρακολουθεί.

Υπάρχει μήπως κάποια κοπέλα που να έκανε υπέρηχο χωρίς ραντεβού και να ήταν είτε στους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης είτε χωρίς να είναι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κανει ολους τους υπερηχους εκτος -αυχενικης διαφανειας και - Β επιπεδου στο Ελενα. Και το Α τεστ εκει το εκανα,χωρις ραντεβου ολα αυτα. Αλλα ξερω οτι για Β επιπεδου κλεινεις πολυ νωριτερα ραντεβου.Πηγαινα πληρωνα για την εξεταση και μετα εκανα τον υπερηχο ή τις αιματολογικες κ ουρων που κανουμε καθε μηνα. Δεν χρειαστηκε να περιμενω πανω απο ωρα,αλλα ειμαι εκει παντα στις 8 (8.30 ξεκινουν οι εξετασεις).Μου χει τυχει να περιμενω μια φορα 1 μιση ωρα γιατι γινοταν πανικος απο κοσμο.

Για υπερηχο πρεπει να εχεις γιατρο στο Ελενα να σε παρακολουθει αλλιως δεν μπορεις να κανεις την εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελάκι 2 απο τους 5 συνολικά υπέρηχους έκανα στο Έλενα και αυτό γιατί επέμενε ο γιατρός που με παρακολουθούσε, τον Β' Επιπέδου και τον υπέρηχο του 9ου μήνα, και τις δύο φορές πήγα απο τις 8:00 το πρωί και τις 2 φορές με ραντεβού και τις 2 φορές περίμενα πάνω απο 2 ώρες στον Β επιπέδου δε περίμενα απο τις 8:00 και με πήραν τελικά στη 1:30!!!!!!!!

Τους έριξε η κόρη μου μια μούτζα ξεγυρισμένη απο την κοιλιά, άλλο πράγμα! Καθάρισε για τη μαμά!! χεχε Αλήθεια!!! Με το που έβαλαν τον υπέρηχο στην κοιλιά μου είδαν στην οθονη 5 δαχτυλάκια! Μια παλάμη ορθάνοιχτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!! ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΛΕΩ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΝΑΙ.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΧΙ.

ΩΡΑΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΟ ΤΗΛ. ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ 210 6402599

ΩΡΑΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....

ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ....ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΥΗΣΗΣ?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ?

ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛ 6432221 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΑ ΛΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΤΗΛ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΩΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΓΙΆΥΤΟ ΜΗ ΛΕΤΕ ΨΕΜΜΑΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ.ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 6432221 ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.

ΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ.

ΑΠΑΝΤΑΩ...ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΥΠΑΙΝΙΓΜΟΥΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ..΄΄ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ΄΄.

ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΣ ΗΛΙΘΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΥΓΧΗΣΕ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ..

΄΄ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΜΑΣ΄΄

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran έγραψε:

ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ.ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 6432221 ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.

ΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ.

ΑΠΑΝΤΑΩ...ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΥΠΑΙΝΙΓΜΟΥΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ..΄΄ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ΄΄.

ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΣ ΗΛΙΘΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΥΓΧΗΣΕ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ..

΄΄ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΜΑΣ΄΄

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

πηρα προχτες σε διαφορα κεντρα να κλεισω για αυχενικη και με ειχαν ολοι...συνδεσει...με καιρο...ασε που οι περισσοτεροι δεν ξερουν τι τους γινεται?!!!!!τους λεω θελω να κλεισω για ΡΑΡΡ_Α και ενα υπερηχο αυχενικης..θα μου πειτε και το κοστος?και τι μου απαντησε...εε ναι με ακουτε?το ΤΕΣΤ ΠΑΠ ...ειναι 40ευρω..και το...κολπικο.....και φυσικα δεν την αφησα να τελειωσει τη φραση..και την εστειλα!Μου ειχαν κανει ομως τα νευρα κροσσια..με το να με συνδεει ο ενας με αλλον και να μη βγαζω ακρη! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Κατρίνα την ίδια αγενέστατη πετύχαμε - πήρα κι εγώ τηλ πριν από καμιά δυό ώρες για να κλείσω ραντεβού και ειλικρινά μου ήρθε να βάλω τα κλάματα απο την αγένειά της - της λέω θα ήθελα να κλείσω ενα ραντεβού και μου λέει 'τι ραντεβού'. Της λέω 'ειμαι έγκυος και θα ήθελα ένα ραντεβου' - και μου λέει με ένα πολύ απότομο τρόπο ΄όλες όσες παίρνουν τηλέφωνο εδώ έγκυες είναι' - στο τέλος κόντεψα να τσακωθώ μαζί της γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω τι εννοούσε με το είδος ραντεβού ...καλά τώρα που το γράφω δεν φαίνεται και τόσο σοβαρό - είμαι και κάπως ευσιγκίνητη λόγω εγκυμοσύνης - αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να είναι τόσο αγενής - όταν παίρνω τηλ στα διάφορα ιδιωτικά σκίζονται να σε εξυπηρετήσουν και στα δημόσια σου μιλάνε λες και είσαι κι εγώ δεν ξέρω τι...Πολύ θα ήθελα να υπήρχε ένας τρόπος καταγγελίας τέτοιων περιστατικών...Αν έπαιρνες τηλέφωνο στο Ιασώ ή στο Μητέρα για ραντεβού θα σε εξυπηρετούσαν αμέσως και θα βρίσκατε μαζί την ημερομηνία που θα βόλευε - νομίζω ότι είναι φοβερή αδικία να πληρώνουμε τόσα χρήματα για την ασφάλειά μας και να μην υπάρχει ποιότητα στη εξυπηρέτησή μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα ειχα κατεβει στο Ελενα για τις τελευταιες εξετασεις πριν μπω για γενα,γενικως τα νευρα ηταν τσαταλια εκει αλλα δε μασησα,με το "καλημερα" ημουν ολη την ωρα. Αλλα παραξενευτηκα γιατι εκανα,υπερηχο,βρηκα τον γιατρο μου,εκανα αιματολογικες,ξαναβρηκα το για τρο μου,εκανα ηλεκτροκαρδιογραφημα και ολα αυτα σε 1.30 ωρα ακριβως...δεν μου χει ξανατυχει τετοια σπιντα,αφου υπολογιζα οτι θα τελειωνα μεσημερι. Δεν ειχε κοσμο ειναι η αληθεια αλλα μαλλον οταν εχουν τα νευρα τους λειτουργουν καλυτερα :P Απο αγενεια παντως καλα πανε δεν μπορω να πω,αφου τους ευγενικους πια τους ξεχωριζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 years later...

Καλησπέρα σήμερα μόλις έκανα τον υπέρηχο β επιπεδου στο Έλενα και όλα  ήταν μια χαρά.Η διαδικασία είναι απλή πέρνεις τηλ κλίνης ραντεβού ένα μήνα πριν και πληρώνεις 43,50 δεν παίζει ρόλο αν έχεις γιατρό από το νοσοκομείο μέσα η από απέξω άκρη να σε παρακολουθεί ένας γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...