Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαμαδες με τρια ζουζουνια -παιδάκια


ρουλα 3

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειμαι και εγω εδω γλαυκη -λιτσα με 4 παιδακια ηλικιας 9,7,5μιση και 1 ετους αν και εχω συνηθισει σε αλλοφρονες ρυθμους ολοι οι φιλοι και γνωστοι μου φρικαρουν οταν βρεθουν στον ιδιο χωρο με ολα τα παιδια μου καθως ειμαστε εξαιρετικα ζωηροι .....βρισκομαι σε αδεια ανατροφης τα δυσκολα θα αρχισουν απο σεπτεμβριο που επιστρεφω στη δουλεια ( εκπαιδευτικος)εκει να δω πως θα τα καταφερω με τα διαβασματα ολων συμπεριλαμβανομενων και των δικων μου :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ανηκω εδωωωωωωωωωωω..

ειμαι η Ναταλια και εχω την θαλεια και τον αχιλλεα 1μιση ετους και τον μικρο μου αγγελο 4 μηνων..

θα χαρω να τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυτεχνες μανουλες!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! σε ολες πως τα περασατε το Πασχα με τα ζουζουνια σας????Εγω αντεχω ακομα :blink::blink::blink: Η ετσι νομιζω :laugh: Ευτιχως απο Δευτερα και παλι σχολειο ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ.Οι κορες μου,μου εχουν φερει τα πανω -κατω στο σπιτι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

natali.str έγραψε:

και εγω ανηκω εδωωωωωωωωωωω..

ειμαι η Ναταλια και εχω την θαλεια και τον αχιλλεα 1μιση ετους και τον μικρο μου αγγελο 4 μηνων..

θα χαρω να τα λεμε

ναταλια βλεπω πας για το τεταρτο? μπραβο συγχαρητηρια ! τι καλα ! μακαρι να ειχα και εγω τα κουραγια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια πως τα καταφερνετε με τρια??? :ohmy:

εγω 2 εχω -φρεσκα κιολας,μολις βγηκαν απ το φουρνο :P και τα χω παιξει!

μπραβο σας εχω να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

ρε κοριτσια πως τα καταφερνετε με τρια??? :ohmy:

εγω 2 εχω -φρεσκα κιολας,μολις βγηκαν απ το φουρνο :P και τα χω παιξει!

μπραβο σας εχω να πω!

ναι ναι ερχεται η στιγμη που ολα μπαινουν σ'ενα προγραμμα κ σου φαινεται οτι παντα 3 ειχες!!!! :silly: η αρχη ειναι δυσκολη,μεχρι να βρεις το ρυθμο σου!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κοριτσια γεια σας ειμαι η Κατερινα και εχω και εγω τρια παιδακια,ειναι αγορια και τα τρια οι ηλικιες φαινονται στα τικερακια,γινεται ενας χαμος στο σπιτι αλλα χαλαλι τους,να σας ζησουν τα παιδακια σας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κατερινα ο μικρος σου ειναι κοντα στον δικο μου..χεχε

και εσενα να σου ζησουν 3 αγορια?μπραβοο βρε..αντε εμεις να δουμε τι θα ειναι το 4ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ!!!ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ!!!ΙΣΩΣ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ Ν'ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ βρε ναταλια μου που εχεις 3 μωρακια και ενα στη κοιλια πως τα βγαζεις περα ? εγω εχω τα 2 πρωτα με ενα χρονο διαφορα και ημουν σαν ζομπι για εναμισι χρονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθωωω προσπαθωω..χεχε πρεπει να υπαρχει πανω απ ολα καλη διαθεση γιατι χωρις χαμογελο δεν πας που-θε-να..

και τωρα αρχη ειμαστε ακομα μεσα στην ζεστη με την κοιλια φουσκαα να δω τι θα κανω χεχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες τριων. και εγω με τρια ειμαι 5-3-1χρ. τωρα ειναι καπως καλυτερα τα πραγματα. μηπως ακουσατε τιποτα για το επιδομα τριτεκνων? εμαθα οτι θα το κοψουνε. αληθευει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali αν κανω τετερτο ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι αγορι παλι αν και δεν με χαλαει αλλα ετσι οπως παμε οικονομικα φτανει ως και εδω και τρια καλα ειναι γερα να ειναι μονο.

Βικακι οτι θες εδω ειμαστε,εγω δεν ακουσα τιποτα για το επιδομα αυτο μας ελειπε τωρα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γεια σας συναγωνίστριες τρίτεκνες-πολύτεκνες μαμάδες! Είμαι η Μάνια 39 χρονών με 3 υπέροχα παιδάκια. 2 κουκλίτσες 11,5 και 9 χρονών και ένα παληκαράκι 2 ετών...Και ναι θέλω σαν τρελλή και 4ο, μόνο που ο άντρας μου δεν συμφωνεί οπότε είναι για μένα λίγο όνειρο απραγματοποίητο..Τέλος πάντων, είμαι αρχιτέκτονας άνεργη (δούλευα στη Νομαρχία σαν συμβασιούχος αλλά πάνε αυτά τώρα, τα ξεχνάμε.. :( ) και τώρα με την κρίση δύσκολα να βρω δουλειά, οπότε κάθομαι σπίτι και απολαμβάνω το αντράκι μου, ενώ ο σύζυξ κάνει 2 δουλειές για να μην μας λείψει τίποτα..Πεθερά δεν έχω, αλλά έχω μανούλα φανταστική που μου στέκεται πολύ, να την έχει ο Θεός καλά...

Ελπίζω να τα λέμε από εδώ συχνά και με το καλό να γεννήσουν τα βρεφάκια τους οι γκαστρούλες μας!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μανινακι..βλεπω εισαι καινουργιο μελος..καλως μας βρηκες..

Να χαιρεσαι τα 3 υπεροχα ζουζουνια σου..

Ελα μωρε για το 4ο καντο να φανει σαν ατυχημα χαχαχα..ελπιζω να καταλαβαινεις τι λεω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Γεια σου μανινακι..βλεπω εισαι καινουργιο μελος..καλως μας βρηκες..

Να χαιρεσαι τα 3 υπεροχα ζουζουνια σου..

Ελα μωρε για το 4ο καντο να φανει σαν ατυχημα χαχαχα..ελπιζω να καταλαβαινεις τι λεω ;)

Καλώς σας βρήκα Ναταλίτσα μου..και με το καλό ο τέταρτος σπόρος! :)

Αχ...πονεμένη ιστορία, δυστυχώς τα "ατυχήματα" δεν συμβαίνουν όταν τα θες...Και εννοείται πως δεν θα ήθελα να τον παραπλανήσω, θα ήταν ανέντιμο εκ μέρους μου αφού το ξέρω πως δεν θέλει (ενώ το τρίτο το ήθελε σαν τρελλός), ένα ατυχηματάκι όμως πραγματικό θα ήταν ευπρόσδεκτο γιατί θα ήξερα πως δεν ήταν στο χέρι μου..αλλά πουν'το, άσε που με παίρνουν και τα χρόναι και σε λίγο ούτε ως ατύχημα ούτε ως ...ευτύχημα θα έρχεται... :laugh:

Ο δικός σου το ήθελε το 4ο, εννοώ το προγραμματίσατε (συγνώμη για την αδιακρισία, αν θέλεις απαντάς οκ;)

Anyway, σιδερώνω κι όλας τώρα που κοιμάται ο πρίγκιπας, όπότε θα παρακολουθώ στα κλεφτά... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...