Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαμαδες με τρια ζουζουνια -παιδάκια


ρουλα 3

Recommended Posts

mariakim23 έγραψε:

didimaki έγραψε:

φανουλα να σου ζησουν τα αγγελουδια σου!!!κ γο 8ελω πολλα παιδια!!!!!εχω 1 κοριτσακι 12,5μηνων και 8ελω και αλλα....πολλα 3_4!!!!!....παντοσ εχεισ δικιο τα παιδια οντωσ ειναι ζωη!!!!κ παλι να τα χαιρεσαι![/quote:13h1abhs]

ευχαριστω κοριτσακι μου να εισαι καλα να σου ζησουν και εσενα τα παιδακια σου.αληθεια πως τα καταφερνεις?δεν εχεις τρελαθει ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lovebaby έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΕΚΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.Ειμαι και εγω στο clab αυτο,εχω 3 κοριτσαρες.Την Γαλατεια 7 ετων την Αλεξανδρα 5και κατι και την Ελευθερια 4 ετων.ΝΑΙ, ειμαι ξετρελαμενη και θελουμε κι αλλα.Βεβαια μου συνεβη κατι δυσαρεστο πριν 4 εβδομαδες.Ημουνα εγκυος,πηγα να κανω αυχενικη και τελικα το ειχα χασει :( Παλλινδρομος Α'τριμηνου ειπε ο κος ΖΙΩΓΑΣ ο γυναικολογος μου.Τωρα εχω βαλει μπροστα για το επομενο και ειμαι τρελαμενη με την καθυστερηση που εχω :unsure: αλλα ποτε δεν ειχα σταθερο κυκλο.Το θελω πολυυυυυυυυ!!!!!!ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΑΓΕ??? :unsure:

θα κανεις κι αλλο?μπραβο κοριτσαρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

α!ξεχασα νσ πω τις ηλικιες τους!ο νικολακης μου ειναι 3 χρονων....η μαρια μου 2,5 χρονων κ ο μπεμπης (θανασης) ειναι 5 μηνων!!!!!!!!!!!αχ!πολυ μ'αρεσει να μιλαω για τα παιδακια μου!!! :silly: :silly: :silly:

να σου ζησουν και εσενα τα παιδακια σου.αληθεια πως ειναι η καθημερινοτητα σας?δουλευεις?εγω ναι και τρελενομαι να τα προλαβω ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

μου μπαινουν ιδέες καμμια φορα αλλα μπα αστο καλυτερα . παλι απο την αρχη ταισματα ρεψιματα και τα λοιπα και τα λοιπα ...αστο καλυτερα . με βλεπω να τρελαινομαι ! εδω τωρα το πλυντηριο πλενει καθε μερα , το σιδερο δε το προλαβαινω τι θα γινοταν αν? :blink::S :woohoo: καπως ετσι θα ειμαι!

και εγω το ιδιο σκεφτομαι δεν νομιζω.η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα απ ολες τις αποψεις κιςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

erwlia έγραψε:

Έχω τρία μπεμπάκια αλλά ακόμη είναι στην κοιλίτσα μου :P

με το καλο ευχομαι.αντε μια και καλη πολυ ωραια τριδιμακια.και εγω ειμαι διδυμη και ειμαστε ιδιες.μπραβο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!

εγω δεν ξερω αν πιανομαι μεσα ,γιατι το τριτο παιδακι ειναι μεσα στην κοιλιτσα μου!!!

ειμαι στον 7ο μηνα!!!!

θα γινω τριτεκνη τον απριλιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trelokoritso έγραψε:

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!

εγω δεν ξερω αν πιανομαι μεσα ,γιατι το τριτο παιδακι ειναι μεσα στην κοιλιτσα μου!!!

ειμαι στον 7ο μηνα!!!!

θα γινω τριτεκνη τον απριλιο!!!!

με το καλό !!! βεβαια και εσυ στο κλαμπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ηρθα κι εγω στην παρεα των τριτεκνων! Εχω ενα αγορακι 4 1/2χρ. και δυο κοριτσια 2 1/2χρ. και 10 μηνων. Διαβαζω καιρο τωρα το site και σημερα ειναι η πρωτη φορα που γραφω. θα χαρω πολυ να τα λεμε συχνα και να ανταλλασουμε αποψεις και προβληματισμους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και εγω στο κλαμπ των τριτεκνων με 3 κοριτσαρες μουρλια , την Τριανταφυλλια μου 4 χρονων,την Ασπασια 2 και τη μπεμπα 8 μηνων.Παντως ειναι μια τρελα με τρια παιδια αλλα αξιζει τον κοπα (αν γλυτωσω το Δαφνι)Καλο κουραγιο σε ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΖΙ Η ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΥΝ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ . ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ , ΧΡΟΝΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ . ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μινα και καλως όρισες! ελπιζω να τα λέμε! filia και μινα βλέπω είνα μικρουλια τα παιδάκια σας! να τα χαιρεστε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 3 ΤΕΚΝΩΝ!!!! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΠΕΡΑ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ Η ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΕΞΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΠΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρεθηκα και εγω σε αυτη τη θεση ( να πηγαινουν τα παιδια μου νηπιο και να μην έχω κανεναν για βοηθεια).απλα όταν ήταν χάλια ο καιρος δεν τα πηγαινα . τωρα για το θέμα της δουλειας τι να πω...δεν το εχω επιχειρισει ακομα. τα μικρα που θα τα αφησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΡΕΠΟ ΜΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΖΩΗ ΧΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou argisa ligo na do to thematakh.eimai kai ego manoula me tria zouzounakia 6xr 3,5xr kai 2xr.kai prin 4 meres phrame kai ena skulaki 2 mhnvon.fadazeste giati trela milame mesa sto spiti!!!alla kalh trela.elpizo syntoma kai gia ena akoma .makari.kai an oxi mhn eimai kai axaristh.as einai kala ayta pou exo kai ti allo na thelo.filakia :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχουμε και λέμε συλλογος τριτεκνων -πολυτεκνων του mammyland

didimaki

erwlia

lovebaby

trelokoritso

manoula3

naziani

mina3

Filiasp

maniania

και ρούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

λοιπον εχουμε και λέμε συλλογος τριτεκνων -πολυτεκνων του mammyland

didimaki

erwlia

lovebaby

trelokoritso

manoula3

naziani

mina3

Filiasp

maniania

και ρούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ Η ΣΚΑΤΖΟΧΟΙΡΟΘΛΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΡΙΤΕΚΝΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ.ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩς ΤΑ ΕΧΩ ΣΕ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ 8.5 Υ ΚΟΡΗ 6 ΚΑΙ 3 ΟΙ ΓΙΟΙ.ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΝΕ .Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΨΩΝΙΑ .ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΛΗΡΗς.Η ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

πρωτη μερα σημερα που δεν εχουν σχολειο και γινεται χαμος ! ολη μερα τσακωνονται! αχ τι με περιμενει το καλοκαιρι! :S πριν λιγο ημεγαλη πειραζε τη μικρη . αστην της ελεγα τιποτα αυτη . τελικα η μικρη την δαγκωσε και η μεγαλη εβαλε κατι κλαματα ! ασε που κλεινομαι και εγω στο σπιτι και δεν μπορω να βγω εξω για δουλειες .

παιρνω μια γευση απο το καλοκαιρι ... κλεισουρα φωνες τσακωμοι κλαματα τσιριδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

πρωτη μερα σημερα που δεν εχουν σχολειο και γινεται χαμος ! ολη μερα τσακωνονται! αχ τι με περιμενει το καλοκαιρι! :S πριν λιγο ημεγαλη πειραζε τη μικρη . αστην της ελεγα τιποτα αυτη . τελικα η μικρη την δαγκωσε και η μεγαλη εβαλε κατι κλαματα ! ασε που κλεινομαι και εγω στο σπιτι και δεν μπορω να βγω εξω για δουλειες .

παιρνω μια γευση απο το καλοκαιρι ... κλεισουρα φωνες τσακωμοι κλαματα τσιριδες

ρουλα μου σαν πολυυυ γνωστο μου ακουγεται αυτο το τελευταιο (φωνες τσακωμοι κλαματα τσιριδες) :P

ολη μερα αυτο ακριβως γινεται κ στο δικο μου σπιτι....σε σημειο που μου ρχεται να εκραγω :blink:

καλυτερα να παιζουν μονα τους παρα μεταξυ τους...απ'το πρωτο λεπτο σφαζονται... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):):) Ε ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕ ΠΡΟΕφηβεία κορίτσαι μου έρχεται να τα ξεριζώσω τα ομορφα μου μαλλάκια με αυτά που μ,ου λέεει και ρούλα 3 εμένα δεν με έγραψες θα σου κάων παρατήρησση!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...