Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΛΙΓΟ!!! ΟΜΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΙΑ!!!!! ΤΑ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΟΥΝΑΝΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

MARSOUPILAMI ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Α ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera didimomanoules kai genika kalispera manoules!!!

marsoupilami ego eimai apo Kipro kai ekana tin exosomatiki sto embryogenesis ston kirio Papanikopoulo ton opoio latrevo giati xari se ekeino tora perimeno ta sporakia mou :P

Sistisa se mia fili to embryogenesis kai mou eipe na rotiso kai ellinides kopeles ti gnomi exoun gia to kentro kai ton giatro.

auta.

polla filakia se oles!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο μενα!!!!

Ειμαι και εγω διδυμομανουλα στην 13 εβδομαδα!!!Χαρηκα πολυ που θα μπορουμε να τα λεμε εδω!!!!!

Κοριτσια εγω εκανα την αυχενικη αλλα δεν μου ειπε να κανω το PAPP-A.Μηπως γνωριζετε γιατι?Ειμαι στην διαθεση σας αν μπορω να βοηθησω και εγω σε κατι!!!

Φιλακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

erwlia kalodexoumeni kai esi kai ta tridimakia sou!

pws einai na exeis tris zooules mesa sou?teleia e?

koritsia voithia me piran tora apo to mieutirio pou ekana simera genikes aimatos kai ouron kai mou eipan oti einai ligo psili i glikozi an gnorizete

kati gia to thema fotiste kai mena pou agxothika :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Γιάννα!!! Μην φοβάσαι, γλυκόζη εννοούν το ζάχαρο, ποια είναι η τιμή??? σου την είπαν??? εγώ στην τελευταία εξέταση είχα 86 με όριο το 110 και μου είπε ΟΚ ο γιατρός. Μην σε ανησυχεί πάντως, αν όντως είναι ανεβασμένο, θα πρέπει να κάνεις καμπύλη ζαχάρου και αν φανεί από την καμπύλη ότι είναι διατροφικό το θέμα, θα πρέπει να προσέχεις την διατροφή σου (αυτό είναι λίγο ζόρι, απαγορεύονται φυσικά τα γλυκά και ό,τι περιέχει ζάχαρη ή γλυκόζη, τα ζυμαρικά κλπ.) - αλλά μην σε πιάνει πανικός ... θα σου πει ο γιατρός σου τι πρέπει να κάνεις!!!

Όσον αφορά το κέντρο εμβρυογένεσις, όπως καταλαβαίνεις, εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη και φυσικά το συστήνω ανεπιφύλακτα, από την πρώτη μέρα μέχρι και την τελευταία δεν συνέβη τίποτα που να με υποψιάσει ότι με εκμεταλλεύονται ή οτιδήποτε άλλο, ίσα ίσα το αντίθετο!!!

Ερωλία, καλώς ήρθες, σε θέλουμε και σε παραθέλουμε στην παρέα μας!!! Συγχαρητήρια εις τριπλούν!!!!! Μπράβο κοπέλα μου, καλή δύναμη και εδώ θα είμαστε να μιλάμε για τις εμπειρίες μας!!!

Γειά σου, kleoxx!!! Εμείς τα λέγαμε και στο θεματάκι της εξωσωματικής!!! Καλώς σε βρήκα και εδώ διδυμομανούλα!!! Kleoxx, το ΠΑΠ-Α δεν σου το έκανε ο γιατρός σου για τον λόγο προφανώς που μου είπε και εμένα ότι το αποτέλεσμα δεν θα είναι πολύ αξιόπιστο λόγω δίδυμης κύησης ... το ΠΑΠ-Α είναι αιματολογική εξέταση και δυστυχώς από το αποτέλεσμα δεν μπορεί να φανεί αν π.χ. το ένα έμβρυο είναι υγιές, ενώ το άλλο δεν είναι ... μπλέκονται ... αν ρωτήσεις τον γιατρό σου, θα σου εξηγήσει καλύτερα από μένα φυσικά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami i timi itan 120

prin pao omos gia analisi roufixa ena gala sokolatas :P :P :P

eipa stin kopela pou me pire til oti pira ligo gala alla pano ston paniko mou xexasa na tis po oti itan sokolatas oups!

tha dixi otan epanalavo tin analisi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιάννα, να την επαναλάβεις την εξέταση γιατί σίγουρα είναι παραπλανητικό το αποτέλεσμα, θα πρέπει και την προηγούμενη ημέρα να μην έχεις φάει κάτι με γλυκόζη ή άμυλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω ανοιξει κ θεματακι γι αυτο αλλα να σας ρωτησω μηπως ξερετε. Χθες με χτυπησε με τ αμαξι φορτηγο. Νωριτερα το απογευμα ειχα δει με υπερηχο τα διδυμακια μου. Επειδη ομως ανησυχω απιστευτα μιας κ εκτος απ το τρακο κ το σοκ ηταν κ ο απιστευτος θυμος μετα κ μου εχουν μπει ιδεες αν ειναι καλα τα μωρα μου. Αυριο θα ερθει γυναικολογος κανει λετε να ξανακανω υπερηχο να δω αν ειναι καλα τα μωρα μου η τους κανω κακο με τους υπερηχους? πειτε μου ριξτε μου τα φωτα σας αν ξερετε γιατι θα τρελαθω. Ευχαριστωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις επέστρεψα απο το γυναικολόγο.

Κάναμε υπέρυχο και τα είδα του μπουμπουκάκια μου! :woohoo: Φοβερά,φοβερά(κουκουβάγια :P ).Όλα καλά με τα μωρά αλλά και με εμένα

Ο γυναικολόγος μου είναι ιδιαίτερα αισιόδοξος και μου το μεταφέρει και εμένα.

beoutsaki δεν νομίζω να τους κάνει κακό ένας υπέρυχος παραπάνω.Εγώ κανω πολύ συχνά για να είμαστε υπο έλεγχο.Αν έβλαπτε θα το διακινδύνευαν οι γυναικολόγοι; :huh: Δε νομίζω

Μην αγχώνεσαι,μια χαρά θα είναι τα μωράκια σου :) Δεν γίνεται τόσο εύκολα το κακό.Μπες αύριο να μας πεις τί σου είπε ο γυναικολόγος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ κοριτσακι μου πολυ χαιρομαι για σενα. Ειναι τελειο το συναισθημα. Ευχομαι να εχεις παντα τετοιες χαρές. Να προσεχεις κοριτσακι. Τελικα σκεφτομαι οντως για να μου φυγει η αγωνια να παω να τα δω για να μην μου στριψει ελπιζω να μην τους κανω κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoules kai sporakia kalispera!

xthes vradi imoun xaplomeni ston kanape kai prosexa tin kilia mou se kapoio simio na exogonete,kati san augo.

lete na einai kapoio apo ta morakia mou? i kati allo?

eimai 15 evdomadon kai 3 an gnorizei kapoioa kopela as mou pei parakalo

giati anisixo :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!!

Γιάννα, χρόνια πολλά και με το καλό τα μωράκια τους!!! Χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες!!!

Σήμερα το απόγευμα θα πάω να κάνω αυχενική διαφάνεια και κοντεύω να σκάσω από την αγωνία μου ...

Κορίτσια ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ... γιατί από εχθές κοντεύω να τρελαθώ από τον φόβο μου ... από χθες το απόγευμα έχω έντονους ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ... δεν το έχω ξανανιώσει αυτό, μόνο λίγες μέρες τις πρώτες μέρες της εγκυμοσύνης ... τι έπαθα??? συμβαίνει κάτι στα μωράκια μου??? θα πάθω αποβολή??? δεν έχω πάρει τον γιατρό, αφού το απόγευμα θα κάνω αυχενική, λέω μια και καλή το απόγευμα ... Ξέρει καμια κοπέλα κάτι??? Το έχει νιώσει ποτέ???? Είμαι 12 εβδομάδων ... γιατι?? χθες έκανα λίγες δουλίτσες γιατί ξεστολίσαμε το σπίτι με τον άντρα μου και αναγκαστηκα λίγο να σκουπίσω να σφουγγαρίσω ... θα τρελαθώ ... αν ξέρετε κάτι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoules kai morakia kalimera!

Marsoupilami i-r-e-m-i-s-e kourastikes xthes kai autos einai o logos pou ponas kai ego otan kourasto me ponaei i plati mou,an ipirxe kati anisixitiko tha evlepes aima(makria apo mas).Gia na iremisis kane ena til

sto giatro sou.

to apogeuma pou tha deis ta zouzounia sou tha ta xexasis ola.

tha deis ti wraia empiria einai i auxeniki.

Auta kai kali epitixia sta apotelesmata tis auxenikis sou euxome.

perimenoume ta nea sou! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μουυυυυυυυυ. Τελικα εμεις ειμαστε μια χαρα τα ειδα τα μπουμπουκια μου κ μαλιστα το ενα ηταν ζηροτατο κ δεν καθοταν ουτε να το μετρησουμε της προκοπης. Το ενα μπορει να ειναι κ αγορακι απ οτι μου ειπε ο γιατρος απο κατι που ειδε. Δεν ξερω σιγουρα αλλα να πω την αληθεια μου δεν με πολυνοιαζει. Μ ενδιαφερει να ειναι καλα. marsoupilami μην ανυσυχεις καθολου εγω θα πω κατι που δεν κανει. Εγω κανω δουλειες χειροτερες κ απο πριν μεινω εγκυος τι να σου πω εκτος απ το οτι εχω ηδη την κορη μου δεν εχω βοηθεια απο πουθενα κ παω κ στο μαγαζι για δουλεια κ στο σπιτι μου κουβαλαω ξυλα για το τζακι κ το στρωμα σε διπλο κρεβατι σηκωσα μονη μου κ ξεστολισα κ τις γλαστρες μου μετακομισα κ ολα. Μην ανησυχεις αν ειναι κατι ασχημο οντως θα ειχε φανει με αιμα. Γιαννα μου ειναι σχετικά νωρις απ οτι θυμαμαι απο την κορη μου. Δεν ξερω αν ειναι διαφορετικα λογω διδυμων γιατι εγω δεν τα εχω καταλαβει αλλα στην αρχη το αισθανεσαι σαν γαργαλημα πιο πολυ απ οτι θυμαμαι απο την μικρη. Και παλι ομως μπορει επειδη ειναι δυο να ηταν καποιο απ τα δυο τι να πω. Σας ευχομαι να ειστε ολες καλα με τα μωρακια σαςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια πως μεινατε εγκυουλες με διδυμα....θελω κ εγω....πειτε μου το κολπο....

αντε με το καλο κ να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΓΙΑΝΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ!!! KLEOXX ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ!!! ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 21/01 ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

natali φυσικά και θα σε περιμένουμε για συμβουλές! Σε ευχαριστούμε πολύ!

Οι υπέρηχοι δεν κάνουν κακό στα μωράκια, μην ανησυχείτε! :)

gianna μου όταν πετρώνει η κοιλίτσα και κάπου πετιέται κάτι σαν αυγό, ειναι μάλλον σύσπασούλα της μήτρας. Αν έχεις συχνά, συζήτα το με το γιατρό σου!

Την Τετάρτη έκανα καμπύλη ζαχάρου. Φοβερή εμπειρία! Ευχομαι να μην χρειαστεί να την ξανακάνω ποτέ!! :blink:

Γεια σου erwlia!!

Τί κάνετε κοριτσάκια? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέλλουσες διδυμμομανούλες τι κάνετε!!!??? Καλημέρα!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη!!! Έκανα χθες αυχενική διαφάνεια και ΠΑΠ-Α!!!! Όλα τέλεια!!!! Τα μωράκια μου είναι καταπληκτικά!!!! Οργανικά σούπερ, χρωμοσωμικά σούπερ!!! Πόσο χαρούμενη με κάναν!!! Στριφογυρίζανε όλη την ώρα!!! Ησυχία δεν είχαν!!! Κουνούσαν χεράκια - ποδαράκια!!! Γλύκες!!! Φοβερό συναίσθημα!!! Οι ΖΩΟΥΛΕΣ μου!!!! Μου χτύπαγε την κοιλιά με το ματζαφλάρι του υπερήχου και αυτά ταράζονταν!!! Παιδιά, με το ζόρι κοιμήθηκα τρεις ώρες το βράδυ από την χαρά μου!!! Όλο εικόνες έρχονται στο μυαλό μου!!!! Τώρα έχω την φωτογραφία του αγκαλιά και τα καμαρώνω!!! Αααααα και είχαν και ανάποδη στάση, το ένα με το κεφάλι πάνω, το άλλο με το κεφάλι κάτω!!!!

Μας είπε ο γιατρός ότι μάλλον είναι κοριτσάκια και τα δύο!!! Αν και δεν με ενδιαφέρει καθόλου το φύλο πραγματικά, νιώθω ότι αν ο γιατρός δεν ήταν σίγουρος, δεν θα μας έλεγε τίποτα, απλά μας είπε "μάλλον" για να κρατήσει μια επιφύλαξη γιατί πάντα υπάρχει ένα περιθώριο λάθους - άρα έχω κοριτσάκια!!! Όλα ροζ!!! Ο μπαμπάς έπαθε ένα σοκ!! Ήθελε να έχει και ένα αγοράκι!!! Του λέω θα βλέπεις τα στριγκάκια στην απλώστρα και θα παίρνεις βάλιουμ!!! χιχιχι

Άντε και στα επόμενα κοριτσάκια να πάτε για την αυχενική!!! Θα ξετρελαθείτε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou hi se oles sas!!!!!!!

marsoupilami poli xerome gia sena,ego tora perimeno tin b epipedou

gia na paro kai dvd.

piterpan auto me tin kilia to exo pathi mono mia fora alla kala pou mou to eipes giati nomiza i xazi oti itan kapoio apo ta aggeloudia mou :blush::blush:

Simera den xero ti sto kalo exo pathi alla fovame oti kati tha patho :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ (ΑΓΟΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ) ΣΤΙΣ 22-10. 2300 ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!! ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΓΕΝΝΑ! (37 ΕΒΔ+1 ΜΕΡΑ) ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΓΕΝΝΗΣΑ 00:40 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙ, ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ!!! ΕΒΑΛΑ ΜΟΝΟ 14 ΚΙΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΙΔΗ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ, ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ. Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΔΑΡΗ ΑΚΟΜΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ. ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΦΡΙΚΙΑΣΤΙΚΟΣ!!! ΑΠΟ ΕΚΑΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΟΛΟ ΕΞΩ, ΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΟΝΗ ΑΣΧΟΛΙΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ. ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ. ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΑΝ ΣΤΗΘΟΣ ΕΠΙΔΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ ( ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΤΩΣΕ Η ΘΗΛΗ ΜΟΥ, ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ). ΕΤΡΩΓΑΝ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΣΑΝ ΤΡΕΛΑ. ΕΚΑΝΑ ΙΣΩΣ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΕΤΡΩΓΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟ ΗΤΑΝ. ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ.

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑΝ. Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ 6. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΟΤΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ 1 ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ. ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΙΖΟΥΝ!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΠΡΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΑΝΑΠΩΛΗΣΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΓΕΝΝΑ, ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΘΑ ΚΥΛΑΝΕ ΩΡΑΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...