Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

κοριτσάκια ανοίγω καινούριο θέμα για να με βοηθήσετε.

Μετά από μια αποτυχημένη εξωσωματική, από εχθές βλέπω κάτι μικρά σπυράκια στην πλάτη και λίγα στο πρόσωπό μου.Τι λέτε να είναι από τα φάρμακα που πήρα? το απόγευμα θα πάω στο γιατρό μου. Ξέρει κανένα κοριτσάκι να μου απαντήσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακι :) Λυπαμαι που δεν τα καταφερες αλλα μην χανεις τις ελπιδες σου, η επομενη θα ειναι η τυχερη σου!

Σχετικα με αυτο που ρωτησες ξερω οτι ο καθε οργανισμος αντιδραει διαφορετικα, εμενα μου πεφταν πολλες τριχες. Μην ανησυχεις ομως σιγουρα ειναι κατι παροδικο. Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου, πήρα το γιατρό κ όντως είναι από τα φάρμακα. Μου είπε να βάλω λαδάκι φαγητού κ bepanthol.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 years later...
στις On 17/12/2009 at 5:24 ΜΜ, ο/η XELONITSA είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου, πήρα το γιατρό κ όντως είναι από τα φάρμακα. Μου είπε να βάλω λαδάκι φαγητού κ bepanthol.

Κορίτσια καλησπέρα

Επαναφέρω το θέμα μιας και Εγώ μετά από μια αποτυχημένη εξωσωματική έχω γεμίσει σπυράκια στο στέρνο(είμαι στον πρώτο κύκλο μετά την περίοδο)...μικρά μικρά κοκκινακια κι απλώνονται σιγά σιγά στους ώμους...καμία γνώμη/εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...