Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η επισκεψη στο γυναικολογο μετα απo serpafar


Recommended Posts

καλημερα !!!!!σημερα ειναι η 10η μερα του κυκλου μου κ πηγα στην γιατρο για υπερηχο καθως την παρασκευη τελειωσα τα σερπαφαρ!!!!μου ειπε οτι το ενδομητριο ειναι παρα πολυ καλο κ δεν εχει επιρεαστει καθολου!!!!απο τι να επιρεαστει ομως;;;;;;δεν εχω ακομα αυγουλακια κ ετσι την πεμπτη θα ξανα παω να με δει!!!!εχω κ πονο στο στηθος κ μου πε οτι ειναι επειδη παραγω οιστριγονα!!!!λετε να πετυχει αυτη η προσπαθεια;;;;βεβαια με τον αντρουλη μου 4 μερες του δωσαμε κ καταλαβε..... :P ,,περνω πρωτη φορα αυτα τα χαπια κ δεν ξερω τι αποτελεσματα θα χει!!!η γιατρος μου ειναι αισιοδοξη παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli5 εκανα κ εγω την 7η μερα υπερηχο.ειμαι στον πρωτο μηνα serpafar και μου ειπε οτι βλεπει γυρω στα 15 ωοθυλακια!!!!! Μου ειπε οτι ειναι εικονα μαλλον πολυκυστικων ωοθηκων (με κοιταξε ενας ακτινολογος) στη δουλεια μου...μολις μου ειπε 15 τρελαθηκα, νομιζα οτι ηταν καλο...Αλλα αν εχω παλι πολυκ οωθ θα τρελαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...