Μετάβαση σε περιεχόμενο

AUNANISMOS


Recommended Posts

aggelina μου καλησπερα και από εμενα...μην στενοχωριεσαι και μην νιωθεις ασχημα για τιποτα καλα εκανες και εθεσες το ερωτημα σου...και σε καιμια περιπτωση να μην ντρεπεσαι να στειλεις για οποιαδηποτε ερωτηση..αυτα από εμενα...σε φιλώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aggelina μου καλησπερα και από εμενα...μην στενοχωριεσαι και μην νιωθεις ασχημα για τιποτα καλα εκανες και εθεσες το ερωτημα σου...και σε καιμια περιπτωση να μην ντρεπεσαι να στειλεις για οποιαδηποτε ερωτηση..αυτα από εμενα...σε φιλώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina και εγω με την σειρα μου θα σου πω οτι το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εκανες κατι κακο ρωτησες για μια απορια που ειχες.Και να σου και εγωκατι και εμενα μου ειχε δημιουργηθει αυτη η απορια αλλα δεν την ειχα βαλει ως θεμα απο αμελεια γι' αυτο μολις τωρα ειδα οτι υπαρχει και ενα ακομη ατομο που εχει την ιδια απορια με εμνα.Ειναι λογικη απορια γιατι εδω λενε οτι δεν κανει καλο το περπατημα οι δουλειες γενικα η κουραση τους πρωτους 3 μηνες της εγκυμοσυνης οποτε ειναι μια λογικη απορια για το αν ο αυνανισμος μπορει να επιρεαση τυχον εγκυμοση εστω και πρωιμη εγκυμοσυνη.Αυτα απο εμενα και πανω απο ολα να μην αισθανεσαι ασχημα και περιμενουμε και επομενες τυχον αποριες που θα εχεις μην κολας γι' αυτο ειμαστε ολες εδω για να βοηθαμε η μια την αλλη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina και εγω με την σειρα μου θα σου πω οτι το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εκανες κατι κακο ρωτησες για μια απορια που ειχες.Και να σου και εγωκατι και εμενα μου ειχε δημιουργηθει αυτη η απορια αλλα δεν την ειχα βαλει ως θεμα απο αμελεια γι' αυτο μολις τωρα ειδα οτι υπαρχει και ενα ακομη ατομο που εχει την ιδια απορια με εμνα.Ειναι λογικη απορια γιατι εδω λενε οτι δεν κανει καλο το περπατημα οι δουλειες γενικα η κουραση τους πρωτους 3 μηνες της εγκυμοσυνης οποτε ειναι μια λογικη απορια για το αν ο αυνανισμος μπορει να επιρεαση τυχον εγκυμοση εστω και πρωιμη εγκυμοσυνη.Αυτα απο εμενα και πανω απο ολα να μην αισθανεσαι ασχημα και περιμενουμε και επομενες τυχον αποριες που θα εχεις μην κολας γι' αυτο ειμαστε ολες εδω για να βοηθαμε η μια την αλλη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina και εγω με την σειρα μου θα σου πω οτι το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εκανες κατι κακο ρωτησες για μια απορια που ειχες.Και να σου και εγωκατι και εμενα μου ειχε δημιουργηθει αυτη η απορια αλλα δεν την ειχα βαλει ως θεμα απο αμελεια γι' αυτο μολις τωρα ειδα οτι υπαρχει και ενα ακομη ατομο που εχει την ιδια απορια με εμνα.Ειναι λογικη απορια γιατι εδω λενε οτι δεν κανει καλο το περπατημα οι δουλειες γενικα η κουραση τους πρωτους 3 μηνες της εγκυμοσυνης οποτε ειναι μια λογικη απορια για το αν ο αυνανισμος μπορει να επιρεαση τυχον εγκυμοση εστω και πρωιμη εγκυμοσυνη.Αυτα απο εμενα και πανω απο ολα να μην αισθανεσαι ασχημα και περιμενουμε και επομενες τυχον αποριες που θα εχεις μην κολας γι' αυτο ειμαστε ολες εδω για να βοηθαμε η μια την αλλη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina δεν υπαρχει λογος να στεναχωρεσαι.Ο,τιδηποτε σε προβληματιζει,οποιαδηποτε απορια κι αν εχεις μην δισταζεις να την εκφρασεις.Εδω ειμαστε να βοηθαει η μια την αλλη με οποιες γνωσεις και εμπειρια εχει η καθεμια μας.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina δεν υπαρχει λογος να στεναχωρεσαι.Ο,τιδηποτε σε προβληματιζει,οποιαδηποτε απορια κι αν εχεις μην δισταζεις να την εκφρασεις.Εδω ειμαστε να βοηθαει η μια την αλλη με οποιες γνωσεις και εμπειρια εχει η καθεμια μας.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina δεν υπαρχει λογος να στεναχωρεσαι.Ο,τιδηποτε σε προβληματιζει,οποιαδηποτε απορια κι αν εχεις μην δισταζεις να την εκφρασεις.Εδω ειμαστε να βοηθαει η μια την αλλη με οποιες γνωσεις και εμπειρια εχει η καθεμια μας.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου δεν αξιζει να χαλιεσε!

ειχες μια απορια και την εθεσες

και μπραβο σου!δεν ειναι κακο.

ευχομαι οτι καλυτερο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου δεν αξιζει να χαλιεσε!

ειχες μια απορια και την εθεσες

και μπραβο σου!δεν ειναι κακο.

ευχομαι οτι καλυτερο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου δεν αξιζει να χαλιεσε!

ειχες μια απορια και την εθεσες

και μπραβο σου!δεν ειναι κακο.

ευχομαι οτι καλυτερο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελινα μου καλησπερα!!!

Ειλικρινα δεν υπαρχει κανενας λογος να χαλιεσαι με καποια σχολια που γινανε απο τα μελη μας..

Ο αυνανισμος ειναι ενα θεμα το οποιο ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι θεωρειται τοσο ταμπου..!

Το 99% των ανδρων και το 70% των γυναικων αυνανιζεται!!Απλα οι περισσοτεροι ντρεπονται να το παραδεχτουν.

Πολυ καλα εκανες και μας ρωτησες..!Και παντα αν εχεις τετοιες αποριες να ρωτας!

Για να μην παρεξηγησεις καποια μελη θα αναφερθω ονομαστικα..

Με την Ιφιγενεια και την Χιονατη(και πολλες αλλες φιλεναδες οπως μια κοντη χεχε) εχουμε κανει στο chat απειρες συζητησεις για σεξ,αυνανισμο και τετοια πικαντικα θεματα και στο τελος παντα ξεφευγουμε και καταληγουμε να κλαιμε απο τα γελια!!

Πιστεψε με πως δεν παρεξηγηθηκες! Απλα εδω μεσα εχουμε πολυ χιουμορ και μερικες φορες αντιμετωπιζουμε ετσι καποιες 'καταστασεις'...!!

Ειμαι σιγουρη πως δεν εγινε με προθεση να σε κανουν να νοιωσεις ασχημα!

Ευχομαι καποια στιγμη να μας πετυχεις στο chat για να καταλαβεις τι εννοω!Ειμαστε καλη παρεα οταν μαζευομαστε!!

Σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελινα μου καλησπερα!!!

Ειλικρινα δεν υπαρχει κανενας λογος να χαλιεσαι με καποια σχολια που γινανε απο τα μελη μας..

Ο αυνανισμος ειναι ενα θεμα το οποιο ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι θεωρειται τοσο ταμπου..!

Το 99% των ανδρων και το 70% των γυναικων αυνανιζεται!!Απλα οι περισσοτεροι ντρεπονται να το παραδεχτουν.

Πολυ καλα εκανες και μας ρωτησες..!Και παντα αν εχεις τετοιες αποριες να ρωτας!

Για να μην παρεξηγησεις καποια μελη θα αναφερθω ονομαστικα..

Με την Ιφιγενεια και την Χιονατη(και πολλες αλλες φιλεναδες οπως μια κοντη χεχε) εχουμε κανει στο chat απειρες συζητησεις για σεξ,αυνανισμο και τετοια πικαντικα θεματα και στο τελος παντα ξεφευγουμε και καταληγουμε να κλαιμε απο τα γελια!!

Πιστεψε με πως δεν παρεξηγηθηκες! Απλα εδω μεσα εχουμε πολυ χιουμορ και μερικες φορες αντιμετωπιζουμε ετσι καποιες 'καταστασεις'...!!

Ειμαι σιγουρη πως δεν εγινε με προθεση να σε κανουν να νοιωσεις ασχημα!

Ευχομαι καποια στιγμη να μας πετυχεις στο chat για να καταλαβεις τι εννοω!Ειμαστε καλη παρεα οταν μαζευομαστε!!

Σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελινα μου καλησπερα!!!

Ειλικρινα δεν υπαρχει κανενας λογος να χαλιεσαι με καποια σχολια που γινανε απο τα μελη μας..

Ο αυνανισμος ειναι ενα θεμα το οποιο ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι θεωρειται τοσο ταμπου..!

Το 99% των ανδρων και το 70% των γυναικων αυνανιζεται!!Απλα οι περισσοτεροι ντρεπονται να το παραδεχτουν.

Πολυ καλα εκανες και μας ρωτησες..!Και παντα αν εχεις τετοιες αποριες να ρωτας!

Για να μην παρεξηγησεις καποια μελη θα αναφερθω ονομαστικα..

Με την Ιφιγενεια και την Χιονατη(και πολλες αλλες φιλεναδες οπως μια κοντη χεχε) εχουμε κανει στο chat απειρες συζητησεις για σεξ,αυνανισμο και τετοια πικαντικα θεματα και στο τελος παντα ξεφευγουμε και καταληγουμε να κλαιμε απο τα γελια!!

Πιστεψε με πως δεν παρεξηγηθηκες! Απλα εδω μεσα εχουμε πολυ χιουμορ και μερικες φορες αντιμετωπιζουμε ετσι καποιες 'καταστασεις'...!!

Ειμαι σιγουρη πως δεν εγινε με προθεση να σε κανουν να νοιωσεις ασχημα!

Ευχομαι καποια στιγμη να μας πετυχεις στο chat για να καταλαβεις τι εννοω!Ειμαστε καλη παρεα οταν μαζευομαστε!!

Σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΙΧΙΧΙΧΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.ΑΚΟΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΙΜΟΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΒΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΑΜΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΘΑ ΚΟΥΦΑΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΙΧΙΧΙΧΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.ΑΚΟΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΙΜΟΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΒΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΑΜΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΘΑ ΚΟΥΦΑΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΥ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΙΧΙΧΙΧΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.ΑΚΟΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΙΜΟΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΒΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΑΜΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΘΑ ΚΟΥΦΑΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaax opou gamos kai xara (aunanismos) h Ifigeneia prwth xixixi. Na mai kai egw, eida oles tis kales mou files edw kai eipa na grapsw kati gia to agaphmeno auto thema. Aggelina mou elpizw na exeis katalavei oti eimaste mia parea edw mesa pou ta exoume pei sxedon ola. O aunanismos den einai thema taboo kai opws sou exw ksanapei kamia den eixe thn prothesh na se prosvallei kai lypamai poly an stenaxwrethikes.

Elpizw na mpeis sto chat kamia fora opws eipe kai h Simone gia na

katalaveis ti ennooume.

Euxomai na teleiwsei edw h parekshghsh!

Polla filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaax opou gamos kai xara (aunanismos) h Ifigeneia prwth xixixi. Na mai kai egw, eida oles tis kales mou files edw kai eipa na grapsw kati gia to agaphmeno auto thema. Aggelina mou elpizw na exeis katalavei oti eimaste mia parea edw mesa pou ta exoume pei sxedon ola. O aunanismos den einai thema taboo kai opws sou exw ksanapei kamia den eixe thn prothesh na se prosvallei kai lypamai poly an stenaxwrethikes.

Elpizw na mpeis sto chat kamia fora opws eipe kai h Simone gia na

katalaveis ti ennooume.

Euxomai na teleiwsei edw h parekshghsh!

Polla filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaax opou gamos kai xara (aunanismos) h Ifigeneia prwth xixixi. Na mai kai egw, eida oles tis kales mou files edw kai eipa na grapsw kati gia to agaphmeno auto thema. Aggelina mou elpizw na exeis katalavei oti eimaste mia parea edw mesa pou ta exoume pei sxedon ola. O aunanismos den einai thema taboo kai opws sou exw ksanapei kamia den eixe thn prothesh na se prosvallei kai lypamai poly an stenaxwrethikes.

Elpizw na mpeis sto chat kamia fora opws eipe kai h Simone gia na

katalaveis ti ennooume.

Euxomai na teleiwsei edw h parekshghsh!

Polla filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεία μου Αγγελίνα καλησπέρα,

λοιπόν κάπου έχω διαβάσει ότι όταν ο γυναικείος κόλπος έρχεται σε οργασμό βοηθάει την σύλληψη λόγω συσπάσεων, (κάποια κοπέλα στο ανέφερε κ έτσι πιστεύω είναι) Εγώ λοιπόν θα τολμούσα να σου προτείνω να το κάνεις αυτό την ώρα της επαφής για να γίνεται κ την στιγμή της εκσπερμάτωσης, (οι περισσότεροι άντρες τρελαίνονται:woohoo: να βλέπουν την σύντροφό τους να χαϊδεύεται ....) μακάρι να μπορούσα να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες.... Άρα πιστεύω όχι μόνο ότι δεν κάνει κακό αλλά ότι είναι κ πολύ καλό για τη σύλληψη.

Σε φιλώ κ σου εύχομαι πολύ σύντομα μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεία μου Αγγελίνα καλησπέρα,

λοιπόν κάπου έχω διαβάσει ότι όταν ο γυναικείος κόλπος έρχεται σε οργασμό βοηθάει την σύλληψη λόγω συσπάσεων, (κάποια κοπέλα στο ανέφερε κ έτσι πιστεύω είναι) Εγώ λοιπόν θα τολμούσα να σου προτείνω να το κάνεις αυτό την ώρα της επαφής για να γίνεται κ την στιγμή της εκσπερμάτωσης, (οι περισσότεροι άντρες τρελαίνονται:woohoo: να βλέπουν την σύντροφό τους να χαϊδεύεται ....) μακάρι να μπορούσα να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες.... Άρα πιστεύω όχι μόνο ότι δεν κάνει κακό αλλά ότι είναι κ πολύ καλό για τη σύλληψη.

Σε φιλώ κ σου εύχομαι πολύ σύντομα μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωχ ακόμη ταλαιπώρησε κορίτσι Μ; Δύσκολο με τα δόντια στην εγκυμοσύνη. Γιατί δεν ρωτάς να βρεις εναν οδοντίατρο που θα σε αναλάβει και έχει και εμπειρία στις έγκυες; Ισως Νιώσεις και πιο ασφαλής έτσι. Κορίτσια εγώ έχω την λίστα που μου εδωσαν από την κλινική. Αλλά δεν την έχω  ετοιμάσει. Λέω να ξεκινήσω από την άλλη βδομάδα να την ετοιμάζω σιγά σιγά.  Θα ξεκινήσω να παραγγέλνω και πανες, σαμπουάν κτλ.  Όντως πως πέρασε ο καιρός. Πότε ειχαμε άγχος για το αν θα ακούσουμε την καρδούλα τους, για την αυχενική... Και τώρα γραφω και με κλωτσαει 🥹 λίγοι μήνες έμειναν κορίτσια και θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας επιτέλους 💙
    • Οι Kegel ασκήσεις κορίτσι μου είναι για τους μυς του κόλπου! Επιτρέπονται γενικά και βοηθούν στην ενδυνάμωση τους για την ώρα των εξωθήσεων!  Στο ιντερνετ μπορείς να διαβάσεις για αυτές ναι. Μάλλον με γυμνάστρια θα τα κάνω τα μαθήματα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...