Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυοςς !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 180
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ακριβως αυτό θέλουμε να νιώσουμε όλες εδω μεσα.... Σου ευχομαι να πανε όλα καλα και να ζήσεις καθε λεπτο απο αυτην την υπέροχη περιοδο....

Ολα θα πανε καλα και χαλάλι η αγωνία και η λαχταρα που ειχες τον καιρο των προσπαθειων γιατι σε αντάμειψε ο Θεούλης......

Ολα τα καλα σου ευχομαι:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως αυτό θέλουμε να νιώσουμε όλες εδω μεσα.... Σου ευχομαι να πανε όλα καλα και να ζήσεις καθε λεπτο απο αυτην την υπέροχη περιοδο....

Ολα θα πανε καλα και χαλάλι η αγωνία και η λαχταρα που ειχες τον καιρο των προσπαθειων γιατι σε αντάμειψε ο Θεούλης......

Ολα τα καλα σου ευχομαι:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως αυτό θέλουμε να νιώσουμε όλες εδω μεσα.... Σου ευχομαι να πανε όλα καλα και να ζήσεις καθε λεπτο απο αυτην την υπέροχη περιοδο....

Ολα θα πανε καλα και χαλάλι η αγωνία και η λαχταρα που ειχες τον καιρο των προσπαθειων γιατι σε αντάμειψε ο Θεούλης......

Ολα τα καλα σου ευχομαι:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! :) :) :) Ξεκούραση και ηρεμία και όλα θα πάνε καλά!Σε λίγους μήνες θα κρατάς το μωρό σου αγκαλιά! Άντε να ακούμε τα ευχάριστα να παίρνουμε θάρρος κι εμείς που είμαστε στην προσπάθεια...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! :) :) :) Ξεκούραση και ηρεμία και όλα θα πάνε καλά!Σε λίγους μήνες θα κρατάς το μωρό σου αγκαλιά! Άντε να ακούμε τα ευχάριστα να παίρνουμε θάρρος κι εμείς που είμαστε στην προσπάθεια...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! :) :) :) Ξεκούραση και ηρεμία και όλα θα πάνε καλά!Σε λίγους μήνες θα κρατάς το μωρό σου αγκαλιά! Άντε να ακούμε τα ευχάριστα να παίρνουμε θάρρος κι εμείς που είμαστε στην προσπάθεια...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga συγχαρητηρια σε εσενα και φυσικα στον αντρουλη σου που ειναι διπλα σου και σε επισε γι αυτο το τεστ!!!!:woohoo:

Αχ! καλα λενε ολοι "παντε διακοπες να χαλαρωσετε να ερθετε πιο κοντα και ερθει το ποθητο".

Σου ευχομαι να εχεις ευκολη εγγυμοσυνη!!!:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga συγχαρητηρια σε εσενα και φυσικα στον αντρουλη σου που ειναι διπλα σου και σε επισε γι αυτο το τεστ!!!!:woohoo:

Αχ! καλα λενε ολοι "παντε διακοπες να χαλαρωσετε να ερθετε πιο κοντα και ερθει το ποθητο".

Σου ευχομαι να εχεις ευκολη εγγυμοσυνη!!!:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga συγχαρητηρια σε εσενα και φυσικα στον αντρουλη σου που ειναι διπλα σου και σε επισε γι αυτο το τεστ!!!!:woohoo:

Αχ! καλα λενε ολοι "παντε διακοπες να χαλαρωσετε να ερθετε πιο κοντα και ερθει το ποθητο".

Σου ευχομαι να εχεις ευκολη εγγυμοσυνη!!!:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου σήμερα γύρισα απο την άδεια μου και διάβασα τα καταπληκτικά νεά σου!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή έκβαση να έχεις!!!

Ολα θα πάνε καλά θα το δείς!!!

Αχχχ πολυ χάρηκα!!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου σήμερα γύρισα απο την άδεια μου και διάβασα τα καταπληκτικά νεά σου!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή έκβαση να έχεις!!!

Ολα θα πάνε καλά θα το δείς!!!

Αχχχ πολυ χάρηκα!!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου σήμερα γύρισα απο την άδεια μου και διάβασα τα καταπληκτικά νεά σου!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή έκβαση να έχεις!!!

Ολα θα πάνε καλά θα το δείς!!!

Αχχχ πολυ χάρηκα!!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sai kala esy kai o natras sou... parolo pou den exoume ksanamilisei xairomai poli gia sena!!! Katalavainw thn xara sou giati ki emeis proapthoume kai elpizoume na ginei epitelous to thauma mesa mou! exw valei kai sxetiko thema sto forum... kai pali polla sygxarhthria mesa apo thn kardia mou...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sai kala esy kai o natras sou... parolo pou den exoume ksanamilisei xairomai poli gia sena!!! Katalavainw thn xara sou giati ki emeis proapthoume kai elpizoume na ginei epitelous to thauma mesa mou! exw valei kai sxetiko thema sto forum... kai pali polla sygxarhthria mesa apo thn kardia mou...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sai kala esy kai o natras sou... parolo pou den exoume ksanamilisei xairomai poli gia sena!!! Katalavainw thn xara sou giati ki emeis proapthoume kai elpizoume na ginei epitelous to thauma mesa mou! exw valei kai sxetiko thema sto forum... kai pali polla sygxarhthria mesa apo thn kardia mou...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARGA,ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ !ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ,ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΚΗΝΙΚΟΥ ,ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΕΙΡΑ............ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARGA,ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ !ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ,ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΚΗΝΙΚΟΥ ,ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΕΙΡΑ............ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARGA,ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ !ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ,ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΚΗΝΙΚΟΥ ,ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΕΙΡΑ............ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga συγχαρητήρια!!!!! Επιτέλους έγινε το θαύμα για σας!!! Να προσέχεις όσο πιο πολύ μπορείς και παραμέρισε όλες τις δουλειές του σπιτιού για αργότερα...ξεκουράσου και απόλαυσε το!!! Χάρηκα πάρα πάρα πολύ για τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga συγχαρητήρια!!!!! Επιτέλους έγινε το θαύμα για σας!!! Να προσέχεις όσο πιο πολύ μπορείς και παραμέρισε όλες τις δουλειές του σπιτιού για αργότερα...ξεκουράσου και απόλαυσε το!!! Χάρηκα πάρα πάρα πολύ για τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga συγχαρητήρια!!!!! Επιτέλους έγινε το θαύμα για σας!!! Να προσέχεις όσο πιο πολύ μπορείς και παραμέρισε όλες τις δουλειές του σπιτιού για αργότερα...ξεκουράσου και απόλαυσε το!!! Χάρηκα πάρα πάρα πολύ για τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...