Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στήθος μέχρι την κοιλιά!!!


Recommended Posts

Κορίτσια δέχετσε στην παρέ σας άλλη μια αγελαδίτσα; ΕΓώ είμαι η la vache qui rit γνωστή για το χαμόγελό της! Αισθάνομαι τόσο άσχημα που αν μείνω χωρίς σουτιέν μέσα από μπλούζα δε θέλω να με βλέπεις κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tirogaridaki μου μας κοβω να εκπεμπουμε στο φορουμ μεσα απο δικη μας μοναδα παραγωγης :P .Κοριτσαρες μου τα βλασταρια μας μετρανε ποιο πολυ απο καθε στητο και ομορφο στηθος.Αλλωστε οι αντρες μας νομιζω οτι μας θελουν και ετσι κιολας;) .Μηπως κανω λαθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki μου μας κοβω να εκπεμπουμε στο φορουμ μεσα απο δικη μας μοναδα παραγωγης :P .Κοριτσαρες μου τα βλασταρια μας μετρανε ποιο πολυ απο καθε στητο και ομορφο στηθος.Αλλωστε οι αντρες μας νομιζω οτι μας θελουν και ετσι κιολας;) .Μηπως κανω λαθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki μου μας κοβω να εκπεμπουμε στο φορουμ μεσα απο δικη μας μοναδα παραγωγης :P .Κοριτσαρες μου τα βλασταρια μας μετρανε ποιο πολυ απο καθε στητο και ομορφο στηθος.Αλλωστε οι αντρες μας νομιζω οτι μας θελουν και ετσι κιολας;) .Μηπως κανω λαθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ νομίζεις πως όταν θα πάει στην παραλία(μένω σε νησί!!) κσι δει τα στητά νεανικά βυζάκια θα σκεφτεί ότι εσύ είσαι μια τρυφερή μανούλα;;Ή μήπως ότι έχει παντρευτει την αγελάδα που γελά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ νομίζεις πως όταν θα πάει στην παραλία(μένω σε νησί!!) κσι δει τα στητά νεανικά βυζάκια θα σκεφτεί ότι εσύ είσαι μια τρυφερή μανούλα;;Ή μήπως ότι έχει παντρευτει την αγελάδα που γελά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ νομίζεις πως όταν θα πάει στην παραλία(μένω σε νησί!!) κσι δει τα στητά νεανικά βυζάκια θα σκεφτεί ότι εσύ είσαι μια τρυφερή μανούλα;;Ή μήπως ότι έχει παντρευτει την αγελάδα που γελά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ εγω νομιζω οτι οπως ολοι οι αντρες θα δει τα στητα βυζακια αλλα θα ξερει οτι τα δικα σου αυτος τα εκανε αγελαδινα:P .και να σου πω και κατι ποιο ωραια τα καρπουζακια σε γευση απο οτι τα λεμονακια;) .Τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ εγω νομιζω οτι οπως ολοι οι αντρες θα δει τα στητα βυζακια αλλα θα ξερει οτι τα δικα σου αυτος τα εκανε αγελαδινα:P .και να σου πω και κατι ποιο ωραια τα καρπουζακια σε γευση απο οτι τα λεμονακια;) .Τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ εγω νομιζω οτι οπως ολοι οι αντρες θα δει τα στητα βυζακια αλλα θα ξερει οτι τα δικα σου αυτος τα εκανε αγελαδινα:P .και να σου πω και κατι ποιο ωραια τα καρπουζακια σε γευση απο οτι τα λεμονακια;) .Τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ ωραίο είναι το μεγάλο αλλά το πεσμένο χάλια.Αφού ακουμπά πάνω μου. Το στητό δεν ακουμπά πάνω στο σώμα.Εγώ πρέπει να το σηκώσω για να το πλύνω!!Που ναι τα νιάτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ ωραίο είναι το μεγάλο αλλά το πεσμένο χάλια.Αφού ακουμπά πάνω μου. Το στητό δεν ακουμπά πάνω στο σώμα.Εγώ πρέπει να το σηκώσω για να το πλύνω!!Που ναι τα νιάτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ ωραίο είναι το μεγάλο αλλά το πεσμένο χάλια.Αφού ακουμπά πάνω μου. Το στητό δεν ακουμπά πάνω στο σώμα.Εγώ πρέπει να το σηκώσω για να το πλύνω!!Που ναι τα νιάτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε τυρογαρηδακη...μην σε ακουω απογοητευμενη;δεν βλεπεις το πλασματακι που εκανες;με το χασημω κιλων χανεις και στηθος ετσι λενε!!Μανουλες γιναμε..μην ζηταμε αμεσως να γινουμε Κλοντια Σιφερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε τυρογαρηδακη...μην σε ακουω απογοητευμενη;δεν βλεπεις το πλασματακι που εκανες;με το χασημω κιλων χανεις και στηθος ετσι λενε!!Μανουλες γιναμε..μην ζηταμε αμεσως να γινουμε Κλοντια Σιφερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε τυρογαρηδακη...μην σε ακουω απογοητευμενη;δεν βλεπεις το πλασματακι που εκανες;με το χασημω κιλων χανεις και στηθος ετσι λενε!!Μανουλες γιναμε..μην ζηταμε αμεσως να γινουμε Κλοντια Σιφερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βέβαια δεν έχω τέτοιες βλέψεις, απλώςπερίμενα από το στήθος μου να με βγάλει ασπροπρόσωπη! Όχι να με προδώσει κ αυτό! Με πρόδωσε η κοιλιά μου και σκίστηκε!ΚΑι το στήθος;;Και συ τέκνον Βρούτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βέβαια δεν έχω τέτοιες βλέψεις, απλώςπερίμενα από το στήθος μου να με βγάλει ασπροπρόσωπη! Όχι να με προδώσει κ αυτό! Με πρόδωσε η κοιλιά μου και σκίστηκε!ΚΑι το στήθος;;Και συ τέκνον Βρούτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βέβαια δεν έχω τέτοιες βλέψεις, απλώςπερίμενα από το στήθος μου να με βγάλει ασπροπρόσωπη! Όχι να με προδώσει κ αυτό! Με πρόδωσε η κοιλιά μου και σκίστηκε!ΚΑι το στήθος;;Και συ τέκνον Βρούτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego tirogaridaki ti na po;;;:dry: eixa mia zoi toso mikro stithos (forousa to 75 ki auto logo platis,oxi logo stithous :laugh: )pou tora to xairomai kai to kamarono!!!;):P :P (tora exo anebei idi 2 noumera kai pao gia to trito :silly: ) den ksero ti katastrofi tha ginei meta ti gena me to thilasmo (idi exo kapoies ragadoules :S ) alla de me noiazei, uparxoun soutien pou kanoun thaumata!!!;):P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego tirogaridaki ti na po;;;:dry: eixa mia zoi toso mikro stithos (forousa to 75 ki auto logo platis,oxi logo stithous :laugh: )pou tora to xairomai kai to kamarono!!!;):P :P (tora exo anebei idi 2 noumera kai pao gia to trito :silly: ) den ksero ti katastrofi tha ginei meta ti gena me to thilasmo (idi exo kapoies ragadoules :S ) alla de me noiazei, uparxoun soutien pou kanoun thaumata!!!;):P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego tirogaridaki ti na po;;;:dry: eixa mia zoi toso mikro stithos (forousa to 75 ki auto logo platis,oxi logo stithous :laugh: )pou tora to xairomai kai to kamarono!!!;):P :P (tora exo anebei idi 2 noumera kai pao gia to trito :silly: ) den ksero ti katastrofi tha ginei meta ti gena me to thilasmo (idi exo kapoies ragadoules :S ) alla de me noiazei, uparxoun soutien pou kanoun thaumata!!!;):P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2 Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου, πιστεύω θα πήγε πολύ καλά!!!! @cat12 μου, κι εγώ είμαι σας τη Λίλη, δεν κάνω τεστ γιατί με αναστατώνουν πάρα πολύ. Κάνε αυτό που νιώθεις, αλλά η Δευτέρα είναι η μέρα για να δώσεις βαρύτητα! Εύχομαι θετισό τεστάκι, άντε να κάνεις την αρχή!!!😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🦋🦋 Εγώ είμαι +3 (σχεδόν 25 εβδομάδων 💚)  ωστόσο επειδή έχω ξεκινήσει με αρκετά κιλακια προσέχω όσο μπορώ όχι υπερβολές αλλά μια κάποια προσοχή την δίνω...
    • Να ξέρεις έκανα google translate to " restriction fetal growth"!!!!! Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό μου, απλά επειδή τον είχα πάρει πριν τις αιματολογικές γι αυτό το θέμα μου είχε πει ότι αν δεν αλλάξει κάτι μετά θα πάρω ασπιρίνη.  Αυτό το  restriction fetal growth...εμένα δεν μου το γράφει!!!!!
    • Αντωνία μου μπράβο σας!!!! Τα πήγατε πολύ καλά κορίτσι μου!!!! Περιμένουμε με αγωνία να πας πεις τις βλαστοκύστες!!! ❤️💪
    • Cat μου εγώ δεν τα πάω καλά με τα τεστ με τη γραμμούλα... Αν μπεις σε αυτή τη διαδικασία, μήπως να έπαιρνες αυτά τα ηλεκτρονικά που είναι early response? Εγώ θα σου έλεγα να το πάρεις ως θετικό μήνυμα ότι είδες κάτι και να κρατήσεις την ελπίδα μέχρι τη 14η μέρα, που θα κάνεις τη χοριακή σου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο κοριτσάκι μου να κάνεις τα τεστ μόνη σου, από προσωπική εμπειρία μιλάω, με ρίχνουν πολύ ψυχολογικά. Κράτα το θετικό σημάδι που είδες και με πίστη και αισιοδοξία τη Δευτέρα θα χαιρόμαστε μαζί σου ένα επίσημο θετικό αποτέλεσμα!!!!🌈✌️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...