Μετάβαση σε περιεχόμενο

E mail...


Recommended Posts

καλησπερα!!

εχω καποιεσ ανησυχιεσ..και θα ηθελα αν μπορει κανεισ να μου απαντησει..

ειμαι 23 χρονων και παιρνω αντισυλλιπττικα λογο πολυκιστικων ωοθηκων..τα παιρνω ενα χρονο...

με ανησυχει το γεγονοσ να μην μπορεσω να κανω παιδι...εχω σκοπο να αρχισω την προσπαθεια συντομα..

ευχαριστω...

φιλακια!

apo mia fili...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρια με πολυκυστικες ξερω πολλες κοπελες που αντιμετωπιζαν τετοιο προβλημα και τα καταφεραν μια χαρα.Μπορει ισως να χρειαστεις παραπανω χρονο προσπαθειων.Θα συμβουλευτεις ομως και το γυναικολογο σου.

Καλη τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρια με πολυκυστικες ξερω πολλες κοπελες που αντιμετωπιζαν τετοιο προβλημα και τα καταφεραν μια χαρα.Μπορει ισως να χρειαστεις παραπανω χρονο προσπαθειων.Θα συμβουλευτεις ομως και το γυναικολογο σου.

Καλη τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν εχω προσωπικη εμπειρια με πολυκυστικες ξερω πολλες κοπελες που αντιμετωπιζαν τετοιο προβλημα και τα καταφεραν μια χαρα.Μπορει ισως να χρειαστεις παραπανω χρονο προσπαθειων.Θα συμβουλευτεις ομως και το γυναικολογο σου.

Καλη τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...