Μετάβαση σε περιεχόμενο

είμαι εγκυος


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλες, χαιρομαι πολυ ποθ ολον αυτον τον καιρο μου κρατήσατε συντροφιά, αν και δεν εχω γραψει ποτέ μέχρι τώρα. μόλις προχτές διαπίστωσα ότι είμαι έγκυος μετά από 8 μήνες προσπαθειών.είμαι 29 χρονών παντρεμένη 9 μήνες. με εχετε βοηθήσει πάρα πολύ ολους αυτούς τουσ μήνες που σας διαβάζω.Κάθε μήνα που προσπαθούσαμε με τον αντρα μου καθε μηνα νομιζα οτι ειχα μεινει εγκυος, είχα δηλαδή κατα φαντασίαν συμπτώματα. είχα ζαλάδες τάση για εμετό κτλ. Αυτό το μήνα που έμεινα έγκυος προσπάθησα μόνο μία μέρα λόγω ένος άσχημου γεγονότος που συνέβει στην οικογένειά μου και τελικά έμεινα.θέλω να προσθέσω επίσης ότι είχα πολύ άγχος το οποίο δεν απέβαλλα ούτε αυτόν το μήνα.

όσον αφορά τα συμπτώματα εγω είχα λιγα καφέ μία ημέρα πριν μου έρθει η περίοδος και μετά τιποτα. κατά τα άλλα πρησμένο στήθος όπως στην περίοδο και πονους χαμηλα (λίγο διαφορετικούς)

εύχομαι σε ολές καλή επιτυχία!!

΄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

femme καλως μας ηρθες στην τρελοπαρεα μας.Χαιρωμε που σε βοηθησαμε ολον αυτον τον καιρο!!Θα δεις απο εδω και περα ποιο πολυ βοηθεια απο εμας!!Σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσινη χωρις ανχος!!Εγω ειμαι η Παναγιωτα και εχω το πρωτο μου παιδακι απο εξωσωματικη και ειναι 3.5 μηνων η μπουμπου μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

femme καλως μας ηρθες στην τρελοπαρεα μας.Χαιρωμε που σε βοηθησαμε ολον αυτον τον καιρο!!Θα δεις απο εδω και περα ποιο πολυ βοηθεια απο εμας!!Σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσινη χωρις ανχος!!Εγω ειμαι η Παναγιωτα και εχω το πρωτο μου παιδακι απο εξωσωματικη και ειναι 3.5 μηνων η μπουμπου μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

femme καλως μας ηρθες στην τρελοπαρεα μας.Χαιρωμε που σε βοηθησαμε ολον αυτον τον καιρο!!Θα δεις απο εδω και περα ποιο πολυ βοηθεια απο εμας!!Σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσινη χωρις ανχος!!Εγω ειμαι η Παναγιωτα και εχω το πρωτο μου παιδακι απο εξωσωματικη και ειναι 3.5 μηνων η μπουμπου μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FEMME ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FEMME ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FEMME ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια.πραγματικα χαιρομαι πολυ για εσενα εδω βρηκα φιλες πραγματικες σε ευκολες αλλα κυριως σε δυσκολες στιγμες.μη φοβηθειις να γραψεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια.πραγματικα χαιρομαι πολυ για εσενα εδω βρηκα φιλες πραγματικες σε ευκολες αλλα κυριως σε δυσκολες στιγμες.μη φοβηθειις να γραψεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια.πραγματικα χαιρομαι πολυ για εσενα εδω βρηκα φιλες πραγματικες σε ευκολες αλλα κυριως σε δυσκολες στιγμες.μη φοβηθειις να γραψεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...