Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGKYOS!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 198
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!

ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!

ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!

ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλοκαίρι μας επιφυλάσσει συνεχώς εκπλήξεις με τόσα ευχάριστα νέα εγκυμοσύνης που ακούμε!!!

Συγχαρητήρια Κατερινάκι, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και μια ακόμα πιο εύκολη γέννα! Να προσέχεις και όλα θα πάνε καλά!

Επίσης, καλωσήρθες στο mammylyand - είμαι η Έλενα και περιμένω το πρώτο μου μωρό το Νοέμβριο.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλοκαίρι μας επιφυλάσσει συνεχώς εκπλήξεις με τόσα ευχάριστα νέα εγκυμοσύνης που ακούμε!!!

Συγχαρητήρια Κατερινάκι, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και μια ακόμα πιο εύκολη γέννα! Να προσέχεις και όλα θα πάνε καλά!

Επίσης, καλωσήρθες στο mammylyand - είμαι η Έλενα και περιμένω το πρώτο μου μωρό το Νοέμβριο.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλοκαίρι μας επιφυλάσσει συνεχώς εκπλήξεις με τόσα ευχάριστα νέα εγκυμοσύνης που ακούμε!!!

Συγχαρητήρια Κατερινάκι, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και μια ακόμα πιο εύκολη γέννα! Να προσέχεις και όλα θα πάνε καλά!

Επίσης, καλωσήρθες στο mammylyand - είμαι η Έλενα και περιμένω το πρώτο μου μωρό το Νοέμβριο.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοπελα μου και σας ευχομαι καθε ευτυχια!!Να στε γεροι και δυνατοι για να υποδεχτειτε το νεο μελος της οικογενειας σας!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοπελα μου και σας ευχομαι καθε ευτυχια!!Να στε γεροι και δυνατοι για να υποδεχτειτε το νεο μελος της οικογενειας σας!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοπελα μου και σας ευχομαι καθε ευτυχια!!Να στε γεροι και δυνατοι για να υποδεχτειτε το νεο μελος της οικογενειας σας!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Κατερινάκι. Έλειπα όλη μέρα και δεν πρόλαβα να δώ τα ευχάριστα. Τέτοιοι τίτλοι όμως (είμαι έγκυος) μου παρακινούν την προσοχή. Με λαχτάρα πάτησα το θέμα σου και περίμενα να δώ ποιά κοπέλα είναι. Συγκινήθηκα απο την περιγραφή σου. Τί ωραίες στιγμές...εσύ το τεστ και το αποτέλεσμα...και έπειτα η ανακοίνωση "είμαι έγκυος"!!!!! Αχ θέλω πολύ να το ζήσω αυτό...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Κατερινάκι. Έλειπα όλη μέρα και δεν πρόλαβα να δώ τα ευχάριστα. Τέτοιοι τίτλοι όμως (είμαι έγκυος) μου παρακινούν την προσοχή. Με λαχτάρα πάτησα το θέμα σου και περίμενα να δώ ποιά κοπέλα είναι. Συγκινήθηκα απο την περιγραφή σου. Τί ωραίες στιγμές...εσύ το τεστ και το αποτέλεσμα...και έπειτα η ανακοίνωση "είμαι έγκυος"!!!!! Αχ θέλω πολύ να το ζήσω αυτό...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Κατερινάκι. Έλειπα όλη μέρα και δεν πρόλαβα να δώ τα ευχάριστα. Τέτοιοι τίτλοι όμως (είμαι έγκυος) μου παρακινούν την προσοχή. Με λαχτάρα πάτησα το θέμα σου και περίμενα να δώ ποιά κοπέλα είναι. Συγκινήθηκα απο την περιγραφή σου. Τί ωραίες στιγμές...εσύ το τεστ και το αποτέλεσμα...και έπειτα η ανακοίνωση "είμαι έγκυος"!!!!! Αχ θέλω πολύ να το ζήσω αυτό...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
    • Κορίτσι μου εμείς εδώ είμαστε όποτε είσαι έτοιμη να μας μιλήσεις εμείς θα είμαστε εδώ για εσενα να σε ακούσουμε προσπάθησε για αρχή  να ηρεμήσεις και εγω είμαι στην τσίτα αυτές τις μερες γιατί έχει κάτι θέματα ο αντρας μου με την δουλειά του και έχω στεναχωρηθεί φοβαμαι μην το καλοκαίρι μείνει χωρίς δουλειά και έχω πιεστεί προσπαθω να μην το δείχνω αλλά με έχει ρίξει αρκετά ψυχολογικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...