Μετάβαση σε περιεχόμενο

Pistevete sta oneira?


Recommended Posts

"FILOS IFIGEN" ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΟΝΕΙΡΑ ΞΕΡΩ ΛΙΓΑ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.. ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑΝ Ο Λ Α ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ...ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ Η ΚΑΚΟ.

ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΜΩΣ ΕΛΑΤΤΩΘΗΚΑΝ ΛΙΓΟ, ΕΚΕΙ ΕΒΛΕΠΑ ΜΟΝΟ

ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ...

ΛΟΙΠΟΝ, ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΟΣΟ ΞΕΡΩ, ΑΝ ΣΕ ΠΟΝΑΝΕ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Η ΣΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ.

ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΛΑΜΠΟΥΝ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ,ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ, ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΔΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΕΝΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΥΛΑΚΙ. ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΚΑΝΕ!

ΛΕΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ; ΙΣΩΣ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ;;;;;

ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΙΜΑ, ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ, ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΠΙΤΑΧΥΝΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ..ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΟΒΕΙ..

Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΔΑΝ 3 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ

ΤΟΥΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΑΣ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ (ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ).

Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕ ΝΥΦΗ (ΕΜΕΝΑ Η ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ), Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΙ ΕΙΔΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ.. ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!

Κ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ, ΤΑ ΠΑΝΤΑ.. Κ ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΩΡΟ ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ...

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΒΛΕΠΕΙΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΛΛΑ ΟΜΩΣ!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ, ΡΩΤΑ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 296
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

λοιπον κορίτσια όπως έχω ξαναγράψει πιστεύω πάρα πολύ στα όνειρα και μάλιστα υπάρχουν στιγμές που όπως το δώ στο όνειρο έτσι θα βγει. Η ξαδέρφη μου είναι έγκυος καικάθε φορά πήγαιναμαζί της στον γιατρό για να δούμε το μωράκι. Δεν είχαμε μάθει το φύλο και όλο αναρωτιόμασταν τι να ήταν. ΜΙα βδομάδα πριν πάει στο γιατρό βλέπω όνειρό ότι είχε πάει στο γιατρό χωρις εμένα και την πήρα τηλέφωνο καιτη ρωτάω "σου είπε το φύλο ο γιατρός;;" και μου απαντάειμε φυσικότητα "ναι! ε κορίτισι" και της φώναζα στο όνειρο "είδες που σου το έλεγα;;¨" Την ημέρα που θα μάθαινε το φύλο δεν πήγα γιατι δεν υπηρχε κάποιος ναμου κρατήσει τονμπέμπη και΄ήταν η μοναδική φορά που δεν πήγα. Την παίρνω αργότερα τηλέφωνο και τη ρωτάω" τι είναι ;" και φωνάζοντας μου λέει "κορίτσιι!!!!!" ΑΠίστευτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κορίτσια όπως έχω ξαναγράψει πιστεύω πάρα πολύ στα όνειρα και μάλιστα υπάρχουν στιγμές που όπως το δώ στο όνειρο έτσι θα βγει. Η ξαδέρφη μου είναι έγκυος καικάθε φορά πήγαιναμαζί της στον γιατρό για να δούμε το μωράκι. Δεν είχαμε μάθει το φύλο και όλο αναρωτιόμασταν τι να ήταν. ΜΙα βδομάδα πριν πάει στο γιατρό βλέπω όνειρό ότι είχε πάει στο γιατρό χωρις εμένα και την πήρα τηλέφωνο καιτη ρωτάω "σου είπε το φύλο ο γιατρός;;" και μου απαντάειμε φυσικότητα "ναι! ε κορίτισι" και της φώναζα στο όνειρο "είδες που σου το έλεγα;;¨" Την ημέρα που θα μάθαινε το φύλο δεν πήγα γιατι δεν υπηρχε κάποιος ναμου κρατήσει τονμπέμπη και΄ήταν η μοναδική φορά που δεν πήγα. Την παίρνω αργότερα τηλέφωνο και τη ρωτάω" τι είναι ;" και φωνάζοντας μου λέει "κορίτσιι!!!!!" ΑΠίστευτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κορίτσια όπως έχω ξαναγράψει πιστεύω πάρα πολύ στα όνειρα και μάλιστα υπάρχουν στιγμές που όπως το δώ στο όνειρο έτσι θα βγει. Η ξαδέρφη μου είναι έγκυος καικάθε φορά πήγαιναμαζί της στον γιατρό για να δούμε το μωράκι. Δεν είχαμε μάθει το φύλο και όλο αναρωτιόμασταν τι να ήταν. ΜΙα βδομάδα πριν πάει στο γιατρό βλέπω όνειρό ότι είχε πάει στο γιατρό χωρις εμένα και την πήρα τηλέφωνο καιτη ρωτάω "σου είπε το φύλο ο γιατρός;;" και μου απαντάειμε φυσικότητα "ναι! ε κορίτισι" και της φώναζα στο όνειρο "είδες που σου το έλεγα;;¨" Την ημέρα που θα μάθαινε το φύλο δεν πήγα γιατι δεν υπηρχε κάποιος ναμου κρατήσει τονμπέμπη και΄ήταν η μοναδική φορά που δεν πήγα. Την παίρνω αργότερα τηλέφωνο και τη ρωτάω" τι είναι ;" και φωνάζοντας μου λέει "κορίτσιι!!!!!" ΑΠίστευτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ(ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ) ΕΨΑΧΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΑΝ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΜΕ ΥΦΑΣΜΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΦΟΥ 8 ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ 30 ΑΛΛΑ 8 ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΑΦΟΥ 8 ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ 30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ.ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΦΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΨΑΧΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΠΡΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΕΧΕΙ Η ΠΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΟΜΩΣ ΒΡΙΣΚΩ 2-3 Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΛΥΜΕΝΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΧΡΥΣΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝΑΥΔΗ ΟΤΑΝ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΤΟ 8 ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ(ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ) ΕΨΑΧΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΑΝ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΜΕ ΥΦΑΣΜΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΦΟΥ 8 ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ 30 ΑΛΛΑ 8 ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΑΦΟΥ 8 ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ 30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ.ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΦΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΨΑΧΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΠΡΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΕΧΕΙ Η ΠΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΟΜΩΣ ΒΡΙΣΚΩ 2-3 Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΛΥΜΕΝΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΧΡΥΣΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝΑΥΔΗ ΟΤΑΝ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΤΟ 8 ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ(ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ) ΕΨΑΧΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΑΝ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΜΕ ΥΦΑΣΜΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΦΟΥ 8 ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ 30 ΑΛΛΑ 8 ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΑΦΟΥ 8 ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ 30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ.ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΦΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΨΑΧΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΠΡΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΕΧΕΙ Η ΠΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΟΜΩΣ ΒΡΙΣΚΩ 2-3 Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΛΥΜΕΝΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΧΡΥΣΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝΑΥΔΗ ΟΤΑΝ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΤΟ 8 ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ!

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ!

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ!

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΩΣ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΦΟΥ.ΛΕΣ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΚΑΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΩΣ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΦΟΥ.ΛΕΣ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΚΑΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΩΣ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΦΟΥ.ΛΕΣ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΚΑΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ!!

ΑΧ ΒΡΕ ΙΦΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!:) :)

ΑΝΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ!!

ΑΧ ΒΡΕ ΙΦΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!:) :)

ΑΝΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ!!

ΑΧ ΒΡΕ ΙΦΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!:) :)

ΑΝΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΣΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΦΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣΩ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΖΟΚΕΡ,ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΟΜΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΣΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΦΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣΩ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΖΟΚΕΡ,ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΟΜΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΣΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΦΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣΩ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΖΟΚΕΡ,ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΟΜΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ελπίζω να μην φτάσετε μέχρι την ρήξη κορίτσι μου θα είναι δύσκολο για όλους σας κάτι τέτοιο 
    • Από τιμές πάνω κάτω ο Ενδοκρινολογος τα ίδια μας έδωσε 120 μετά το φαγητό και το νηστείας κάτω από 95 εμένα τώρα τα είπε ο γυναικολογος αυτά γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν πήρε θέση για το ζαχαρο αλλά επειδή είχα θεματάκι και στη πρώτη και το μωρο γεννήθηκε με καλά κιλά το αμνιακό ήταν φυσιολογικό και εγω δεν πήρα πολύ βαρος 12,5 κιλά ούτε είχα παραπανίσια κιλά όταν άρχισε η εγκυμοσύνη τώρα σε αυτήν είπε και λίγο πιο πανω πηγαίνεις μια στο τόσο δεν πειράζει μόνο να μην τρώω κάθε μέρα γλυκά μου λέει πες πχ κάθε Σάββατο θα τρώω ένα παγωτο και τέλος  εμενα το Μηχανάκι μου με τις μετρησεις από την μικροβιολογικό είναι ότι να ναι είχε 16 μονάδες διαφορά πάνω το μηχανάκι από το μικροβιολογικό εχτές πήγα έκανα πάλι εξετάσεις να δω τι θα με στείλουν σήμερα  Αλλά τώρα αλλαξα γυναικολόγο όποτε ο καινούργιος δεν ξέρω τι γνωμη έχει για το ζαχαρο περιμενει την καμπύλη μου 😬
    • Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;
    • ραφ μου μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικές γνώμες..εκεί τσαντίζομαι δηλ..μιλάμε για εικόνα σε υπέρηχο, ούτε καν για υποκειμενική άποψη σε καποιες εξετάσεις..τι να πω.. Η προλακτίνη μου είναι γύρω στο 45-50..έχω κάνει με τον ενδοκρινολόγο και μια πιο ειδική εξέταση που ονομάζεται μακροπρολακτίνη και από αυτό ουσιαστικά μου είχε πει ότι ακομη και που είναι ανεβασμένη δεν με επηρεάζει κάπου..πήρα ντοστινεξ 2 φορες την εβδομαδα για 3 μήνες, μετά το διέκοψα και σε επανέλεγχο μετά από 2 μήνες είδαμε ότι είχε ανέβει ξανά..έκανα και μαγνητική και ήταν καθαρή! Τώρα παίρνω μισο χάπι την εβδομάδα γιατί είχα παρατηρήσει μια μείωση στη ροή της περιόδου και είπαμε μήπως παίζει ρόλο η προλακτίνη..και ο ενδοκρινολόγος παντως και η νεα γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν επηρεάζει την σύλληψη στην περίπτωση μου..
    • δυστυχώς δεν θα σταματήσει..είναι θέμα τύχης καθαρά που θα πέσουμε.. ισχύει αυτό με το ιντερνετ..είναι λίγο δίκοπο αλλά αν ξέρεις πως να χειριστείς τις πληροφορίες νομίζω πως λειτουργεί υπερ μας...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...