Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ


Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ! ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ "ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ"? ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΛΥΘΕΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 108
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
  • 2 weeks later...

θα ηθελα να ρωτησω αν το ινομοιωμα προκαλει καθυστεριση και στο τεστ φεντεται οτι εισαι εγκυος και αν απο την κατακρατηση η κοιλια φουσκωνει σαν να εισαι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηθελα να ρωτησω αν το ινομοιωμα προκαλει καθυστεριση και στο τεστ φεντεται οτι εισαι εγκυος και αν απο την κατακρατηση η κοιλια φουσκωνει σαν να εισαι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηθελα να ρωτησω αν το ινομοιωμα προκαλει καθυστεριση και στο τεστ φεντεται οτι εισαι εγκυος και αν απο την κατακρατηση η κοιλια φουσκωνει σαν να εισαι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ 100% ΑΝ ΤΑ ΙΝΟΜΟΙΩΜΑΤΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΣΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΙΝΟΜΟΙΩΜΑΤΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ 100% ΑΝ ΤΑ ΙΝΟΜΟΙΩΜΑΤΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΣΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΙΝΟΜΟΙΩΜΑΤΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ 100% ΑΝ ΤΑ ΙΝΟΜΟΙΩΜΑΤΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΣΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΙΝΟΜΟΙΩΜΑΤΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gmaria καλημέρα, να ξέρεις ότι ανάλογα το μέγεθος κ την θέση των ινομυωμάτων τα πράγματα διαφοροποιούνται. Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ωστόσο επειδή τυχαίνει να έχω κ εγώ, σε εμένα ο κύκλος έχει γίνει απίστευτα σταθερός σε σχέση με το παρελθόν αλλά η κοιλίτσα μου γίνεται τούμπανο όταν είναι να αδιαθετήσω, δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με τα ινομυώματα αλλά από κατακράτηση υγρών , ορμονικές διαταραχές....

ρώτα τον γιατρό σου πιο σίγουρα, αλλά δεν νομίζω να ταυτίζονται αυτα τα συμπτώματα με τα ινομυώματα...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gmaria καλημέρα, να ξέρεις ότι ανάλογα το μέγεθος κ την θέση των ινομυωμάτων τα πράγματα διαφοροποιούνται. Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ωστόσο επειδή τυχαίνει να έχω κ εγώ, σε εμένα ο κύκλος έχει γίνει απίστευτα σταθερός σε σχέση με το παρελθόν αλλά η κοιλίτσα μου γίνεται τούμπανο όταν είναι να αδιαθετήσω, δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με τα ινομυώματα αλλά από κατακράτηση υγρών , ορμονικές διαταραχές....

ρώτα τον γιατρό σου πιο σίγουρα, αλλά δεν νομίζω να ταυτίζονται αυτα τα συμπτώματα με τα ινομυώματα...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gmaria καλημέρα, να ξέρεις ότι ανάλογα το μέγεθος κ την θέση των ινομυωμάτων τα πράγματα διαφοροποιούνται. Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ωστόσο επειδή τυχαίνει να έχω κ εγώ, σε εμένα ο κύκλος έχει γίνει απίστευτα σταθερός σε σχέση με το παρελθόν αλλά η κοιλίτσα μου γίνεται τούμπανο όταν είναι να αδιαθετήσω, δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με τα ινομυώματα αλλά από κατακράτηση υγρών , ορμονικές διαταραχές....

ρώτα τον γιατρό σου πιο σίγουρα, αλλά δεν νομίζω να ταυτίζονται αυτα τα συμπτώματα με τα ινομυώματα...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM AYTO ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ .

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ,ΘΑ ΣΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΡΊΝΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ.

ΕΙΜΑΙ 36 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ 6ο ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ,ΠΡΙΝ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΜΕΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ,ΛΟΓΩ ΑΥΞΗΜΕΝΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ (ΠΡΟΣ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΟΥ) ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ 6 ΙΜΟΥΜΥΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΕΤΡΙΑ ΕΩΣ ΜΕΓΑΛΑ, ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Η ΔΕ ΜΗΤΡΑ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΦΗ .ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ.

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ(ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΗΛΑΔΗ) ,ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ,ΤΑ ΔΕ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ,ΟΠΩΣ ΞΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ , Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ (ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΥΣΙΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΙΝΟΜΥΩΜΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.

ΕΠΙΠΕΛΟΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΚΑ ΘΩΣ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ .

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ .

ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ...ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΦΥΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙ::ohmy:

ELYNN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM AYTO ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ .

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ,ΘΑ ΣΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΡΊΝΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ.

ΕΙΜΑΙ 36 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ 6ο ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ,ΠΡΙΝ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΜΕΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ,ΛΟΓΩ ΑΥΞΗΜΕΝΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ (ΠΡΟΣ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΟΥ) ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ 6 ΙΜΟΥΜΥΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΕΤΡΙΑ ΕΩΣ ΜΕΓΑΛΑ, ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Η ΔΕ ΜΗΤΡΑ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΦΗ .ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ.

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ(ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΗΛΑΔΗ) ,ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ,ΤΑ ΔΕ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ,ΟΠΩΣ ΞΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ , Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ (ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΥΣΙΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΙΝΟΜΥΩΜΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.

ΕΠΙΠΕΛΟΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΚΑ ΘΩΣ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ .

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ .

ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ...ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΦΥΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙ::ohmy:

ELYNN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM AYTO ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ .

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ,ΘΑ ΣΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΡΊΝΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ.

ΕΙΜΑΙ 36 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ 6ο ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ,ΠΡΙΝ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΜΕΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ,ΛΟΓΩ ΑΥΞΗΜΕΝΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ (ΠΡΟΣ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΟΥ) ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ 6 ΙΜΟΥΜΥΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΕΤΡΙΑ ΕΩΣ ΜΕΓΑΛΑ, ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Η ΔΕ ΜΗΤΡΑ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΦΗ .ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ.

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ(ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΗΛΑΔΗ) ,ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ,ΤΑ ΔΕ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ,ΟΠΩΣ ΞΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ , Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ (ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΥΣΙΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΙΝΟΜΥΩΜΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.

ΕΠΙΠΕΛΟΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΚΑ ΘΩΣ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ .

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ .

ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ...ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΦΥΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙ::ohmy:

ELYNN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELYNN ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!

ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΦΥΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΦΑΙΡΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΟ!

ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΤΗ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΟΥ!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELYNN ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!

ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΦΥΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΦΑΙΡΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΟ!

ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΤΗ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΟΥ!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELYNN ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!

ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΦΥΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΦΑΙΡΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΟ!

ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΤΗ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΟΥ!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χρύσα μου, δυστυχώς όταν είναι ο πατέρας σου αυτός που σε φέρνει σε αυτήν την κατάσταση, δεν είναι εύκολο να τον "αφήσεις"!  Νανούκο μου, σίγουρα δε νιώθω τύψεις για τις πράξεις των άλλων! Απο εχθές το βράδυ τη χαιδεύω και της μιλάω και της ζητάω συγγνώμη! Μουσικούλα δεν της έχω βάλει ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω! Ελκ μου, όταν ήταν έγκυος η 2η "μητέρα" μου στο μικρό μου αδελφό, ένα μεσημέρι γυρνάει ο πατέρας μου απο τη δουλειά και μας λέει... "Απολύθηκα"! Ήταν μεγάλο το σοκ αλλά το ξεπεράσαμε και είναι όλα καλά! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου και ΌΛΑ θα βρουν το δρόμο τους! ΌΛΑ ΠΆΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΌ!!!
    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...