Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Αργυρω 27 έγραψε:

Κοριτσακια 1η μερα καθυστερησης!εδω και 3 μερες πονοι περιοδου κανονικοτατα,τρεχω στη τουαλετα να δω και ευτυχως αφαντη η κυρια!

Στηθος πρισμενο και εχθες που ηταν να ερθει θερμοκρασια 37 ειχα και σημερα το μεσημερι 37 και αυτη τη στιγμη εχω 36,8 οποτε μαλλον θα ερθει εεεεε???

Παντως συνεχως εξαντλημενη ειμαι χωρις να κουραζομαι και ζαλισμενο κεφαλι λες και ημουν 10 ωρες στον ηλιο...χαχαχαχα δεν ηξερα πως αλλιως να σας το εξηγησω αυτο που νιωθω διοτι δεν λυποθυμω ουτε ζαλιζομαι τοσο ωστε να γυριζουν ολα γυρω μου...

Παντως αισιοδοξη δεν ειμαι διοτι εκανα και ενα τεστ predictor στις 13 βραδυ που ημουν στην 27η μερα του κυκλου μου...Ξερω εκανα βλακια μην φωναζετε...αλλα δεν αντεχα να περιμενω την καθυστερηση και βγηκε ---- πιο ----δεν γινοταν...:(

Ωχ..τωρα μολις σταματησα να γραφω το μηνυμα διοτι νομιζα πως ηρθε αλλα ΟΧΙ τιποτα ,λαθος νομιζα ευτυχως...

Αχ δεν ξερω βρε κοριτσια ,μου ειπανε πως και το πρεντικτορ δεν ειναι και πολυ αξιοπιστο ,το εκανα και μια μερα νωριτερα απο την ημερα που ηταν να μου ερθει και αρχισαν να αναπτερωνονται οι ελπιδες μου...

εσεις τι λετε?

Καλημέρα, οι πόνοι περιόδου είναι ένα δείγμα εγκυμοσύνης (όσο και της περιόδου φυσικά). Απ΄ότι διάβασα δεν πρέπει να μετράς τη θερμοκρασία σου οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας αλλά το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι. Οι υπόλοιπες μετρήσεις δεν είναι και τόσο αξιόπιστες. Η εξάντληση και η ζαλάδα είναι μέσα στα συμπτώματα επίσης για ορισμένες γυναίκες. Αλλά όντως το predictor και ειδικά πριν την καθυστέρηση ήταν μια βιασμένη κίνηση για να απογοητευτείς (πιθανόν χωρίς λόγο), άσε που ειδικά αυτή τη μάρκα αρκετές κοπέλες τη θεωρουν πεταμένα λεφτά στα σκουπίδια. Γνώμη μου προχώρα σε β-χοριακή και σου εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρω 27 όντως το predictor είναι το λιγότερο αξιόπιστο, τα εχουμε πει αυτά , θα σε μαλλώσω:silly: , περίμενε να δεις τι θα γίνει και σημερα, αν πάλι δεν μπορείς να περιμένεις, μπες στο πρωτο μικροβιολογικό που θα βρείς κ δωσε λίγο αιματάκι;) , πιο αξιοπιστο κ στα ίδια λεφτά.

koukouδεν μπήκα ακόμα σε αυτη τη διαδικασία αλλά καλό μου ακούγεται:cheer: πάντως τη Δεύτερα θα ξέρεις σίγουρα, μπορείς να περιμένεις? (Εγω θα έσκαγα :P )

Μαρινιώωωωωωωωωωω οχι ασχημες σκέψεις είπαμε

Κάλι τι έγινε τελικά? Εχω μείνει πίσω ήρθε η κυρία ή οχι και τι κάνεις καλέ?Πήρες τα χάπια? Εκανες τεστ?ουφ ζαλίστηκα:blink:

Κοριτσάκια μου καλημέρα σας είπα? Δεν σας είπα..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Τι μου κάνετε?

Κορίτσια η ροή είναι μικρή. Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά μου κάνει τρομερή εντύπωση. Εντάξει, και τον Αύγουστο δεν ήταν τρελή η ροή αλλά έβλεπα μια ποσότητα. Τέλος πάντων, θα δούμε.

Αργυρώ γιατί βρε κοριτσάκι μου τόσο νωρίς να κάνεις το τεστ? Για να απογοητευτείς? Άσε που έκανες το χειρότερο! Περίμενε λίγες μέρες ακόμη και πήγαινε για χοριακή ναι? Σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

koukou εύχομαι πραγματικά να πέτυχε και το πονάκι να αποδειχθεί κάτι πολύ καλό!! Και γιατί όχι??? ΜΑΚΑΡΙ!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! MILINA ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΕΓΩ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 27-28 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 29η ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ!

ΜΕΤΡΗΣΑ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 36,5 ΑΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ.....

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!koritsia mou glika!emena pantws h koilia mou einai fouskwmeni edw kai 6 meres kai ponaw,tsimpimata!den kserw ti na pw?

pantws apo simera eimai stin 26h mera!mexri 20 sigoura prepei na mou erthei!tha eimai stin 30h!

kanonika 18/9 prepei na mou erthei!

ax exw skasei apo tin agwnia!!!!:ohmy:

kai ekeinos o mikroviologos lathos ekane!!!kserete ti eipa?

tetoia gkantemo pou eimai katse kai perimene mesa twra!!xaxa

exw kai douleia 1 h wra!!opote pou na paw twra?

EINAI THETIKO SIMADI H PRISMENH KOILIA KAI TA TSIMPIMATA?

episis kati poly elafra rozakia,isa isa ta vlepw!eida kai xthes sto asxeto!euxaristw koukles!POU ME AKOUTE!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!Ε ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑΝ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ?ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΕΥΘΥΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕ Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!:angry: ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 25 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!:woohoo:

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ Η ΡΟΗ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ....ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ GIOULAKI ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ...ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ!:silly: :kiss:;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε κοριτσάκια????? Είσαστε όόόόόόλες καλάάάά???????

Βρε κορίτσια..... τα έχει παίξει ο κύκλος μου..... με φαίνεται......

Τελευταία φορά αδιαθέτησα στις 26/8, κανονικά μετά τις 25-30 περιμένω και πάλι την "κυρία"!!!! Αλλά...... από προχθές βράδυ....

πάλι έχω τάσην προς έμετον.....

πάλι έχω συχνουρία και ξυπνάω μέσα στη νύχτα....

πάλι έχω ξινίλες.....

πάλι έχω έντονους πόνους περιόδου......

πάλι έχω πολλάάάά υγρά......

πάλι πονάει πάρα πολύ η μέση μου...........

τί να σκεφτώ πάλι καλέ????

Για να είναι συμπτώματα περιόδου..... είναι νωρίς!!!!

Για να είναι ωορρηξία.... είναι αργά!!!!

Για να είναι σημάδια εγκυμοσύνης.... είναι του μυαλού!!!!!

Ουφ..... καλά που έχω κι εσάς και τα βγάζω από μέσα μου!!!!!

Επομένως..... το συμπέρασμα είναι ένα!!!!!! Δεν ξέρω πια πόόόόότε θα αδιαθετήσω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΕΧΩ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΟ ΓΕΝΗΜΑΤΑ ΜΕ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ...ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΗΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ ΓΙΑ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ...

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ-ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ...?8ΗΜΕΡΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΜΙΝΙΚΟ...ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ Η ΩΟΡΥΞΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ???????

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΚΑΣΩ...ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΘΕΜΑ...ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

παντως μονο ενας γιατρος μπορει να σου πει υπευθυνα

Ρε συ το θεμα που ανοιξες που ειναι;; Τι τιτλο εχει;;[/quote

exeis apolyto dikio..tha ton paro avrio thlefono kai tha sas enhemroso!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...