Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

apis έγραψε:

Κι εγω απο το πρωι εχω κατι σαν προεορτια περιοδου..Αυτη η περιοδος μου ολο με εκπλησει(ηρθε πολυ νωρις για τα δικα μου δεδομενα)

Τον μηνα αυτο θα προσεχω γιατι θελω να κατεβασω τις μπυρες με τα καφασια και να γινω ενα με την αμμο!!! Κοριτσακια καλα αποτελεσματα!!!:kiss:

Τα προεορτια που ελεγα προχθες εγιναν παρτυ κανονικο!!

Τοσο αιμα εχω να δω πολυ καιρο..τσ τσ ..και ηρθε και τοσο βιαστικα αυτο το μηνα χωρις να μου αφησει περιθωρια για πιθανα σεναρια εγκυμοσυνης

Αυτο θα πει κοκκινος τυφωνας:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Roze μου η αληθεια ειναι οτι 2 ατυχηματακια ειχαμε (ειπαμε να αρχισουμε προσπαθειες μετα τις διακοπες γιατι σε ενδεχομενη εγκυμοσυνη πρεπει να κανω ενεσεις και να προσεχω πολυ)

Αλλα..λιγο που το σκεφτηκα ..ααααχχχ μου αρεσε πολυ..και ας χαναμε το πενθημερο στην Κρητη που κερδισαμε...

Απο την αλλη δεν με αφησε καθολου να ελπιζω ..αφου ηρθε πριν την ωρα της..σε ευχαριστω γι αυτο περιοδουλα μου καλη :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγαίνω κι εγώ από τη λίστα της αναμονής γιατί κατέφθασε η "κυρία"!!

Πάμε για τον επόμενο μήνα!!:)

rose, aristina, mom μακάρι να ακούσουμε ευχάριστα από εσάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσαρες μου δεν πειραζει,apis Μαρακι,κουκλες μου εδω παρεα θα συνεχισουμε να λεμε και να περιμενουμε!!!Καποια στιγμη που θα παει!!!!Ουτε κι εγω το βλεπω....σιγουρα θα ερθει....οι τιμες του θυρεοειδη βαρεσαν κοκκινα γιατι μου δωσανε λαθος χαπια!!!πηρα απαντησεις σημερα....ενα θα σας πω σε μια τιμη με φυσιολογικο το 4 εμενα ηταν 33,55(μονο φωτια θα μποροσα να συλλαβω χα χα χα χα)....ο γιατρος ο καλος που πηγα και με ειδε λεει εισαι χαλια!Καθε πρωι εχω θερμοκρασια 36.5 βαρια 36,7....οποτε ουτε με θαυμα...βρε τι τραβαμε με τους παλιογιατρους!!!Οποτε υπομονη δεν βαριεστε καλα να μαστε και να γινουμε χα χα χα αχ αυτο παει για μενα!Καλα αποτελεσματα σε οσες μεινανε....

Σαν πολλες δεν βγηκαμε νοκ αουτ?χα χα χα χα!!!Για οργανωθειτε και παμε γερα τον επομενο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ:)

ΑΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ.ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ OFF ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ,ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ;) ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΣ:laugh: ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριστίνα σου έδωσε λάθος χάπια ο γιατρός!!! Τί άλλο θα ακούσουμε πια!!

Πάει κι αυτός ο μήνας κοριτσάκια μου όμως ο επόμενος έρχεται και πού ξέρετε? ίσως μας έχει και δωράκι!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ Ε?ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ:laugh: ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΠΑΛΙ:laugh: :laugh: ΑΧ ΤΙ ΛΕΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΠΗΓΑ:laugh: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες,σε οσες τελικα ειχαν "επισκεψεις",ευχομαι να συμβει επιτελους το θαυμα τον επομενο μηνα....καλη δυναμη,και κοιταμε μπροστα...apis μου κι εμενα μια φορα μου ειχε ερθει νωριτερα και πραγματικα το προτιμω απο το να ειχα καθυστερηση και μετα να μου ερχοταν ..καλα κανεις και το βλεπεις απο τη θετικη του πλευρα..θα ερθει το μωρακι,αλλα προηγειται και το ταξιδακι!!!αμ πως????

εγω θα κανω τεστ νωριτερα απο οτι περιμενω περιοδο συνηθως,επειδη εκανα ενεση pregnyl(το τεστ μπορει να γινει 10 μερες μετα την ενεση)

η αληθεια ειναι βεβαια οτι για αυτον τον μηνα ειδικα ειμαι εντελως σιγουρη οτι δεν επιασα...δεν ξερω πως,αλλα το ξερω..οποτε χαιρομαι που δε θα μου κατσει τοσο βαρυ το αρνητικο!!!!!εχω αρχισει να μην ανυπομονω για το αποτελεσμα και να μην περιμενω οτι θα συμβει,και νιωθω καλυτερα πραγματικα...

καλη σας επιτυχια βρε κοριτσακια,εμενα με εχει κουρασει τοσο το θεμα αυτο,που πλεον δε συμπεριλαμβανω τον εαυτο μου στις ευχες...εχει αρχισει να γινεται αδιαφορο..πλεον λεω να τελειωσω τη θεραπεια και να ησυχασω,ασχετως αποτελεσματος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου μην μου στεναχωριεστε οσες ειχατε δυσαρεστες επισκεψεις... Ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι πιο τυχερος για ολες μας.... Εγω οπου να ναι ξαναρχιζω δυναμικα τις προσπαθειες...Μολις εμαθα και οτι μια γνωστη μας γεννησε....Αχ βρε κοριτσια χαρηκα πολυ, αλλα ενιωσα και ενα κομπο στο στομαχι...θα το ζησω και εγω αραγε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επέστρεψα γερή και δυνατή.......

Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!! τι να πω: Υγεία τιποτα αλλο και όποτε έρθει ήρθε....

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!

ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χριστινακι!!!Μπραβο κοπελα μου!Ευχομαι και θα δεις οτι τα καλυτερα ερχονται!!!!!Και εχεις απολυτο δικιο πανω απ ολα η υγεια!!!!Για φανταστειτε να ειχαμε και πρβ με την περιοδο!Υγεια!!

maria.g με το καλο οι προσπαθειες να αποδωσουν καρπους αμεσως!!!Και οσο για την γνωστη ολες εχουμε περασει απο αυτο το σταδιο του κομπου....οσο να ναι λεμε πως θα ηταν και για μας!:-)

marouli rose....που θα παει θα μας την κανει την χαρη!:-)

alkost μου ποσες φορες μου περναει απο το μυαλο οτι δεν ειναι και για μενα οι ευχες...σε φαση σαν να μην προσπαθω....αλλα τι να κανουμε ας ειμαστε δεκτικες χαρουμενες και θετικες!!Γιατι δεν αργει ,οσο για το τεστ κι εγω εδω και καιρο καθε μηνα λεω δεν υπαρχει περιπτωση δεν ειμαι κι ετσι το περναω μια χαρα :-) ευχομαι να σου συμβει το αντιθετο ωστε να χαρεις ακομα πιο πολυ!!!!!Φιλακια την ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariag kalimera!!!!!loipon...min koitas kai min trelenesai me ta simptomata...ego perimena imoun egkios kai den eixa kan sipmtomata periodou..mono kati ponakia pou den edina kamia simasia...oute to stithos mou itan prismeno..pristike peripou 2 evdomades meta tin anamenomeni periodo.se liges meres kleino ton trito kai den niotho katholou egkios!!!!oute ena simptoma..mono to stithos mou kai paratirisa allagi stin osfrisi..alla polu argotera...xalarose loipon kai an exeis oorixia prin 10-15 meres...to self clear tha deixei!

kali epitixia!!!!:) :)

kai suntoma na akousoume ta euxarista!!!

xxxxxx:lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τί κάνετε? Να σας πω... μην έχετε ΑΓΧΟΣ! Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται... ανήκω κι εγώ στην παρεούλα σας, βέβαια, η αλήθεια είναι πως... δεν ξέρω πότε (δεν) περιμένω. Αυτόν τον μήνα, αδιαθέτησα στις 2, στις 33 ημέρες! Τον ερχόμενο μήνα... "άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου!!!" Πάντως, μην το σκέφτεστε! Όσο δλδ γίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ κορίτσια μου...καλημέρα σε όλες...Δεν αντέχεται αυτή η απογοήτευση....Αυτή τη φορά ήμουν σίγουρη ότι είχα πετύχει τη σωστή μέρα! Είχαμε επαφή την ίδια μέρα που ένιωσα τον πόνο της ωορρηξίας (29/6). Αλλά από χτες έχω πόνους περιόδου πολύ έντονους, στην κοιλιά και στη μέση. Δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο, αυτή τη μοναδική αίσθηση του "θα μου 'ρθει περίοδος" δεν την μπερδεύω με τίποτα!

Και η θερμοκρασία 36.5 από 36.9 στην αρχή της εβδομάδας...

Προφανώς ο κύκλος μου με εξαπάτησε. Είχα υπολογίσει 30 μέρες όπως ο προηγούμενος μήνας, αλλά τελικά φαίνεται θα είναι 27... Πως να προβλέψεις αν η περίοδος είναι ότι νά'ναι?? Δεν θέλω να αρχίσω τα τεστ ωορρηξίας γιατί είμαι που είμαι μανιακή, θα αποτρελαθώ!

Το πρόβλημα είναι ότι ο φίλος μου κι εγώ ταξιδεύουμε συχνά λόγω δουλειάς και δεν μπορούμε να έχουμε επαφή όποτε θέλουμε...γιαυτό είναι τόσο σημαντικό να γνωρίζω από πριν τη σωστή μέρα...

Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα είτε αυτόν είτε τον επόμενο μήνα...Ας απολαύσουμε το καλοκαίρι χωρίς άγχος! Το χρωστάμε στον εαυτό μας!!

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!εμενα τελικα μου ηρθε η παλιοσιχαμενη προχθες το απογευμα.εκλαψα εκανα αλλα τελικα το ξεπερασα και τωρα περιμενω πως και πως να τελειωσει για να ξεκινησω ακαθεκτη τις ζουζουνιες μου μπας και ειναι αυτος ο τυχερος μου μηνας(το ευχομαι!!!!).ποτε λετε οτι ειναι οι γονιμες μερες μου;αδιαθετησα 8/7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΚΡΥΑ

Δ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Δ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΩΣ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Κ ΛΙΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΔΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ

ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ

ΤΕΣΠΑ

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Δ ΝΙΩΘΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΜΑΛΛΟΝ Δ ΘΑ ΕΠΙΑΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ

ΑΧ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

ΛΟΓΙΚΑ ΑΝ Δ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ Δ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ....

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ (ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ :P)

ANTE FILAKIA SE OLES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΘΥΜΩΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ:S:blink: ....

ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΤΗΝ (ΠΕΡΙΟΔΟ) ΣΙΧΑΜΕΝΗ,ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ Κ.Τ.Λ

ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΖΗΤΙΤΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευόμαστε κορίτσια!!

Τον επόμενο μήνα πάμε γερά. Εγώ ξεκίνησα μια φορά την εβδομάδα βιταμίνη Ε. Το έχω ρίξει και στη γυμναστική...

Θέλω να ευχηθώ υπομονή και κουράγιο στα κορίτσια που αδιαθέτησαν και καλή δύναμη στα κοριτσάκια που περιμένουν.

Εύχομαι να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα πολύ σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA προς το παρον ειμαι απογοητευμενη.αλλα θα μου περασει

και τον επομενο μηνα να ξαναβαλεις ποστ να μαζευτουμε.ηταν καλο!!!ασχετα με τα αποτελεσματα που ειχαμε,μας εκανε καλο να το συζηταμε.και ευχομαι αυτες που δεν μειναμε εγκυουλες αυτο τον μηνα να μεινουμε τον επομενο οκ?;)

Κορίτσια δε χρειάζεται να ανοίξουμε νέο post. Ας το κρατήσουμε σαν το post που θα μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας, τους φόβους μας, τις εμπειρίες μας και φυσικά τις χαρές μας για αυτό το ξεχωριστό θαύμα που περιμένουμε.

Ραντεβού εδώ λοιπόν όποτε περιμένουμε, όποτε θέλουμε να μιλήσουμε και να στηρίξουμε τις φίλες μας!!

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Μην απογοητευόμαστε κορίτσια!!

Τον επόμενο μήνα πάμε γερά. Εγώ ξεκίνησα μια φορά την εβδομάδα βιταμίνη Ε. Το έχω ρίξει και στη γυμναστική...

κοριτσακια βοηθαει η βταμινη ε και η γυμναστικη στη συλληψη;εγω παλι φοβαμαι να κανω γυμναστικη γιατι καθε φορα φοβαμαι μην αν εχω μεινει εγκυουλα μην κανω κακο.αν γνωριζετε πειτε μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LITSAKI09 μην απογοητευεσαι και μην αγχωνεσαι με τον κυκλο σου και με την ωορηξια σου ολα αυτα μας κανουν χειροτερα προσπαθησε να ηρεμησεις και το bebe ερχεται!!:)

KELYτελικα δεν ηταν ο τυχερος μας μηνας αυτος,αν και περιμενα μαζι,και ειχαμε ολα τα συμπτωματα,και εγω περιμενω να μου τελειωσει και να ξαναρχισω.που ρωτας πια εινα ι γονιμη σου μερα.τι κυκλο εχεις?παντως αμα μπορεις να ερχεσαι σε επαφη μερα παρα μερα:)

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑμακαρι να μην σου ερθει κοριτσακι μου.μπορει να εγινε το θαυματακι τωρα που δεν εχεις καποιο συμπωμα:)

RYBELA εχεις δικιο κοριτσακι μου απλως την εχουμε κατι σαν δεδομενο γι"αυτο.ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα:)

MILINA οντως κοριτσακι σου δεν χρειαζεται να ανοιξουμε αλλο ποστ,θα τα λεμε απο δω συνεχεια και ευχομαι ολες να κανουμε τον επομενο μηνα ανακοινωσεις εγκυμοσυνης:)

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ....ΕΓΩ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 28 ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΧΟΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΑΡΚΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΡΧΙΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...