Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Κελυ μου μην απογοητευεσαι. Ακομα τιποτα δεν εχει κριθει... marouli32 και mariant καλη επιτυχια. Ευχομαι να ειστε εγκυουλες... Apis ειμαι σιγουρη οτι το μωρουλι σου ειναι πολυ κοντα...Αντε κοριτσια, πρεπει σιγα, σιγα να αρχισουμε να ανακοινωνουμε εγκυμοσυνες στο topic που ανοιξε η milina...Το νιωθω οτι θα ειναι γουρλιδικο....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου καλη επιτυχια!!!!!αντε σιγα σιγα να ακουμε για εγκυμοσυνες γιατι πολυ ξεραιλα επεσε.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ:) ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια κοριτσαρες μου!!!Αντε να χαρουμε λιγακι!!!!!Και ειπαμε ηθικον ακμαιοτατον παρακαλω!!!!Δεν μασαμε για το παιδακι μας προσπαθουμε!!!Θα ερθει!!!Αμην!!!Ευχες για ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα και εχει γινει το θαυματακι στην κοιλιτσα σου.περιμενουμε νεα σου:) :)

ΚΕΛΥ MHN AΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ - ΤΟΣΑ ΑΚΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ {ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ}ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ βρε κοριτσακια ολες σας ομως η απογοητευση μου ειναι αναποφευκτη.και το πρωινο τεστ αρνητικο δεν εχω καμια ελπιδα το ξερω γι αυτο θα προσπαθησω να ξεχασω αυτον τον μηνα και να ελπισω για εναν καλυτερο.ευχομαι γρηγορα σε ολες σας θετικα τεστακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μην απογοητεύεσαι κοριτσάκι μου! Έχουμε ακούσει τόσα γι' αυτά τα τεστ! Περίμενε λίγο ακόμη και μετά πήγαινε να κάνεις μια χοριακή να ξέρεις τι σου γίνεται.

Κορίτσια σε κάθε μία ξεχωριστά εύχομαι ολόψυχα να μας ενημερώσετε ότι είστε εγκυούλες!!

Καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω απο το πρωι εχω κατι σαν προεορτια περιοδου..Αυτη η περιοδος μου ολο με εκπλησει(ηρθε πολυ νωρις για τα δικα μου δεδομενα)

Τον μηνα αυτο θα προσεχω γιατι θελω να κατεβασω τις μπυρες με τα καφασια και να γινω ενα με την αμμο!!! Κοριτσακια καλα αποτελεσματα!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!ακομη δεν μου εχει ερθει η ακατανομαστη ομως συνεχεια ποναει η κοιλια μου και ολο νομιζω οτι αδιαθετησα.βεβαια για μωρακι επαψα να ελπιζω οτι ειναι γιατι οπως θυμαστε τα τεστ ηταν αρνητικα.απο εσας που (δεν)περιμενετε κανενα καλο νεακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΕΛΥ.ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ!ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΧΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκι μου, πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση? Γιατί δεν κάνεις τη χοριακή? Τόσες φορές έχουμε ακούσει για λάθος αποτέλεσμα από TEST! Γνώμη μου βέβαια, έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην φανταστειτε οτι εχω καμια σπουδαια καθυστερηση 2 μερες μονο.μπα οχι δεν μπαινω παλι στην διαδικασια να πιστεψω οτι εχω μωρακι γιατι κοντεψα να τρελαθω.μετα και απο το δευτερο αρνητικο τεστ απλα περιμενω να μου ερθει να τελειωνει και να βαλω παλι μπροστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλυ μου κατ'αρχήν ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ για χθες. Σου εύχομαι να είσαι γερή και πολύ πολύ σύντομα να έρθει και το μωράκι!!

Όσο δεν έρχεται οι ελπίδες υπάρχουν. Κι εγώ σήμερα περιμένω και μπήκα στον πειρασμο να κανω κι εγώ τεστ και φυσικά βγήκε αρνητικό. Δεν εμφανίστηκε όμως ολόκληρη η γραμμή στη θυρίδα ελέγχου οπότε ίσως το έκανα λάθος αλλά το αποτέλεσμά του ήταν "-"!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΑΣΕ ΠΟΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ.ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΟΧΙ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΣ ΧΘΕΣ:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ

MAROYLAKI ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ...;) ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΣΩΣΤΑ..ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΣ;)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ{ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ}ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΓΙ"ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ:)

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ + ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :laugh: :laugh: ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ:) ΙΣΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΟΥ!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΕΙΡΑ ΕΓΩ ΜΕΤΑ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ,ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ:(

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!

Μπηκα στη παρεα σας κι εγω απο αυτο το μηνα!!Περιμενω στις 27/7 και παω με ψυχολογια οποτε τυχει κι αν τυχει!!!Οχι γιατι δε με νοιαζει ,θελω πολυ ενα ακομα μωρακι ,αλλα γιατι ξερω απο τις προυγουμενες φορες οτι πρεπει να μη το περιμενεις για να σου ρθει!!!

Μariant μου να σκεφτεσαι πως απο τη στιγμη που ερχεται η ακατονομαστη κανεις μια νεα αρχη και μην απογοητευεσαι θα ερθει το μωρακι οταν εκεινο αποφασισει!!Καλη επιτυχια!

Rose25 σου ευχομαι συντομα να γινεις κι εσυ μανουλα!

KΕΛΥ μου μη κανεις το τεστ τοσο συντομα κοριτσακι μου ,προσπαθησε να κανεις υπομονη ...αν δεν αντεχεις κανε χοριακη!!Καλη επιτυχια!

Αristina μου δινεις παντα θετικη ενεργεια σε ολες κοπελα μου και ευχομαι να ξεπερασεις το προβληματακι σου και γρηγορα να χαιδεψεις τη κοιλιτσα σου με σπορακι!!

Marouli 32 να περιμενεις κοριτσι μου τουλαχιστον μια εβδομαδα για το τεστ!!Καταλαβαινω πως εχεις αγωνια αλλα μονο τοτε θα εισαι σιγουρη...Καλη επιτυχια!!!

Εγω οταν ηθελα να μεινω εγκυος τη πρωτη φορα εκανα καθε μηνα τεστ 6 μηνες 6 απογοητευσεις ....αλλα μετα αφησα να εχω αρκετη καθυστερηση και μετα απο 10 μερες καθυστερηση εκανα και ηταν θετικο!!Στο δευτερο το ιδιο ταφησα να περασουν οι μερες (12 μερες καθυστερηση) και στο τριτο που εγινε απο μια "απροσεξια" στη 11η μερα του κυκλου ειχα καθυστερηση 15 μερες και φανταστηκα πως ηταν καποια ανωμαλια του κυκλου!!Τωρα λετε να μπω στο πειρασμο να κανω απ τη πρωτη μερα καθυστερησης?!!!!!!!!!!!

Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας και καλη υπομονη σε οσες περιμενουν και πολλα + τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!

mariant, λυπάμαι κορίτσι μου που ήρθε η παλιοσιχαμένη! Δεν απογοητευόμαστε και συνεχίζουμε με το κεφάλι ψηλά!

Μην κάνετε τόσο γρήγορα τεστ. Αφήστε να περάσουν κάποιες μέρες γιατί όσο πιο νωρίς το κάνετε τόσο πιο δύσκολο είναι να δείξει θετικό. Μπορεί να είστε εγκυούλες και εσείς να απογοητεύεστε άδικα.

Καλή συνέχεια και καλή δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant μου καλημερα...Μωρε κοριτσακι μου...να μην χασεις τις ελπιδες σου και την υπομονη σου!!!Να μαζευεις ολο και ποιο πολλες δυναμεις!!Να γινεσαι ολο και πιο δυνατη!!!Θα δεις που δεν θ αργησει!!Οπως εχω ξαναπει αξιζει καθε λεπτο προσμονης το θαυματακι!!!Πρεπει με χαρα να προσπαθουμε γι αυτο!!!Να χαιρεσαι οταν ερχεται η περιοδος στην ωρα της τουλαχιστον....ευχομαι τα καλυτερα κοπελιτσα μου!!!Συντομα να χαμογελασει και η ψυχουλα σου!!!Και σε ολα τα κοριτσια που περιμενουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 μπραβο κοπελα μου εχεις 3 αγορια και πας για το τεταρτο!!!θα δεις θα σου ερθει πολυ συντομα το μωρακι:) ευχομαι αυτο το μηνα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα,ειναι μεγαλη ευτυχια τα παιδια:) :)

MILINA προς το παρον ειμαι απογοητευμενη.αλλα θα μου περασει

και τον επομενο μηνα να ξαναβαλεις ποστ να μαζευτουμε.ηταν καλο!!!ασχετα με τα αποτελεσματα που ειχαμε,μας εκανε καλο να το συζηταμε.και ευχομαι αυτες που δεν μειναμε εγκυουλες αυτο τον μηνα να μεινουμε τον επομενο οκ?;)

ARISTINA ευχαριστω για τις ευχουλες:) ετσι παθαινω οταν μου ερχεται,μετα παλι στον αγωνα μεχρι να γινει το θαυματακι:) κοπελα μου ευχομαι και σε σενα συντομα να γινεις μανουλα:)

MAROULIεχουμε κανενα νεοτερο?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ:P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ 'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ:) ΜΟΜ 3ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΒΡΕ:)ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ...ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΧΡΗΣΤΗ:laugh: ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Ε?ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ...ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑΝ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΩΡΑ!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...