Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Κοριτσακια καλημερα...Τζιφος η υποθεση. Εκανα ενα τεστ το πρωι και βγηκε αρνητικο :( Η περιοδος ομως δεν ηρθε ακομα...Ποναω βεβαια, οποτε οπου να ναι θα ρθει...Δεν πειραζει. Στις 13 του μηνα εχω ξανα ραντεβου με το γιατρο..Ισως θα πρεπει να κανω κι'αλλες εξετασεις. Βλεπετε παλευω με την ενδομητριωση και πολυ φοβαμαι οτι μπορει ξανα να εκανε την εμφανιση της..:( Αν και τον προηγουμενο μηνα που εκανα υπερηχο ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειδε εστιες...Πολυ φοβαμαι οτι θα δυσκολευτω πολυ να γινω μανουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

apis έγραψε:

Μαρια μη βαζεις το κακο στη σκεψη σου..ποσο καιρο προσπαθειτε;;

Δεν προσπαθουμε πολυ καιρο...Περιπου 4 μηνες..Το ξερω οτι ειναι νωρις για να απογοητευθω, απλα με πιανει ωρες-ωρες ενας φοβος μηπως το ονειρο αργησει....(τελικα χθες αδιαθετησα:( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως ειναι πολυ νωρις βρε Μαρια για να ανυσηχεις..απο την αλλη καταλαβαινω τους φοβους σου ..κι εγω μεσα σε αυτους ζω ..και σε ανυποφορα υπαρξιακα αδιεξοδα:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Αρχικα να ευχηθω ολοψυχα καλη επιτυχια σε οοοοολες μας!!!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχουμε πολλες χαρες!!!!

Εγω δειλα δειλα να πω οτι περιμενω στις 17 αλλα ειχω πρβ με τον θυρεοειδη εδω και 2 χρονια και ξεκινησα θεραπεια στις 23/6 και ευχομαι τοσο καιρο που προσπαθω και με εμποδιζε, να τα καταφερω...οποτε θελει το περιμενω με λαχταρα,κανω τις πεοσπαθειουλες μου και βλεπουμε :) ....οποτε λεω και δειλα δειλα γιατι δεν ξερω αν με την θεραπεια πανε ολα καλα με τον θυρεοειδη και αν αυτο ηταν τελικα το πρβ.Ευχομαι να εχουμε υγεια και που θα παει! :)

Μαρια μου μην στενοχωριεσαι οτι κι αν ειναι θα το αντιμετωπισεις και τοτε θα ρθει και το θαυματακι!σιγουρα!Μην παψεις να το πιστευεις και να το ελπιζεις!!!Φιλακια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια ειναι να μου ερθει η σιχαμενη σημερα αυριο αλλα δεν θελω!!!!!!!!!!!!!!οσο δεν την βλεπω τρεφω ελπιδες.εχθες το απογευμα εβαλα θερμομετρο και ειχα ενα 36,9 η χαρα μου δεν περιγραφοταν ουτε θετικο τεστακι να ηταν ομως σημερα το πρωι παλι 36.6.μεγαλη στεναχωρια.εχω τρελη αγωνια.να ξερατε ποσο καλο μου κανετε που υπαρχετε στη ζωη μου εστω και διαδικτυακα.μονο σε σας τα λεω ολα στον αντρουλη μου δεν πολυλεω για ναμην τρεφει τσαμπα ελπιδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι αυτο που επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα μεσα απο την καρδια μου!!!!Κι εγω δεν του λεω τιποτα για να μην εχει αγχος....ετσι ειναι σαν να μην προσπαθουμε δλδ δεν το εχει στο μυαλο του και ειναι καλυτερα!!!Κι εγω αισθανομαι τελεια που μοιραζομαστε τις αγωνιες και τις χαρες μας!!!Οσο για την θερμοκρασια μην πολυδινεις σημασια βρε....ποτε δεν ξερεις...να μην στενοχωριεσαι και να μην απογοητευεσαι....να χαιρεσαι που εχεις την υγεια σου και αυτο δεν θα αργησει!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.

ΚΕΛΥ στην ιδια φαση ακριβως ειμαστε:)

maria.g τον επομενο μηνα δεν πειραζει:)

aristina ευχομαι τωρα που ρυθμισες τον θυροειδη να ερθει πολυ συντομα το μωρακι :) και εγω εχω και πλεον τον εχω ρυθμισει:)

MAROULI και μια φορα αρκει,μην χανεις τις ελπιδες σου:)

MILINA κανενα νεο?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι mariant ολοψυχα να εισαι εγκυος....Το ιδιο και σε σενα Κελυ. Aristina ξερω και εγω οτι ο θυροειδης οταν δεν ειναι σε φυσιολογικα πλαισια λειτουργει ανασταλτικα στη συλληψη. Οποτε ολα θα πανε καλα απο δω και μπρος....Apis ειναι μεν νωρις (4 μηνες προσπαθειας δεν ειναι τιποτα), αλλα ζω μες στο αγχος και στην ανασφαλεια δυο χρονια τωρα, απο τοτε δηλαδη που ενω πηγα για εναν απλο ελεγχο στο γυναικολογο, μετα απο δυο μερες βρεθηκα στο χειρουργειο...:(

Καλη δυναμη κοριτσια....Μανουλες θα γινουμε ολες...Αν προσευχομαστε γι αυτο και το πιστευουμε, θα το καταφερουμε κιολας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!αχ ακομη δεν μου ηρθε και η αγωνια και η κρυφη χαρα μου ολο και εντεινονται.αν δεν αδιαθετησω και σημερα που το ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου αυριο λεω να τολμησω να κανω ενα τεστ το πρωι.λετε βρε κοριτσια να γινει το θαυμα;ειναι και η γιορτη μου αυριο θα ειναι το ωραιωτερο δωρο της ζωης μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα.

Εγώ δυστυχώς αδιαθέτησα εχθές το πρωί. Το Σάββατο το βράδυ είχα δυνατούς πόνους περιόδου και το υποψιάστηκα να πω την αλήθεια. Αλλά η κρυφή ελπίδα υπήρχε.

Όλη αυτή την αγωνία κάθε μήνα την περνάω μαζί σας και μόνο. Δεν τη μοιράζομαι ούτε με τον αντρούλη μου για μην τον αγχώνω. Εχθές κορίτσια έκανα ένα φοβερό ξέσπασμα και ήταν και εκείνος στο σπίτι. Δεν μπορούσα να σταματήσω το κλάμα με τίποτα. Ξέσπασα και ηρέμησα.

Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα. Αποφάσισα να το "ξεχάσω" λίγο το ζήτημα και να κάνω κάποια πράγματα για μένα. Σήμερα ξεκινάω γυμναστική και διατροφή. Θα χτυπιέμαι καθημερινά στα βάρη και στους κυλιακούς μπας και την παλέψω λίγο.

ΚΕΛΥ μου μακάρι να σου κάνει ο Θεός το καλύτερο δώρο κοριτσάκι μου. Στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου!

maria.g δεν πειράζει κορίτσι μου, τον επόμενο μήνα γερά. Μην αφήσεις τον εαυτό σου να αγχωθεί γιατί είναι κρίμα με τόσο μικρό διάστημα προσπάθειας. Θα δεις που όλα θα πάνε καλά!

mariant μην κάνεις τεστ ακόμη. Είναι πολύ νωρίς. Εύχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα σύντομα!

Aristina μου πόσο χαίρομαι που σε συναντώ. Έχω καιρό να σε πετύχω κάπου. Χαίρομαι που εντόπισες το εμποδιάκι. Με την θεραπεία θα δεις που θα πάνε τέλεια και θα μας ανακοινώσεις κι εσύ τα ευχάριστα!!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν. Περιμένουμε νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, καλημέρα σε όλες σας! Απλώς θέλω να δώσω τη θετική μου ενέργεια σε όλες σας, μιας κι εγώ... αδιαθέτησα την Πέμπτη, με 3 μέρες καθυστέρηση, αλλά τέλος πάντων... ας μην το κάνουμε θέμα τώρα...

Milina μου και Maria.g μου, ψηλά το κεφάλι και πάμε για τον επόμενο μήνα γερά και μ' αισιοδοξία!

Κέλυ μου και Mariant μου, σας εύχομαι ολόψυχα να δείτε πολύ γρήγορα θετικό τεστάκι (μη βιάζεστε πάντως... όσο σκληρό κι αν ακούγεται πρέπει να κάνουμε λίγες μέρες υπομονή καλές μου!)

Αριστίνα μου, τώρα που αντιμετώπισες το θέμα του θυροειδούς σου, σου εύχομαι πολύ-πολύ γρήγορα να γίνεις μία γλυκύτατη και πανευτυχής μανουλίτσα!

Εγώ κοριτσάκια μου, παρόλο που κάθε φορά που αδιαθετώ, χάνω τον κόσμο από τη στενοχώρια μου και πλαντάζω στο κλάμα... λίγες μέρες αργότερα, συνέρχομαι τελείως, ξαναφτιάχνει η διάθεσή μου κι ανυπομονώ να ξεκινήσω... νέες διαπραγματεύσεις!!! Από αύριο λοιπόν... και πάλι στον αγώνα!!! Φιλάκια σε όλες σας, χρυσούλες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κοριτσαρες μου!Οσες αδιαθετησατε μην μου στενοχωριεστε!!!Συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια :blink: :laugh: ...ξερετε εγω παντα σκεφτομαι αρνητικα για να μην στενοχωριεμαι....κι αν ποτε συμβει το θαυμα να χαρω ακομα παραπανω!!!Ειναι σιγουρα πολυ δυσκολο το ξερω αλλα μην το σκεφτεστε μωρε....χαρειτε...καντε οτι μπορειτε απολαυστε το,κοιταξτε να ειναι ολα καλα στην υγεια σας για να μην κανετε προσπαθειες στον αερα και αυτο θα ερθει οταν ειναι η ωρα του....τι να κανουμε το θελουμε πολυ αλλα πρεπει να δεχτουμε το γεγονος οτι θα ερθει οταν πρεπει!;)

Ουτε κι εμενα με βλεπω αυτον τον μηνα αλλα δεν βαριεστε το σημαντικο ειναι οτι κανω τα παντα να διορθωσω τα πρβ υγειας και ακομα πιο σημαντικο δεν το σκεφτομαι απλα με ηρεμια περιμενω....καντε πραγματα συζητηστε το για να βγαινει απο μεσα σας!

Κοριτσακια μου ευχομαι οτι καλυτερο γιατι η αληθεια ειναι στενοχωριεμαι δεν θελω να απογοητευεστε!!!Δεν αργει θα ερθει και τοτε η χαρα θα ειναι ατελειωτη!!!!

Ετσι ειναι Πηνελοπιτσα μου...μπορει να πεφτουμε αλλα μαζευουμε δυναμεις και μετα παλι ξανα με ορεξη κι ελπιδα!!

Φιλακια σε ολες!milina μου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και 3,4 μερες επειδη ενιωθα να καιγομαι βαζω θερμομετρο και εχω δεκατα γυρω στο 37,4 Διαβασα οτι αυτο γινεται μετα την ωορηξια λιγες μερες πριν ερθει η περιοδος Η τρομερη συχνοουρια απο εχθες μειωθηκε αλλα τα πρηξιματα καλα κρατουν

Το κακο ειναι οτι με τον κυκλο μου δεν μπορω να υπολογισω τιποτα(τετοιος που ειναι) Σημερα ειναι η 24η μερα και αναμενω απο 32η ως 37

Το απογευμα θα παω να επιθεωρησω τα μελισσακια μου και αναγκαστικα θα σηκωσω βαρη

Ο πολυ καλος γιατρος μου μου ειπε οτι μπορω να σηκωνω βαρη και οτι τα τσιμπηματα των μελισσων δεν παιζουν ρολο..εγω φοβαμαι (αν και οι πιθανοτητες εγκυμοσυνης ειναι ελαχιστες ).. ειδα στον υπνο μου και το μωρακι που εχασα..ηταν πολυ μικρουλι αδυναμο και ολο ξεχναγα να το ταϊσω (επειδη κοιμοτανε συνεχεια) Το πηρα (λεει) αγκαλια και η μυτουλα της ηταν πολυ μεγαλη..Και ολο της μιλουσα "Μελινακι μου..το ενα... Μελινακι μου.. το αλλο" Λετε να δεχομαι μυνηματα απο το υπερπεραν

ΑΑΑΑχχχχχ τα χω παιξει:P

Κελυ Αριστινα μακαρι να ειστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ:) ΟΛΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ :) ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ:)

ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ,ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙ¨ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΓΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ?

MILINA ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΥΠΟΜΟΝΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΣΦΥΓΜΕΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΞΕΣΠΑΜΕ ΕΤΣΙ

APIS ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ,ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ

ARISTINA ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΥΛΑ Η ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ

ΚΕΛΥ ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ?

ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

:kiss::kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γλυκια μου mariant εγω δεν αντεχω αλλο αυτην την αγωνια κοντευω να τρελαθω!λεω να κανω ενα τεστ τωρα και ενα το πρωι.ξερω οτι θα απογοητευθω αλλα δεν αντεχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aristina mariant και κελυ μου καλη επιτυχιααααα!!!!!ευχομαι να μη σας ερθει και να γινετε μανουλες!!!

apis μου εγω πιστευω σ'αυτα μετα απο καποια περιστατικα που βιωσα...μπορει να θελει να σου πει κατι η μικρουλα σου...ευχομαι να θελει να σου πει οτι εστειλε ο αδερφακι της στην κοιλιτσα σου!!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant έχει σχέση η μέρα του κύκλου που έκανες ωορρηξία με την επόμενη περίοδο. Αν ξέρεις την ημέρα της ωορρηξίας πρόσθεσε 14 μέρες και τότε είναι να έρθει η επόμενη που βέβαια σου εύχομαι "να μην τολμήσει πατήσει το πόδι της".

Καλή μου ΚΕΛΥ αν δεν μπορείς να περιμένεις άλλο κάνε το τεστάκι που δείχνει λίγες μέρες μετά τη σύλληψη για να είναι μεγαλύτερες οι πιθανότητες να βγεί σωστό το αποτέλεσμα. Καλά αποτελέσματα!

Milina παμε για τον άλλο μήνα....τώρα είμαστε πιό κοντά στο μπεμπέ!

Aristina το βλέπω σύντομα να έρχεται και σε σένα το μωρουλάκι, περίμενε να λύσει η μανούλα του το προβληματάκι για να αποφασίζει να κάνει αυτό το ταξίδι.

Apis μου πολύ τρυφερό το όνειρο που είδες. Μακάρι να σημαίνει ότι ένα άλλο μωράκι έρχεται!

Φιλιά σε όλες!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAROULI ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 4.6 ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΗΞΙΑ 24.6 ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 8.7{ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ}

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.

ΚΕΛΥ ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ +++ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ALKOSTANTΑΠΟΔΙΔΩ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα το τεστ πριν λιγο.βγηκε τι αλλο αρνητικο.ειμαι απαρηγορητη ακομη κλαιω.και εκανα τοσα ονειρα..ευχομαι καποια απο εσας να ανακοινσει ευχαριστα νεα να μου φτιαξει λιγο το κεφι.σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου κατ'αρχήν μην κλαίς. Εδώ δεν απογοητευόμαστε όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα! Το αρνητικό τεστ μπορεί να έκανε και λάθος. Όσο δεν έρχεται η κυρία περίοδος τίποτα δεν είναι σίγουρο. Ο κύκλος σου είναι σταθερός πάντα? Σήμερα έπρεπε να είχε έρθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το θελω βρε κοριτσια αλλα τα ματια μου τρεχουν συνεχως.ο κυκλος μου παζει με 2-3 μερες αποκλιση αλλα οχι και παντα παντω δεν ειμαι απο εκεινες που ξερουν και την ωρα που θα τους ερθει.κανονικα περιμενα σημερα.αν ειχα σπορακι θα εβγαινε θετικο.ομως δεν εχω για αλλη μια φορα.θα κανω και ενα τεστ το πρωι(αν δεν εχει ερθει η κυρια αχωνευτη) αφου το εχω αλλα το αποτελεσμα το ξερω..το χρωσταω στον αντρουλη μου που ειναι τοσο καλος μαζι μου να φανω δυνατη και να συνεχισω.ευχομαι απο ολες σας γρηγορα να ακουσω ευχαριστα νεακια να εμψυχωθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω πάντως να μην έκανες το predictor γιατί αυτό το τεστ μόνο αρνητικό βγάζει!!!!

Και βέβαια πρέπει να είσαι δυνατή και για τον άντρα σου αλλά κυρίως για σένα. Τα μωράκια θέλουν μανούλες που χαμογελάνε :):):) !!!

Δεν θέλω να ξανακλάψεις....μόνο από χαρά, ok?

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...