Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Είπα να μαζευτούμε αυτές που (δεν) περιμένουμε αυτές τις ημέρες.

Τα λέμε γύρω γύρω σε διάφορα post και είπα να μαζευτούμε εδώ και να τα λέμε.

Εγώ περιμένω από χθες, αλλά επειδή έχω πάντα κάποιες ημέρες καθυστέρηση το έχω πάρει λιγάκι χαλαρά. Συμπτώματα δεν έχω για πρώτη φορά από τότε που ξεκίνησα τις προσπάθειες. Μόνο το στήθος μου είναι λιγάκι πρησμένο. Τίποτα άλλο.

Άντε καλή δύναμη σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ας μπώ λοιπόν και εγώ! (Δεν) περιμένω στις 8 Ιουλίου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες γιατί προσπαθήσαμε μόνο μία φορά. :( Δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα ούτε καν τα γνωστά πονάκια περιόδου που έχω πάντα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εγω ειμαι σε αλλη φαση αλλα ειπα πρωτα να μπω να σασ πω με το καλο γρηγορα να αποχαιρετισετε την σιχαμενη τουλαζιστον για 6 μηνεσ και δευτερον ενα συμπτωμα που ειχα εγω και δεν το ειδα να ανφερετε καπου εδω μεσα ειναι η φαγουρα στο στηθοσ απο εκει το καταλαβα......:P

γρηγορα να ακουσουμε ευαχαριστα και απο εσασ κοριτσαρεσ μου:woohoo:

milina κοπελαρα μου γρηγορα ευχαριστα;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σας!!

Δεν εχω αρχισει επισημα τις προσπαθειες ..αλλα αυτο το μηνα δυο φορες η μεθοδος του τραβηγματος δεν απεδωσε..Αυτο που με κανε να μπαινω δειλα στο παρεακι σας ειναι οτι το στηθος μου ειναι ασηκωτο και πολυ ευαισθητο και εχω κατι πονακια χαμηλα

Τωρα επειδη ο κυκλος μου ειναι "ο,τι να ναι" το πιθανοτερο ειναι να προκειται για μια ανωμαλια Απο τις 10 -20 Ιουλιου ειναι να ερθει..επομενως εεεχω καιρο να κανω υποθεσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου, να είσαι καλά βρε κοριτσάκι μου! Είσαι μια γλύκα!! Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!!

Αυτό με τη φαγούρα το είχα πριν 3-4 μέρες. Αυτό που πρόσεξα είναι ότι η κύστη μου δεν αντέχει πολύ. Αυτό το πρόσεξα από το Σάββατο. Ένα ποτήρι κρύα σοκολάτα ήπια σήμερα στη δουλειά και δεν βλέπω την ώρα να πάω τουαλέτα (σπίτι γιατί εδώ δεν πλησιάζεται).

Επίσης νιώθω ότι αρχίζει να πονάει ελαφρά το στήθος μου. Αλλά βρε κορίτσια έχω 3 μέρες πόνους και βάρος όπως της περιόδου. Χαζά λέω πάλι και θα έρθει η σιχαμένη και ποιος μ' ακούει μετά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστωωωωω:woohoo:

θα ρθει εκεινη η ομορφη μερα που δεν θα σου ερθει ουτε εσενα ουτε και των αλλων κοριτσιων και διαβαζουμε τα ποστ σασ ειμαι εγκυοσ ναααααιιι!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss:;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια....Εχω περιπου ενα μηνα να γραψω, δλδ απ τον προηγουμενο που ενω το ειχα δεσει οτι ημουν εγκυος τελικα πηρα την κρυαδα...Εγω δεν περιμενω αυριο και η αληθεια ειναι οτι ουτε εγκυος νιωθω, ουτε και ιδιαιτερα συμπτωματα περιοδου οπως συνηθως εχω....Μονο λιγο πρηξιμο στο στηθος...Τις πετυχαμε σιγουρα τις γονιμες και λεω σιγουρα γιατι ειχα παει στο γιατρο και ειδαμε την ωορρηξια....Ομως δεν περιμενω τιποτα γιατι αν ημουν εγκυος κατι δεν θα αισθανομουν βρε παιδι μου? Ουφ!!!!Κουραστηκα να ασχολουμαι με συμπτωματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν περιμενω 3.7

αυτο το διαστημα με εχει μπερδεψει ο κυκλος μου,επειδη παντα μου ερχοταν 2 μερες πρωτου,τωρα καθυστερει κανα 2 μερες και ωορηξια αργησα να κανω αυτο το μηνα

αντε να δουμε και αυτο το μηνα.παντως δεν εχω κανενα συμπτωμα και το αποκλειω εντελως να ειμαι

ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι πολυ τυχερος για ολες μας:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ Δ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 11/7

ΑΝ Κ Δ ΞΕΡΩ, Δ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ Κ Δ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Δ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ !!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Πώς τα πάμε??? Εγώ τα ίδια με μια μικρή διαφορά στο στήθος, έγιναν πιο ευαίσθητες οι θηλές μου. Δεν μου λέει και πολλά αυτό γιατί το έχω και στην περίοδο.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι πονάει η κοιλιά μου όπως στην περίοδο εδώ και 3-4 μέρες. Τόσα χρόνια όταν με πονάει η κοιλιά μου, μέσα στην ημέρα μου ερχόταν η σιχαμένη. Λέτε να συμβαίνει αυτό επειδή έκανα μπανάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!ειμαι καινουρια στην υπεροχη παρεουλα και παρα μα παρα πολυ αγχωμενη!(δεν)περιμενω την ακατανομαστη γυρω στις 6 του μηνα.με εχει φαει η αγωνια και ομολογω οτι ειναι η πρωτη φορα που αγωνιω ετσι δεν ξερω τι με εχει πιασει!το μονο διαφορετικο απο τις προηγουμενες φορες ειναι οτι ποναει η κοιλια μου εδω και 8 μερες μια αριστερα μια δεξια και καποιες φορες εχω κατι ανακατωσουρες αλλα φοβαμαι μξν ειναι απο την αγωνια μου..ποια η γνωμη σας;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariag και mariant έχουμε κανένα νέο? Ελπίζω να μην είχαμε τίποτα επισκέψεις από τη σιχαμένη...ενημερώστε μας. Περιμένουμε.

Καλή αναμονή σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...Οπως ανεφερα και χθες σημερα περιμενω την ακατανομαστη η οποια μεχρι τωρα μου χει κανει τη χαρη και δεν με εχει επισκεφτει...Τον πρηγουμενο μηνα μου ηρθε ακριβως στις 28 ημερες και τον Μαιο στις 26 ημερες. Σημερα λοιπον ειναι η 28η μερα του κυκλου...Ομως βρε κοριτσια δεν εχω τα συνηθη συμπτωματα περιοδου που παντα κανουν την εμφανιση τους 4-5 μερες πριν, δλδ πονο στη μεση και εντονους πονους στη κοιλια...Μονο ελαφρια πονακια και τσιμπηματα νιωθω, το στηθος σαν να εχει ξεπρηστει, οχι τελειως βεβαια, και εχω και λευκα υγρα....Αν δεν δω ομως 2-3 μερες καθυστερηση δεν κανω τιποτα...Ειμαι πιο χαλαρη αυτο το μηνα...Διαφυλαττω την ψυχικη μου υγεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 29 ΜΕ 30.ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.

ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ:( ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 19 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΕΙΧΕ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ:unsure: ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΜΑΙ ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι να σκασω!ακομη δεν μου ηρθε βεβαια αλλα μαλλον απο ωρα σε ωρα καταφθανει γιατι εκτος απο του πονους που εχω στην κοιλια εδω και 10 μερες,τωρα ποναει πολυ και η μεση μου.αρα καμια ελπιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ακομα δεν μου εχει ερθει αλλα απο σημερα αρχινησε να με ποναει η κοιλια μου οποτε θα μου ερθει μεχρι το βραδυ αντε το πολυ μεχρι το επομενο πρωι ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ MARIANT ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΡΥΦΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΡΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria.g νομίζω πως είναι καλά όλα αυτά που αναφέρεις και ειδικά τα λευκά υγρά.

rose25 καλά αποτελέσματα να έχετε και οι δύο και όλα να πάνε καλά από τώρα.

ΚΕΛΥ και mariant στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι κι εγώ. Ενώ ξέρω ότι δεν μπορεί να συμβαίνει, μέσα μου έχω αυτή την γλυκιά κρυφή ελπίδα...

Εμείς πήγαμε κι ένα ταξιδάκι εδώ κοντά και οι δρόμοι ήταν χάλια. Όπου λακούβα κι εμείς μέσα!! Έτσι πιστεύω πως είναι πολύ δύσκολο.

Alcost την έκανες την pregnyl? Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα σούπερ!!! Χαλαρά κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ego perimeno tis 14-16/7 kai euxomai na ep8oun tote gia na diksi oti exw ena sta8erw kyklo meta apo tin apoksisi pou ekana prin 1.5 mina!! O protos periodos meta apo 30 meres parousiatikan diladi stin wra tous!!! Ego meta apo 3 mines 8a baloume mpos ksana opote pros to paron profilagomaste!!!! :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ milina μου νομιζω οτι τσαμπα ειχα καλλιεργησει μικρες ελπιδες μεσα μου... Δυστηχως εχω αρχισει κα ποναω ακριβως οπως οταν ειναι να αδιαθετησω, οποτε το χασαμε το τρενο και αυτο το μηνα...Ευχομαι σε ολα τα κοριτσακια που περιμενουν να εχουν καλα αποτελεσματα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria.g αν τελικά έρθει η κυρία περίοδος απλά ξεκινά ο επόμενος μήνας προσπαθειών και πλησιάζει η ώρα που το μωράκι θα κάνει την εμφάνισή του :) Συνεχίζουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω marouli32 και δεν απογοητευομαι...Γενικα κανω θετικες σκεψεις. Με κουραζει λιγο η διαδικασια της αναμονης...Ας ερχεται τουλαχιστον στην ωρα της να μην τρεφω φρουδες ελπιδες....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο σπουδαίο κορίτσια είναι να μην το βάζουμε κάτω και να μη χάνουμε το κουράγιο μας!

Υπομονή μέχρι το τελος! Και να έρθει η σιχαμένη, δεν θα σκάσουμε κιόλας. Τον επόμενο μήνα. Μόνο να προσπαθήσουμε να χαλαρώσουμε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...