Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

καλημερααααααααααα!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

εχθες το βραδυ με ειχαν πιασει κατι πονακια κατω δεξια και λεω....ωχ....θα ερθει η περιοδος και θα ξενερωωωωσωωωω!!!! πεφτω κοιμαμαι ξενερωμενη τελειως οτι τελικα τσαμπα και τα τεστ ωορηξιας και η προσπαθεια......ξυπναω το πρωι,παω να κανω ντουζακι, και τελευταια στιγμη λεω μεσα μου...''ας κανω μωρε ενα τεστακι ωορηξιας,αφου δεν εχει περιοδος ακομη,ποτεδεν ξερεις.....''. εντομεταξυ ηταν η πρωτη μερα που δεν ειχα πλαστικο ποτηρακι στο μπανιο και το εκανα απευθειας,και μαλιστα μονο 2 δευτερολεπτα ολο και ολο... και μολις ερασαν τα 20 δευτερολπετα που μετραει....το κοιταω και βλεπω ενα χαμογελο τεραστιοοοοοοοοοο:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :) :) :) :) :) :) !!!!!!!!! αχ πολυ χαρηκα κοριτσια!!!!!! και ο χρησταρας χαρηκε....;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ηρθε απο τη δουλεια με μια χαρα!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: εντομεταξυ,τη γκαντεμια μας μεσα, ημαστε στο πατρικο του αυτες τις μερες!!!! και ειναι ολοι εδω!!!! αλλα ο χρηστακος θυμηθηκε που ξεμοναχιαζε τα κοριτσακια!!!:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

αχ πολυ χαιρομαι!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

στενοχωριεμαι βεβαια γιατι μαλλον μεγαλωσε πολυ ο κυκλος μου,αλλα δεν πειραζει και η νταλια μου με 40 ημερων και δεν ειχε προβλημα!!! γουρι μου εσυ!!!:side: :side: :side: :silly: :silly: :silly: :side: :silly:

τωρα αυτο το αυγουλακι εχει κατεβει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Χιχιχιχι... είδες βρε που στεναχωριόσουν;;; :)

Και να σου πω, τι δουλειά έχεις στο κομπιούτερ μπροστά;;; :P :p :laugh:

Δρόμο!!!!! Βουρ στο ψητό!!! ;)

Εύχομαι να'ναι το τυχερό σου αυγό!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ!ΝΑΙ!ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh: :woohoo: :laugh: :woohoo: ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ....ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!

ΤΩΡΑ "ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ"Κ ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοο!!!:woohoo:

Γιούχουουουου!!!:woohoo:

Γιούπιιιιιιι!!!:woohoo:

Πατρικό ξεπατρικό, κλειδωθείτε στο δωμάτιο, κρεμάστε την ταμπελίτσα "μην ενοχλείτε" στο πόμολο της πόρτας και......απολαύστε το!!! :P :silly: :laugh: Να πείτε σε όλους "έχουμε κάτι δουλίτσες μορε, θα τα πούμε πάλι...μεθαύριο" :silly:

Σοβαρά τώρα, και σήμερα και αύριο να κάνετε τρελίτσες :P (- εγώ έμεινα μια μέρα μετά το χαμογελάκι και είμαι σίγουρη γιατί τη μέρα που μου χαμογέλασε το τεστ δε μου χαμογέλαγε ο καλός μου ;) )

Για το κύκλο σου μη στενοχωριέσαι...τουλάχιστον ξέρεις τώρα πότε να (μην) περιμένεις περίοδο - 14 με 15 μερούλες από σήμερα!

Άντε με το καλόοοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλάμε ότι ο Ιούνιος γίνεται ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!!!!!!!

Πόσο χαίρομαι κοριτσάκι μου, ποιό πατρικό μου λές εσύ, μη μασάς πουθενά!

Αντε και σου στέλνουμε όλες οι τυχερούλες που μέιναμε έγκυες αυτές τις μέρες ΟΛΗ τη θετική μας ενέργεια για τα καλύτερα αποτελέσματα..σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xα χα χα χα!!!!Τελειααααα!!!!Αντε με το καλο να πιασει!!!!Να ειναι η τυχερη σας μερα!!!!!Σημερα αυριο εξαμφανιστειτε!!!!Φιλακια και καλη επιτυχια μικρουλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥΥΥΥΥΥ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!! :) ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ!!! ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΚΕΦΙ ΤΡΕΛΟ!!!!!!!! ΗΔΗ ΞΕΜΟΝΑΧΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!! ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΕΥΚΑΙΡΕΙΑ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!!!!!! ΗΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΝΗΡΑ,ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΕΥΚΑΙΡΕΙΕΣ!!!!!!! :P

ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΛΕΤΕ Ε?????

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΨΗΛΑ ΚΤΛ??????? ΠΟΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ,ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΧΑΛΙΝΩΤΟ ΣΕΧ!! :P ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ!!! :P

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεπιτα το πετυχες!!!!!!!! το χερια ψηλα του χατζηγιαννη ειναι απο τα αγαπημενα μας τραγουδια!!!!!!! :) γ...μω τις παραλαγες του εκανες!!!!! παω να του το τραγουδησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνεις μωρή τρελή ακόμα εδώ...??????? Πήγαινε ξεζούμισε τον τώρα που χαμογέλασε η σκατόφατσα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Λοιπόν το Σάββατο που θα πάμε για καφεδάκι με την Βουλίτσα... Να έχεις ήδη το σποράκι μέσα!! Και ξέρεις σε 15 μέρες που θα μπαίνω στον μήνα μου.. εσύ θα έχεις ένα θετικό τεστάκι.... κι ένα μικρουλοχρηστάκι στην κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos μακαρι κοπελα μου!!!χαρηκα παρα πολυ!!!!Συνεχισε τις προσπαθεις αυτο τον μηνα και θα δεις οτι θα ερθει!!!καλα γλεντια....!!!!!:P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ.:) :) ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ :woohoo: :laugh: :laugh: ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΠΟΣΤ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντεεε ..ωραιαααα ξεκινα οπως εισαι...χαχαχαχα!!!!σου ευχομαι γρηγορα τα ευχαριστα,,,,εγω σημερα ειμαι στην 15ημερα μετα απο το 1ο ΧΑΜΟΓΕΛΟΟΟ kαι εχω μια αγωνιαααα,,,ασε....θα σκασω,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPRABO MPRABO:woohoo: :woohoo: :silly: MIKROYLA ANTE K GRHGORA ME ENA MEGALO ++++++++++++++++++++ :woohoo: :woohoo: :P :P AX MAKARI KORITSAKI MOY SOY TO EYXOMAI OLOPSYXA SOY STELNW OLH THN THETIKH MOY ENERGEIA GIA ENA THETIKOTATO APOTELESMA :woohoo: :woohoo: ANTE NA PERNOYN K ALLES KOPELES SEIRA MPRABO :silly: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μουρλη και παλαβη μικρουλα, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στις προσπαθειες σας!!!!:woohoo:

:laugh: :laugh: :laugh:

:P :P :P

B) B) B)

αντε κοριτσακι μου, ολα να πανε καλα και με το καλο σε λιγες μερες θα κανουμε ενα mammy-party, θα καει το διαδικτυο!!!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ΑΧΟΥΥΥΥΥΥ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!! :) ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ!!! ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΚΕΦΙ ΤΡΕΛΟ!!!!!!!! ΗΔΗ ΞΕΜΟΝΑΧΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!! ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΕΥΚΑΙΡΕΙΑ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!!!!!! ΗΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΝΗΡΑ,ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΕΥΚΑΙΡΕΙΕΣ!!!!!!! :P

ΔΗΛΑΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΛΕΤΕ Ε?????

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΨΗΛΑ ΚΤΛ??????? ΠΟΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ,ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΧΑΛΙΝΩΤΟ ΣΕΧ!! :P ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ!!! :P

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ! :)

βρε!! ασ'τον το υπολογιστη!!!!! Πιασε τον Χρηστο σου, βαλ'τον κατω και αλλαξε του τα...πετρελαια!!! Καλα...... καμωματα!!!!! φιλακια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...