Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΗΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

Εγώ ξέρω σε αυτά τα τεστ ότι το θετικό αποτέλεσμα δεν αλλάζει! Το αρνητικό είναι αυτό που αλλάζει!! Τώρα επειδή ήταν ληγμένο δεν ξέρω! Πάντως χωρίς να θέλω να σε ξεμυαλίσω, εγώ όταν περίμενα να συμπληρώσω τις 40 μέρες από την τελευταία περίοδο λόγω μεγάλου κύκλου, είχα πρησμένο στήθος πολύ και πόναγα, τσιμπηματάκια στην κοιλιά όπως όταν είναι να κατέβουν, πολλά υγρά και πρήξιμο κι ένιωθα ότι από στιγμή σε στιγμή θα έρθει!! Αντ'αυτής.. κλωτσάει ένας μπέμπης τώρα στην κοιλίτσα μου και τον περιμένω 6 Αυγούστου...

Είχα κάνει το clear blue εγώ και είχε βγει καραμπινάτο θετικό! Να μας γράψεις τα νέααα γιατί έχω αγωνία!!

Καλή επιτυχίααααα!!!Εύχομαι κι άλλο θετικόοοοο αποτέλεσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα αν υποτίθεται ότι έληξε τότε δεν θα αναγνωρίζε την γοναδοτροπίνη(΄΄η όπως αλλιως λένε την ορμόνη της εγκυμοσύνης!!!)Πιστεύω ακράδαντα πως είσαι έγκυος!!! Ελα και θέλουμε να σου ευχηθούμε! Κάνε άλλο ένα να πιστείς καιεσύ!!:)Κοιτα να δεις όμως τι παιχνίδια παίζει καμιά φορά η ζωή ε;; Να κάνεις το ληγμένο τεστ, να είναι θετικό, να σου πει αυτή τη χλωρή ότι δεν ισχύει κ ενώ παρόλαυτά να είσαι!!!:) Απίστευτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λέω να κάνεις ένα νέο τεστάκι με τα πρωινά ούρα! Αλλά από τη στιγμή που έδειξε το ληγμένο "θετικό", να κάνεις μια χοριακή καλύτερα. Ακόμη και ληγμένο δεν πρέπει να το αγνοήσεις.

Καλή επιτυχία και περιμένουμε την τρομερή ανακοίνωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Μαράκι μου!!!!!

τι έγινε??? εχω αγωνιααααααααααααααα!!!!

αχχχχχχχχχχχχ...μακάρι να εισαι εγκυούλα!!! σου στέλνω τα φιλιά μου και ευχομαι μέσα από την καρδιά μου θετικά αποτελέσματα!!!!!!!!!

αχχ ποτε θα μπεις να μας πεις....αντεεεεεεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ. ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 1 ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ. ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΜΗΠΩΣ ΜΗΠΩΣ ΜΗΠΩΣ. ΕΙΠΑ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ????? 3:30 ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΙ ΓΡΑΜΜΕΣ. ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΣΙΔΕΡΩΝΑ 4 ΩΡΑ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΥΠΝΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ΚΑΙ ΣΤΗΣ 7:30 ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ 231 ΕΚΕΙ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!! ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!! ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ. ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.

STROUMF ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΦΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου... είδες τελικά... το ληγμένο έφερε γούρι!! Να απολαύσεις το όμορφο μονοπάτι προς την μητρότητα!! Μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!

Congratulations.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Μαρακι !!!!:woohoo:

Ειδες ολα γινονται με θετικη σκεψη και χωρις αγχος !!!:)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:woohoo:

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ !!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ :) ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ:) :) :) ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΗΜΕΡΑ:) ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΜΜΥLAND:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ .ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :laugh: ;):cheer::lol: :silly: :)

ολα να πανε τελεια και σε 9 μηνες να κρατας το αγγλουδι σου

αντε βγαλε και επισιμη ανακοινωση.......:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου Μαράκι!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Φαντάζομαι τη χαρά σου!!!!! Ούτε κι εγώ θα κοιμόμουνα!!!!!

Και παλι συγχαρητήρια και καλή εγκυμοσύνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια συγχαρητηρια .Ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη.

Και εγω εμαθα για την εγκυμοσυνη μου μια εβδομαδα πριν.Οποτε θα τα λεμε:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer::) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...