Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΗΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ, ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ. ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΛΙ ΤΟ PREDICTOR ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΥΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ. ΠΡΟΧΤΕ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΤΟΥ 2009./ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ ΛΕΩ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ. ΚΑΙ ΤΙ ΒΓΗΚΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΤΙΚΟ!!! ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΧΩ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ PREDICTOR ΣΤΗΝ ΑΘΗΑΝΑ ΠΗΡΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ. ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ. ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ. ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΙΡΕΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΩ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μαρακι και αν τελικα εδειξε σωστα;;;;;;;;και τα πονακια και στις δυο περιπτωσεις υπαρχουν οποτε;;;;;κανε βρε ενα ακομα;;;;;;;:blush:

αλλα οχι της ιδιας εταιριας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΛΠΙΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΩ Κ ΒΛΑΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ Κ ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΟ,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΗΜΕΡ.ΛΗΞΗΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΔΗΛ.ΤΗ ΒΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ,ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟΓΑΛΑ Η ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΡΟΦΕΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΝ'ΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥΣ ΧΡΟΝΟΣ 1,5 ΜΗΝΑΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΚΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ.ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ.ΕΛΑ ΜΗ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω και εγω με το βικακι......απλα η κοπελα και λογικα σου ειπε αυτο που επρεπε να σου πει.....εγω πιστευω πως εισαι χωρις να σε ξεσηκωνω......αντε βρε ματακια μου κανε ενα αλλο και στειλε το λογαριασμο σε μενα......οσο για τα υγρα ολες εχουμε ειδικα σε μια εγκυμοσυνη τρεχουν λες και ερχεται η περιοδος.....γι αυτο σου λεω αντε κανε ενα:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία Σ. έγραψε:

bourique1983 μου γιατι οχι της ιδιας εταιριας δεν ειναι καλα???
εχω ακουσει πολλες κοπελες που λενε οτι ενω ηταν εγκυες δεν το εδειξε ενω πχ το self clear τους εδειξε θετικο και τελικα ηταν εγκυες....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΗ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ 10 ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΡΙΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΕΚΕΙ. ΑΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΩ ΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΤΟ PREDICTOR??? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ??ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΨΙΛΟΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ SELFCLEAR Κ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ.Κ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΠΟΝΑΓΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εμενα το self clear μου εδειξε 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο γι αυτο ειμαι και φαν και φαντασου οτι το εκανα στις 11 το βραδυ.....αντε πηγαινε σε φωναζει...........κανε με κανε με:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΧ ΕΧΩ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΧΩ ΓΑΙΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΧ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι θα συμφωνησω με τα κοριτσια...ΚΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΚΟΜΗ και ναι το σελφ κλιαρ και γω πιστευω ειναι το πιο αξιοπιστο!

Αντε περιμενουμε νεα σου μετα την συναντηση!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ."ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΥΠ ΟΨΗΝ".ΑΥΤΟ ΕΝΟΕΙΤΑΙ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ.ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ????ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ "ΠΑΝΕ ΠΑΡΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΕΓΚΥΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ"..

ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!

ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πήγαινε πάρε ένα τεστ ακόμα

και εγώ πριν το θετικό τεστ εγκυμοσύνης όλο πονάκια είχα και όλο νόμιζα οτι απο στιγμή σε στιγμή θα μου ερχόταν..

Μόνο που ήρθε 12 μήνες μετά :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια φτερα στα ποδια και γρηγορα στα εφημερευοντα φαρμακεια για το τεστ...Ακομα καθεσαι...Πας καλα κοριτσακι μου ? Θα αγωνιάς μεχρι αυριο το πρωι ? Πως θα κοιμηθεις ? ΤΡΕΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΚΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΛΗΓΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΘΕΤΙΚΟ.ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...:) ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ:P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΑΝ ΛΗΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΝΕ ΑΛΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...