Μετάβαση σε περιεχόμενο

15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΑΝ ΠΟΝΟΥΣΑΝ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ,ΠΟΝΑΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτωματα περιοδου μοιαζουν με αυτα της εγκυμοσυνης πολυ!Διολου απιθανο να εισαι εγκυος αφου ειχατε ελευθερες επαφες και τα πονακια να οφειλονται στην εμφυτευση,εγω παντως σου το ευχομαι κοριτσι μου!!!Λιγες μερες υπομονη και θα το μαθεις...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πονουσα λιγο πριν την αναμενομενη περιοδο μοιαζουν οι πονοι αυτοι με της περιοδου.Νανα υπαρχουν τεστ που δειχνουν και πριν την περιοδο αν εισαι εγκυος,αν θελεις να μαθεις κανε.καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ.ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΕ 1-2 ΜΕΡΕΣ,ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα και γω οταν ημουν έγκυος ειχα κανονικα πονους περιόδου...το μονο συμπτωμα ηταν υπνηλία φοβερη!!!φαντασου οτι περιμενα να μου ερθει γιατι ειχα τα συμπτωματα κανονικα..τελικα δεν ηρθε!!!και εχω ενα αγορακι εναμιση μηνων!!ευχομαι το καλυτερο φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΩΣΗΝΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά σου εύχομαι τα καλύτερα!! Να έχεις θετικά αποτελέσματα κι ένα σποράκι ήδη να μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου! Περιμένω με αγωνία να μου πεις ... Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑ)ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ,ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΗΛ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΣΑΝ ΔΩΡΟ Η΄ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΕΙΜΑΙ ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΑ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ Ε;ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ..ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

&γω είχα πόνους από πολύ νωρίς!

Αυτό συμβαίνει γιατί μεγαλώνει η μήτρα!

Είχα κάνει το τεστ την ημέρα που περίμενα που περίοδο και βγήκε θετικότατο!!!

Εύχομαι να συμβαίνει το ίδιο και σε σένα, καλή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΑΚΥΡΟΟ!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΧΘΕΣ,ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΜΩΣ.ΟΥΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΔΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ 2 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ;ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΩΙ Η ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΩΡΑ;ΞΕΡΕΤΕ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα εχω την εντυπωση οτι γινεται μονο πρωι καλυτερα να μας πει και καμια αλλη κοπελα.και αυτο τι πραμα να κανεις test και να βγαινει ακυρο.ισως επειδη ειναι νωρις ακομα δεν ξερω,οταν εχεις νεα πες μας,μακαρι να βγει θετικο,φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου σου εύχομαι να έχεις ένα φασολάκι στην κοιλίτσα σου!

Η εξέταση της χοριακής γίνεται οποιαδήποτε ώρα της ημέρας, δεν παίζει ρόλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά την εξέταση της χορειακής μπορείς να την κάνεις ότι ώρα της ημέρας θέλεις και μάλιστα μπορείς να την κάνεις και πριν την αναμενόμενη περίοδο.Εγώ πήγα μια μέρα πριν γιατί δεν άντεχα να περιμένω και είχα ήδη δώσει αρκετά λεφτά για τα τεστ.Σου εύχομαι να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...