Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό"


Recommended Posts

Θελω κι εγω μεσα απο την καρδια μου να σας ευχηθω κοριτσια να αποκτησετε το μωρακι που τοσο πολυ θελετε!!!Εγω εχω ενα κοριτσακι 4 μηνων,αλλα το ζητημα σας το εχω βιωσει με την αδελφη μου και πραγματικα καταλαβαινω την αγωνια σας,αλλα πιστεψτε με ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...!!!!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milaw (αληθεια τι nick ειναι κι αυτο??:dry: μηπως απο μικρη σε διεκοπταν και σου εχει μεινει "κουσουρι" να το τονιζεις...."μιλαω!!"?:P :laugh: :laugh: :laugh:

Ευχομαι να πανε ολα καλα με την αδελφουλα σου κι ευχαριστουμε για τις ευχες σου....!!!

Να χαιρεσαι κι εσυ το μωρακι σου και οταν το θελησεις....ευκολα να σου ερθει και το 2ο....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milaw geia sou agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Na sou zisei to mwraki sou...

Euxwme stin adelfi sou ola ta kalitera...

Filia...

Kai o theos mazi sas...

Koritsia se oles sas euxwme ta kalitera kai suntoma mwrakia stin kilitsa sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερό nickname!! Και πολύ πρωτότυπο!! Καλώς μας ήρθες λοιπόν!!

Εύχομαι τα καλύτερα για την αδερφούλα σου κι όλα να πάνε καλά! Σύντομα να της χτυπήσει ο πελαργός την πόρτα της!!

Πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.Οσο για το nick name ετσι μου ηρθε και εβαλα αυτο...χρυσα με λενε.:blush: :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Χρύσα μου, καλώς μας ήρθες και πάλι! Εγώ είμαι η Έλενα, είμαι 27 χρονών και είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι, που είναι και αντράκος!!

Είμαι από την Αθήνα, αλλά από τότε που παντρεύτηκα μένω στα Νέα Στύρα Ευβοίας λόγω δουλειάς συζύγου! Ερχόμαστε κάθε Σαββατοκύριακο εδώ, όπου έχουμε τους δικούς μας και τους φίλους μας! Είμαστε κι οι δυό από την ίδια περιοχή, Άνω Γλυφάδα! Θα χαρώ να τα λέμε συχνά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Ελενα να εισαι καλα και σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη μεχρι το τελος!:P :P Ειμαι 28 χρωνων απο Πειραια οπως και ο συζυγος και μενουμε στη Φρεαττυδα.Κι εγω θα χαρω πολυ να τα λεμε.Ζησε καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου,ειναι υπεροχη!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...