Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρειαζομαι μια γυναικα για δουλειες του σπιτιου


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα!

θα ηθελα να με κατευθεινετε και να μου πειτε πως μπορω να βρω μια γυναικα να με βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου....υπαρχει καποιο site?γνωριζετε καμια?την χρειαζομαι 1 φορα την εβδομαδα.με 2 μωρα και τις δουλειες του σπιτιου που τις κανω ως τωρα μονη μου τα εχω παιξει...με εχει [ιασει τενοτιτιδα και δεν μπορω πολλα πολλα τελευταια...αλλα η φροντιδα του σπιτιου δεν γινεται να περιμενει ή να γινεται στο ελαχιστο...χρειαζομαι μια γυναικα...την βοηθεια σας παρακαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μπορουσες να μου πεις περιοχή ...

γιατι αν μένουμε κοντά θα ρωτήσω την δική μου αν μπορεί :)

πάντως εμένα δεν είναι φθηνή ... αλλά είναι πολύ έμπιστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι εγω το ιδιο ψαχνω.

Εχω πολυ μεγαλο σπιτι 180 τ.μ. και δεν θα τα καταφερω. Η γυναικα που ειχα δεν θα ερχεται πλεον και τα καταφερνε.

Εγω μενω Θεσσαλονικη-Ωραιοκαστρο. Αν ξερει καμια κοπελα απο Θεσ/νικη μια εμπιστη, ικανη και οχι πολυ νεα κοπελα να μου πει.

Την θελω για καθε 15 μερες...

Ευχαριστω!!!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

csig έγραψε:

θα μπορουσες να μου πεις περιοχή ...

γιατι αν μένουμε κοντά θα ρωτήσω την δική μου αν μπορεί :)

πάντως εμένα δεν είναι φθηνή ... αλλά είναι πολύ έμπιστη

μενουμε Νεα Σμυρνη.Οταν λες δεν ειναι φθηνη τι εννοεις?αν θες στειλε μου Pm.ελληνιδα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) mariadaskala καλημέρα είμαι η Κατερίνα. Έχω εγώ δύο κυρίες που ξέρω και οι δύο είναι πάρα πολύ καλές και πολύ έμπιστες. Η μία όμως έχει πολύ μεγάλη ανάγκη πληροφοριακά Κατερίνα και αυτή στο όνομα γιατί έχει δύο παιδάκια και τα μεγαλώνει μόνη της αυτήν την κοπέλα μου την συστήσανε από τον βρεφικό σταθμό που πάνε τα παιδια μας.Αν ενδιαφέρεσαι μπορώ να σου δώσω το τηλεφωνότης και να επικοινωνήσετε. Η άλλη η κυρία είναι αυτή που έρχεται και σε εμένα. Η κοπέλα που σου έγραψα πρώτη την έχω συστήσει στην κολλητή μου και μου είπε πώς έμεινε ικάνοποιημένη.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina kafira έγραψε:

:) mariadaskala καλημέρα είμαι η Κατερίνα. Έχω εγώ δύο κυρίες που ξέρω και οι δύο είναι πάρα πολύ καλές και πολύ έμπιστες. Η μία όμως έχει πολύ μεγάλη ανάγκη πληροφοριακά Κατερίνα και αυτή στο όνομα γιατί έχει δύο παιδάκια και τα μεγαλώνει μόνη της αυτήν την κοπέλα μου την συστήσανε από τον βρεφικό σταθμό που πάνε τα παιδια μας.Αν ενδιαφέρεσαι μπορώ να σου δώσω το τηλεφωνότης και να επικοινωνήσετε. Η άλλη η κυρία είναι αυτή που έρχεται και σε εμένα. Η κοπέλα που σου έγραψα πρώτη την έχω συστήσει στην κολλητή μου και μου είπε πώς έμεινε ικάνοποιημένη.

στειλε μου τα τηλεφωνα τους Κατερινα μου...θα τηλ τωρα κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, έχω μία καταπληκτική κοπέλα από την Πολωνία, πολύ πρόθυμη και καθαρή!Επιπλέον δεν κάνει ζημιές!(έχουν παρελάσει άπειρες μέχρι να καταλήξω γιατί είμαι λίγο απαιτητική) Μου παίρνει 50 ευρώ μέχρι να τελειώσει το σπίτι και το σίδερο. Μένω σύνορα Καλλιθέας με Ν. Σμύρνη οπότε φαντάζομαι ότι την εξυπηρετεί η περιοχή σου. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου προσωπικό μήνυμα για να σας φέρω σε επαφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γραφεις 50 ευρω για τις δουλειες του σπιτιου και σιδερο. Τι καθε φορα που ερχεται? ποσες ωρες κανει να τελειωσει τις δουλειες και το σιδερο? Πολλα δεν ειναι? Διοτι και σε εμενα ερχεται κοπελα και καθαριζει και παιρνει 5 ευρω την ωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΝΝΟΕΙ 50€ ΤΗΝ ΦΟΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΕΦΕΡΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΣΑ ΖΗΤΑΓΑΝΕ , ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ....ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΧΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ.ΑΛΛΑ.....ΤΑ 50€ ΑΚΑΤΕΒΑΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 years later...
στις On Wednesday, March 18, 2009 at 1:47 ΜΜ, ο/η katerina kafira είπε:

:) mariadaskala καλημέρα είμαι η Κατερίνα. Έχω εγώ δύο κυρίες που ξέρω και οι δύο είναι πάρα πολύ καλές και πολύ έμπιστες. Η μία όμως έχει πολύ μεγάλη ανάγκη πληροφοριακά Κατερίνα και αυτή στο όνομα γιατί έχει δύο παιδάκια και τα μεγαλώνει μόνη της αυτήν την κοπέλα μου την συστήσανε από τον βρεφικό σταθμό που πάνε τα παιδια μας.Αν ενδιαφέρεσαι μπορώ να σου δώσω το τηλεφωνότης και να επικοινωνήσετε. Η άλλη η κυρία είναι αυτή που έρχεται και σε εμένα. Η κοπέλα που σου έγραψα πρώτη την έχω συστήσει στην κολλητή μου και μου είπε πώς έμεινε ικάνοποιημένη.

 

στις On Wednesday, March 18, 2009 at 3:58 ΜΜ, ο/η Τόμα είπε:

Γραφεις 50 ευρω για τις δουλειες του σπιτιου και σιδερο. Τι καθε φορα που ερχεται? ποσες ωρες κανει να τελειωσει τις δουλειες και το σιδερο? Πολλα δεν ειναι? Διοτι και σε εμενα ερχεται κοπελα και καθαριζει και παιρνει 5 ευρω την ωρα!!

Θαθελα το τηλεφωνο της παρακαλω πολυ μενω Νεα Σμυρνη ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...