Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ;


Recommended Posts

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ! ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ? ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ. ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΤ ΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ. ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧα....καλα εε είσαι απίστευτη!!!!εριξα πολύ γέλιο έτσι όπωσ τα περιέγραψες!!( δεν γελάω με τον πόνο σου!!αλίμονο!!σε καταλαβαίνω!!)...

2η μέρα σήμερα....χμ...κάτι μου μυρίζει!!!!!!

βρε δημητρούλα μου..κάνε ένα τέστ...μην υποβάλεισ τον εαυτό σου σε τέτοια ταλαιπωρία και άγχος!!άντε άντε..να μας πείς τα κλά νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!ΑΡΝΗΤΙΚΟΟΟΟΟ!!!!"

καλά λέμε σε φαντάζομαι να το λες και γελάω.

Λοιπόν Maniamounias , έχω την αίσθηση ότι θα βγει θετικό το τέστ.......ανυπομονώ να μας περιγράψεις τα συναισθήματα σου τώρα που θα μάθεις ότι είσαι έγκυος.

Φιλία, δεν παίζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sou efchome olopsicha na ise egios.

Ostoso, an to apotelesma den ine afto pou thelis (to apefchome), tha protina na mi xanasizitisis to thema me pethera/o - mama/ patera, prin sigoureftis oti ola pigan kala, yiati isos i diki sou anthropi mesa stin agonia tous na doun egoni, na se agchonoun. To thema afto nomizo oti afora esena ke to sindrofo sou. Exalou, mesa apo to mammyland echis ti dinatotita na mirazese tis opies anisichies sou me atoma pou tha se niosoun apolita.

Kali epitichia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοριτσακι σημερα θα κανεις το τεστ ετσι? και πες μας τα ευχάριστα να σκάσει και εμας λίγο το χειλάκι μας απο χαρά....... περιμενουμε τα καλά νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniamoynia καλο πρωινο κ απο εμενα κ μακαρι το τεστ που θα κανεις να βγει θετικο γιατι το αξιζεις ....εισαι ενα ατομο που απ'οτι ειδα προσπαθεις κ διακομοδεις τα πραγματα για να μη σε παρει απο κατω,νομιζω οτι κανεις πολυ καλα γιατι αν σε παρει η μπαλα κοριτσι μου δυσκολα επανερχεσαι.καλη επιτυχια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου το απόγευμα έχω ραντεβού για χοριακή...έτσι,για να κάνω το χατίρι του άντρα μου,που άκουσε χθες για τεστ και κόντεψε ν'αποθάνει το ζωντανό.

Τον είδα ξαφνικά με τα μαλλιά τσουτσουρωμένα τον ανήφορο και γουρλωμένο μάτι και σκέφτηκα ότι τον ξέκανα το δόλιο η κακούργα wannabe μάνα.

Ούτε να το ακούσει δεν ήθελε.Τελικά δέχτηκε την εξέταση αίματος,του φάνηκε πιο σίγουρη.

Ωραία όλα αυτά,σκέφτομαι.Αλλά ΠΟΥ να πάω;Ο καλός μου δεν ήξερε κάποιον μικροβιολόγο (hellooooo!!!!!!!εδώ μεγάλωσεεεςςς!!!!,ήθελα να του πω,αλλά κρατήθηκα).

Και πήρα τις πληροφορίες καταλόγου.Στην αναμονή για να βρει η κοπέλα το τηλέφωνο που της ζήτησα,με πιάσαν σπαστικά γέλια.

"Τι πάθατε;" με ρωτάει η κοπέλα από την άλλη άκρη της γραμμής...

Και απαντάω εγώ ξελιγωμένη:

"11880;Θέλω ένα μωρό.Όχι για μένα,για τη φουκαριάρα τη μάνα μου που έχει 3 και δε θέλει άλλο"

Πάει...το'καψα...Μέχρι το απόγευμα θα έχω ανοίξει λαγούμι από το πέρα δώθε στο σαλόνι...

Πάντως,αν δεν είμαι (που το απεύχομαι),δε θα πέσω και να πεθάνω.Μικρή είμαι ακόμη...neeeext month!

Την καλημέρα μου,τα φιλιά μου και χιλιάδες ευχαριστώ που συμμερίζεστε την αγωνία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MANIAMOUNIAS EΙΣΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ''ΤΕΛΕΙΑ''! ΤΙ ΝΑ ΠΩ; ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ! ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

The winner takes it all! Αυτό το τραγούδι άκουγα όσο διάβαζα το ποστ σου! Μην είναι οιωνός; Μην είναι σύμπτωση; Θα μάθεις σε λίγο. Εύχομαι τα επιθυμητά!! Εδώ θα ειμαστε, φιλούρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη βρε maniamounia μου( Δήμητρα δεν ειναι το όνομα σου???) γιατι καλή μου το ειπες και στη πεθερα σου οτι εχεις καθυστερηση???? αυτο σου γεμίζει περισσότερο άγχος. αν ( που δεν το εύχομαι) δεν είσαι έγκυος θα απογοητευτείτε οικογενειακως!! δεν ειναι κρίμα????? :(

κάνε αγάπη ένα τεστακι και αν βγει αρνητικο οκ παμε για τον άλλο μήνα δεν έγινε και τίποτα!! ουτε εισαι 40 χρονών και σε πείραν τα χρόνια και δεν θα μπορέσεις να κάνεις!!!εγώ πριν μήνες που είχα τέτοια υποψία( χαζομάρα μου βέβαια γιατι νόμιζα ότι μολισ δω τον άντρα μου και με δει θα μείνω!!! :blush: εμεις θα το πιάναμε το παιδι με τον αέρα τεσπα!!!) έκανα το τεστ απογοητευτικα για κανενα 10λεπτο και παμε παρακατω βγηκα μετα μια βολτα και ολα καλα. ενω εσύ γινεσαι χάλια με αυτη την αγωνία και πουθενα δεν βγαίνει!!! δηλαδη αν περασουν 10 μερες και κανεις το τεστ και ειναι αρνητικο δεν θα απογοητευτεις??????? αντε αγαπη μου καντω γιατι και μεις εχουμε αγχβθει με σενα. φιλια ζουζουνααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου απ'το στόμα σου και στου Θεού τ'αφτί!!!!!

Μαρία μου δεν της το είπα εγώ!Όλοι τους μετράνε τις μέρες μου!Μόνοι τους αγχώνονται.Εγώ εχω απλά αγωνία,αλλά δε θα σκάσω,ούτε θα πέσω να πεθάνω αν δεν είμαι!Τον άλλο μήνα με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κοπελα μου και να τους απαγορευσεις να το κανουν αυτο. πρεπει αν καταλαβουν οτι ναι μεν αυτοι θελουν να αποκτησουν εγγονακι αλλα οκ μην τρελαθουν και τρελανουν και τους γυρω τους. εγω πλεον ουτε στον αντρα μου θα λεω ποτε θα αδιαθετω γιατι μου δημιουργει αγχος!!!! οταν θελει ο θεος θα σου το δωσει το μωρακι. κανε ομως εσυ το τεστ η την εξετασει για αν ηρεμισετε ολοι σας. φιλια πολλα και ευχομαι να εχεις πολυ ευχαριστα νεα. περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias έγραψε:

Μαρία μου δεν της το είπα εγώ!Όλοι τους μετράνε τις μέρες μου!Μόνοι τους αγχώνονται.!

:laugh: :laugh: :laugh: Σε τι κοσμο φερνουμε τα παιδια μας...:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άτιμη κενωνία παιδί μου,τι να λέμε τώρα;

Ας φέρω εγώ ΕΝΑ γερό στον κόσμο και θα βρω τρόπο να το προφυλάξω!

Λίίίγες ώρες μείνανε μάτια μου γλυκάάάά!!!!!

Σε λίγες ώρες θα έχω τ'αποτελέσματα...

Θα σας ενημερώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοπελάρα!!!!Εύχομαι να εισαι τιγκα στη χοριακή...... φουλ ντοπα με Β χοριακή γοναδοτροπίνη

α... και μόλις πάρεις τα αποτελέσματα ξέρεις εσύ.... μπαίνεις στο φορουμ και μας τα ανακοινώνεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αποτελεσματα!!!!!μας εχεις πεθανει απο την αγωνια και απο το γελιο....καλο αυτο!!!Πιστευω εισαι σε καλο δρομο!!!!!!!Με τετοια μαμα το νινι θα κανει τα παντα για να εμφανιστει!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ.ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΔΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!ΣΟΥ ΝΕΑ...ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...