Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ;


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου καλημέρα!

Με θυμάστε;Βρίσκομαι στη 2η μέρα καθυστέρησης και η αλήθεια είναι ότι έχω μπλέξει τις τρίχες μου.

Από χθες έχω κάτι πονάκια και τρέχω σκεπτόμενη "να'τα!",αλλά τίποτα.Σήμερα πετάχτηκα από το κρεβάτι γιατί αν αργούσα λίίίγο ακόμη,θα πάθαινα τη νίλα του Δράμαλη.

Η δυσκοιλιότητα επέστρεψε δρυμίτερη τις τελευταίες 2 μέρες,το στήθος μου με ΠΕΘΑΙΝΕΙ,και χθες έπρεπε να πάει 4 για να κοιμηθώ (όχι,δε σκεφτόμουν ΤΙΠΟΤΑ,στο λόγο μου,απλά ΔΕ μπορούσα να κοιμηθώ).

Χθες το απόγευμα,είχα πάει με τον άντρα μου σε μια δουλειά στον Πειραιά.Ξαφνικά,ένιωσα τα "γνωστά πονάκια" χαμηλά στην κοιλιά,και μια ζαλάδα άλλο πράγμα.Ο θάνατος μου'ρθε.Έκανα μόκο.Λέω "καλώς τα τα παλλικάρια".Γυρνάω σπίτι,τρέχω στο μπάνιο...ένα μεγάλο τίποτα με μπόλικο καθόλου.

Όλη τη νύχτα στριφογύριζα στο κρεβάτι,αλλά το μάτι γαρίδα.Άνοιξα τηλεόραση,τίποτα.Βγήκα στην κουζίνα,έπλυνα κάτι πιάτα που είχαν μείνει,τίποτα.Έβαλα πληντύριο,έκανα ένα τσιγάρο,πάω να ξαπλώσω.Λέω "θα κοιμηθώ".Πάει ο Γιάννης μου να γυρίσει πλευρό,και,κατά λάθος μου ζουλάει το στήθος.Στο ταβάνι εγώ.Άντε πάλι όρθια.Απλώνω τη μπουγάδα.Τίποτα.Ξαναγυρνάω στο κρεβάτι,βάζω τηλεόραση,όλες οι διαφημίσεις με μωρά να παίζουν.Παίξαν και τα νεύρα μου μαζί.Χάζευα στο star τη "Λάμψη" του Stephen King με τον Jack Nicolson (δε μου αρέσει αυτή η εκδοχή.Προτιμώ την αμέσως επόμενη).Και με πήρε ο ύπνος!ΝΑΙ!Είδα ότι καθόμουν στο ίδιο τραπέζι με κάτι γύφτους που ήταν φίλοι μου,είδα βρώμικες οικοδομές,με είδα να σφαδάζω στο κλάμα...4 ώρες μετά,όρθια η δικιά σου ξανά.

Πόνοι χαμηλά στη κοιλιά,στο ταβάνι.Πάω στο μπάνιο,τίποτα.Βάζω μια σερβιέτα just in case.

Μέχρι αυτή τη στιγμή που σας γράφω είμαι καθαρή.Για test δε το συζητώ,θα περιμένω λίγες μέρες ακόμη και θα πάω στο γιατρό...

Λέτε;Έχει γούστο να είμαι έγκυος...

Την καλημέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias εύχομαι η καθυστέρηση σου να διαρκέσει για πολύυυυυ ακόμα (κάπου 9 μηνάκια..:lol: )

Πάντως με όλο το σεβασμό,(γνώμη μου) περίμενε όσο αντέχεις πριν κάνεις τεστάκι.Και αυτό σου το λέω γιατί και εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα για πρώτη φορά καθυστέρηση 2 ημερών αλλά την τρίτη ημέρα.. τσουπ!! ήρθε πάλι Αυτή!

Εύχομαι να συνεχίσεις να ΜΗΝ την έχεις !!!! :laugh:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΓΧΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ, ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ! ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ; ΚΑΙ ΠΟΣΟ; ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ , ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ, ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΕΥΦΕΓΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ - ? ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΝΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΩ...ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΔΩ...ΕΛΕΟΣ!

ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ , ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ...ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ . ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΣ , ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΦΟΡΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ !

ΕΛΕΝΑ 28

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounia, δεν ξέρω αν είσαι έγκυος αλλά έχεις πολύ πλάκα....ο τρόπος που περιγραφεις την αγωνία σου είναι το κάτι άλλο:)

ΜΟυ φαίνεται ότι κ αλλες κοπέλες που περιγραψανε τέτοια συμπτώματα τελικά τους βγήκε θετικό το τεστ.

Στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος Maniamounia!!!:)

(πως το σκέφτηκεςτο Maniamounia?) μου φαίνεται πολύ αστείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάρες μου,ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και τη συμμετοχή σας στην αγωνία μου,αλλά ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ να κάνω test.Το φοβάμαι το ρημαδιασμένο (λες και το ακούω:"ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!ΑΡΝΗΤΙΚΟΟΟΟΟ!!!!").Γι'αυτό είπα να περιμένω λίγες μέρες ακόμη.Τουλάχιστον μην απογοητευτώ πάλι.

Η πεθερούλα μου μόνο το παιδικό δωμάτιο που δε μου έχει αγοράσει ακόμη.Σκεφτείτε μόνο ότι ως και στον Άγιο Κυπριανό με πήγε την Κυριακή (μεγάλη η χάρη του,αν είμαι έγκυος,θα του ανάψω μια λαμπάδα ΝΑ!Δυο φορές το μπόι μου),και,κυριολεκτικά,με ΕΛΟΥΣΕ με αγτιασμό και άδειασε μισό μπουκάλι λάδι να μου σταυρώνει την κοιλιά.Και αυτή,και η κουνιάδα μου.Ο πεθερός μου από την άλλη,χεσμένος.Σιγά ρε παλλικάρι,καθυστέρηση έχω,δε'ν τίποτα.Την ίδια έχω και στον εγκέφαλο 23 χρόνια τώρα,αλλά δε κάνω κι έτσι!Το πρωί με πήρε τηλέφωνο ο γλυκός μου ο πεθερούλης (δεν ειρωνεύομαι,είναι ο πιο γλυκός πεθερός του κόσμου) και πριν προλάβω να το σηκώσω και να πω "Έλα μπαμπά",άρχισε από μέσα "Η τρελλή η πεθερά σου μου είπε ότι έχεις καθυστέρηση.Αχ πες μου ότι λέει αλήθεια.Τ'απόγευμα θα την πάρω να έρθουμε να πάμε στο γιατρό..." κτλ κτλ.Είδα κι έπαθα να τον πείσω ότι είναι νωρίς ακόμη για συμπεράσματα.

Nikol. μου,το Μανιαμούνιας μου το έχουν κολλήσει από πολύ μικρή.Μη με ρωτήσεις πως,ιδέα δεν έχω.

Θα περιμένω μερικές μέρες ακόμη,ακόμη και ο γιατρός μου,όταν πριν λίγο στο τηλέφωνο του περιέγραψα τα συμπτώματα,μου είπε να περιμένω λίγες μέρες ακόμη και μετά "κίνα για δώθε να σου ρίξω ένα βλέφαρο".

Αααχ,μακάρι να είμαι...Αν ακούσετε μια τσιρίδα ξαφνικά,από τον Κόκκινο Μύλο έρχεται,εγώ θα'μαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera maniamounia!!!

mpravo dunamiiii!!

pos kratiesai kale? pigaine kane ekeino to test!!!

oi 2 meres einai asfales diadstima katihsterisis gia na kaneis testaki, i na episkefteis to gunaikologo sou!

euxomai oti kalutero !!!

n'arxiseis na fouskoneis siga siga!!!:P

:P :P :P :P :P :P

filakia,

line_line_typew3_beg_d_typew4_time_1141794000_text_65697361692069207a6f69206d6f75212121.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ νομίζετε δε θέλω να ξέρω τι γίνεται;Εμένα να δείτε φωτιά που έχει πάρει ο κώλος μου.Αλλά όόόχι!Μπορώ να κρατηθώ λίγες μέρες ακόμη.

Να κάνω test για ποιό λόγο;Για να απογοτευτώ;Απαπα,να μου λείπει.6 μήνες προσπαθούμε,έχω δει τόσα αρνητικά τεστ,που,ευχαριστώ,μόνο νεράκι θα πάρω.

Εγώ να δείτε πόσο πολύ θέλω να φουσκώσω και να γίνω σαν το zeppelin.Από την άλλη και θέλω και δε θέλω να σκέφτομαι ότι είμαι έγκυος.

Πάντως,μεταξύ μας,στο φλιτζάνι μου κάτι πήρε το μάτι μου,αλλά δε μπήκα στον πειρασμό να το τουμπάρω (ω,ναι,λέω ΚΑΙ το φλυτζάνι).Γι'αυτό και σήμερα έφτιαξα φραπέ (χαρ,χαρ).

Είπα στον άντρα μου να φέρει ένα τεστ εγκυμοσύνης στο σπίτι όπως θα'ρχεται,έτσι για να μου φύγει η ιδέα,αλλά σκάλωσε ο κακομοίρης μην απογοητευτεί πάλι και δεν τον πίεσα.

Στο μεταξύ μ'έχει πιάσει και λογοδιάρροια,το παρατηρήσατε πιστεύω,αλλά σχωράτε με,τα'χω παίξει το ζωντανό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι βρε κοριτσακι να εισαι εγκυος!!!

Σου το ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου....

Ασε που αν εισαι οντως θα πει η πεθερα οτι επιασαν τα κολπα της!!!!

Κανε ομως ενα τεστακι......

Εχουμε και μεις αγωνια μαζι σου.....

Περιμενουμε νεα!!!!!

Υ.Γ το βλεπω να ερχεται παντως ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε!

Μην πανικοβάλλεσαι!

Είχες κι΄άλλες φορές μέσα σ'αυτούς τους 6 μήνες καθυστέρηση?? και μετά έκανες τεστ και σου έβγαινε αρνητικο?

Μην κάνεις τεστ φαρμακειου, κάνε εξέταση αίματος!

το να το καθυστερείς έχει μια βάση όταν λες για τεστ φαρμακείου, γιατι μπορει να έγινε η σύλληψη πολύ αργά και να μην το πιάσει και να δείξει αρνητικό, η χοριακή όμως θα το δείξει!

Πήγαινε κοριτσάκι μου αύριο το πρωι!

Πήγαινε να δεις και εσύ την γλύκα να έχεις μια κοιλιά τούρλα μέσα στο κατακαλόκαιρο να δεις τι ωραία που είναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΛΑΧΤΑΡΑΣ.ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΠΡΑΞΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ, ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΧΝΟ.ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΟΝ 8 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΓΕΛΑΣΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΓΚΥΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑ ΦΥΣΙΚΑ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.

ΜΑΚΑΡΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ.

ΦΙΛΙΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΑΡΠΑΖΕΙ ΦΩΤΙΑ ΑΔΙΚΑ?:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ ΦΑΣ ΚΑΜΙΑ ΚΛΟΤΣΙΑ ΑΠ' ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!:silly: :blink: :silly: :blink: :silly: :blink:

ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ Β ΧΩΡΙΑΚΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμένω να γυρίσει ο Γιάννης μου από τη δουλειά και θα του κάνω πέντε έξι γλύκες,λίγο κανάκεμα,θα τον ταϊσω και τα φασολάκια στο ΣΤΟΜΑ πασρακαλώ και μετά θα προσπαθήσω να τον πείσω να πάμε να πάρουμε ένα τεστ.

Εγώ θα το είχα κάνει από τα ψες,που λέει και η γιαγιά μου,αλλά ας όψεται ο γλυκός μου που φοβάται μην απογοητευτεί ξανά.

Εν ανάγκη,θα πέσω και του θανατά,μπας και με λυπηθεί.Δε θα την παλέψω ρε κορίτσια και 2η νύχτα ξάγρυπνη.

Αν δεν πάει να μου πάρει τεστ σήμερα,ΟΥΤΕ αυτός θα κοιμηθεί απόψε.Χμου!

(αν,και,μεταξύ μας,αυτό δε θα ήταν και πολύ καλό...για φανταστείτε να τον πάρει αύριο κάνας ύπνος μέσα σε κανα καυστήρα...ε,ρε γλέντια...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?

ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΑΝ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΠΛΗΞΗ.

ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θέλω λέει;Σαν τρελλή!

Όσο για την έκπληξη,θα το σκεφτώ,δε'ν κακή ιδέα!

Απ'το να πάθουν τα νεύρα μου κι άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε καλε το τεστ να μασ φυγει κ μας η αγωνια. Κανε εκπληξη του αντρα σου μη πεις τιποτα. Για σκεψου να ναι θετικο και να γυρισει απ τη δουλεια κ να του δειξεις τα ευχαριστα?????????? με το καλο να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μας εχεις βάλει σε τρελή αγωνία...ειναι κ ο τρόπος που τα λές !!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σου έυχομαι ολόψυχα να εγκυμονείς ένα μωράκι γιατί ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ τελικά (τωρα γέννησα γι αυτό στο λέω)...αλλά κ να μην εισαι ....

ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ..;) ;) :P

Μην αγχώνεσαι μονο...όλα καλά θα πάνε...άντε..καντου έκπληξη κ σε μας το ίδιο...καλά αποτελεσματα ...φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω ν'ανοίξουν τα φαρμακεία.Θα περιμένω και τον άντρα μου να γυρίσει γιατί ανακάλυψα ότι δεν έχω χρήματα πάνω μου.

Βρήκα τι έκπληξη θα του κάνω.Θα του πω ότι θέλω να πάμε "κάπου" και θα τον πάω στο φαρμακείο!

Θεϊκό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...