Μετάβαση σε περιεχόμενο

Cyclacur


Anastazie

Recommended Posts

Καλημέρα σας! 

Ήθελα τη βοήθειά σας σε κάτι.

Αδιαθέτησα 21/8 και από τις 23/8 ο γιατρός μου συνέστησε να παίρνω 2 άσπρα cyclacur ημηρεσίως για να προχωρήσουμε στην εμβρυομεταφορά κρυοσυντηρημένων.

Στις 8/9 έκανα την εμβρυομεταφορά κ ακόμα συνεχίζω τα cyclacur. 

Κανονικά θα έπρεπε να μου είχε έρθει περίοδος πριν 2-3 μέρες, αλλά τίποτα. Φταίνε τα cyclacur; Σταματάνε την περίοδο ή όχι; 

Μεθαύριο πάω για χοριακή! Μακάρι να είμαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΟΧΙ ΤΑ ΣΙΚΛΑΚΟΥΡ ...ΕΒΑΛΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ?????ΑΝ ΕΒΑΛΕΣ 3 ΜΕΡΑΣ ΔΕ ΜΕΤΡΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ...ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕΤΡΑΣ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anastazie είπε:

Καλημέρα σας! 

Ήθελα τη βοήθειά σας σε κάτι.

Αδιαθέτησα 21/8 και από τις 23/8 ο γιατρός μου συνέστησε να παίρνω 2 άσπρα cyclacur ημηρεσίως για να προχωρήσουμε στην εμβρυομεταφορά κρυοσυντηρημένων.

Στις 8/9 έκανα την εμβρυομεταφορά κ ακόμα συνεχίζω τα cyclacur. 

Κανονικά θα έπρεπε να μου είχε έρθει περίοδος πριν 2-3 μέρες, αλλά τίποτα. Φταίνε τα cyclacur; Σταματάνε την περίοδο ή όχι; 

Μεθαύριο πάω για χοριακή! Μακάρι να είμαι έγκυος!

Μόνο cyclacur παίρνεις; Εγώ κάποια στιγμή που πήρα cyclacur αλλά τελικά δεν προχώρησα σε εμβρυομεταφορα γιατί δεν είχα καλό ενδομήτριο η περίοδος μου καθυστέρησε 10 μέρες!! 

Απο οτι βλέπω έχουν ήδη περάσει 12 μέρες απο την εμβρυομεταφορα που εκανες!! Τι ημέρας ήταν τα εμβρυα; Εύχομαι να είσαι έγκυος και πολύ σύντομα να ακούσουμε καλα νέα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε βλαστοκυστες συνηθως κανουμε χοριακη σε 8 μερες περιπου !!!!στης 14 κανουμε με της τριτης μερας απο αυτα που ξερω!!!τα ουτροτζεσταν εχουν καταστολη περιοδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια παίρνω κ utrogestan και κρέμα vasclor.

Αυτή είναι η δεύτερή μας προσπάθεια μετά από ωοληψία. Τότε δεν έπαιρνα cyclarur, αλλά μόνο utrogestan. Παρά ταύτα μου ήρθε δυστυχώς περίοδος δυο μέρες πριν την προβλεπόμενη χοριακή. Οπότε τα utrogestan σιγουρα δεν μου τη σταματούν.

Κ τις 2 φορές έβαλα έμβρυα 3 ημερών 7 κ 8 κυττάρων. Μακάρι αυτή η φορά να είναι τυχερή.

Με έχουν μπερδέψει τόσο τα cyclacur. Παίρνω μόνο τα άσπρα από τις 23 αυγούστου. Αλλες κοπέλες λένε οτι όσο παίρνεις άσπρα δε σου έρχεται περίοδο, άλλες διαφωνούν... τι να πώ; άγνωστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anastazie είπε:

Κορίτσια παίρνω κ utrogestan.

Αυτή είναι η δεύτερή μας προσπάθεια μετά από ωοληψία. Τότε δεν έπαιρνα cyclarur, αλλά μόνο utrogestan. Παρά ταύτα μου ήρθε δυστυχώς περίοδος δυο μέρες πριν την προβλεπόμενη χοριακή. Οπότε τα utrogestan σιγουρα δεν μου τη σταματούν.

Κ τις 2 φορές έβαλα έμβρυα 3 ημερών 7 κ 8 κυττάρων. Μακάρι αυτή η φορά να είναι τυχερή.

Με έχουν μπερδέψει τόσο τα cyclacur. Παίρνω μόνο τα άσπρα από τις 23 αυγούστου. Αλλες κοπέλες λένε οτι όσο παίρνεις άσπρα δε σου έρχεται περίοδο, άλλες διαφωνούν... τι να πώ; άγνωστο...

Σε ποιο κεντρο εκανες? Ρωτα και το γιατρο σου να σου φυγει η απορρια!!!! Καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Ιασώ! 

Είχα ξανακάνει κ πριν 6 χρόνια! Κάναμε το πρώτο μας παιδάκι τότε!

Τώρα είπαμε να προσπαθήσουμε για το 2ο!

Σκεφτόμουν να τον ρωτήσω, αλλά τώρα τι έμεινε; Δυο μέρες... 

Θα κάνω υπομονή! (Όσο μπορώ βέβαια, η αλήθεια είναι οτι τα βράδια δεν κοιμάμαι από το άγχος!)

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα χοριακή!

1147 μονάδες! Είμαι έγκυος!!!

Τη Δευτέρα θα πάω να με δει ο γιατρός!

Εύχομαι σε όλες κ σε κάθε μια ξεχωριστά τα καλύτερα! Γρήγορα να πραγματοποιηθεί κ το δικό σας όνειρο!♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Anastazie είπε:

Κορίτσια μου έκανα χοριακή!

1147 μονάδες! Είμαι έγκυος!!!

Τη Δευτέρα θα πάω να με δει ο γιατρός!

Εύχομαι σε όλες κ σε κάθε μια ξεχωριστά τα καλύτερα! Γρήγορα να πραγματοποιηθεί κ το δικό σας όνειρο!♡

Τι όμορφα νέα!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Μπράβο, ήταν ο,τι καλύτερο μπορούσαμε να διαβάσουμε πρωί πρωί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Anastazie είπε:

Κορίτσια μου έκανα χοριακή!

1147 μονάδες! Είμαι έγκυος!!!

Τη Δευτέρα θα πάω να με δει ο γιατρός!

Εύχομαι σε όλες κ σε κάθε μια ξεχωριστά τα καλύτερα! Γρήγορα να πραγματοποιηθεί κ το δικό σας όνειρο!♡

Kαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Τετοια να διαβαζουμε να παίρνουμε κουραγιο κι εμείς!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anastazie είπε:

Κορίτσια μου έκανα χοριακή!

1147 μονάδες! Είμαι έγκυος!!!

Τη Δευτέρα θα πάω να με δει ο γιατρός!

Εύχομαι σε όλες κ σε κάθε μια ξεχωριστά τα καλύτερα! Γρήγορα να πραγματοποιηθεί κ το δικό σας όνειρο!♡

Αχ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα αντε με το καλο ολα καλα να πανε και να σφυξεις στην αγκαλιτσα σου το ζουζουνακι!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Με το καλό όσες το επιθυμείτε να κρατήσετε κ εσείς στα χέρια σας το μωράκι σας!

Γρήγορα να σας το φέρει η Παναγίτσα!

♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...