Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουβέντα να γίνεται...


Μαρια1996

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρια1996 είπε:

Κορίτσια τι λέτε ισχύει? 

20170915_112754.png

Αν αγνοήσω αυτό που λέει σεληνιακη ηλικία... Γιατί δεν ξέρω πως υπολογίζετε... και πάρω την πραγματική μου ηλικία... ισχύει.  Τον Φεβρουάριο που θα γεννήσω θα είμαι 33 και έχω αγοράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαρια1996 είπε:

Κορίτσια τι λέτε ισχύει? 

20170915_112754.png

Ευτυχως δεν ζουμε στο μεσαιωνα οποτε δεν χρειαζεται να αναρρωτιομαστε!! Χαχαχα!! Τι συμπτωση, χθες με ρωτουσε η κολλητη της μανας μου ποτε εμεινα εγκυος για να μου πει το φυλο!! Κ της λεω "δηλ ολες οι 29αρες που εμεναν εγκυες τον ιουνη, θα κανουν αγορι"? Κ με κοιταζε..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To έκανε και η μαμά μου στη κολλητή μου και της είπε κορίτσι!!Και μάλλον έχουν αγοράκι χαχχααχχα!!Σίγουρα θα της πουν σε 2 βδομάδες ξανά!!Κάτι έκανε με τον μήνα σύλληψης σε ένα χαρτάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Ευτυχως δεν ζουμε στο μεσαιωνα οποτε δεν χρειαζεται να αναρρωτιομαστε!! Χαχαχα!! Τι συμπτωση, χθες με ρωτουσε η κολλητη της μανας μου ποτε εμεινα εγκυος για να μου πει το φυλο!! Κ της λεω "δηλ ολες οι 29αρες που εμεναν εγκυες τον ιουνη, θα κανουν αγορι"? Κ με κοιταζε..!!!

Πραγματικά δεν το είχα σκεφτεί έτσι έχεις απόλυτο δίκιο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπερα.....Εγώ στη κορούλα μου είχα κάνει.Ένα.τεστ που είχα.δει στο youtube το.κάνανε όλες στην.Αμερική κ.λέγανε ότι πέφτει μεσα....Έτσι για τη πλάκα το.έκανα με την.αδερφή μου.....ήμουν σίγουρη ότι περιμενα κοριτσάκι αλλά έκανα κ.το τεστ κ.βγήκε κοριτσι....Τώρα τυχαίο η Όχι θα σας γελασω..... σε αυτή την εγκυμοσύνη το έκανα και βγήκε αγορι....ακόμη είναι νωρίς βέβαια ....Είμαι στην 11 εβδομαδα...αλλά θα περιμένω να δω τι θα πει η αυχενικη.....φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα.....Εγώ στη κορούλα μου είχα κάνει.Ένα.τεστ που είχα.δει στο youtube το.κάνανε όλες στην.Αμερική κ.λέγανε ότι πέφτει μεσα....Έτσι για τη πλάκα το.έκανα με την.αδερφή μου.....ήμουν σίγουρη ότι περιμενα κοριτσάκι αλλά έκανα κ.το τεστ κ.βγήκε κοριτσι....Τώρα τυχαίο η Όχι θα σας γελασω..... σε αυτή την εγκυμοσύνη το έκανα και βγήκε αγορι....ακόμη είναι νωρίς βέβαια ....Είμαι στην 11 εβδομαδα...αλλά θα περιμένω να δω τι θα πει η αυχενικη.....φιλιααα

Τι τεστ είναι αυτό? ????βάλε μας ένα λινκ!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινκ.δε ξέρω να βάζω βρε κοριτσια....αλλά αν πατήσεις στο  youtube its a boy or girl θα στο βγαλει....το.όλο.Θέμα είναι ότι βάζεις σε ενα διαφανο κυπελακι μια ποσότητα σόδα μαγειρικη και σε ένα άλλο τα ούρα σου.....Όταν ρίξεις μέσα τα ούρα περίπου ίση ποσότητα όσο τη σόδα .....Και δεν.υπάρξει ιδιαίτερη αντίδραση είναι κοριτσι...αν αρχίσει να αφριζει αισθητα είναι αγορι....Και πάλι όμως με κάθε επιφυλαξη και.καθαρά σαν αστείο δείτε το εμένα μπορεί να έτυχε στη πρώτη εγκυμοσυνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stelvan είπε:

Λινκ.δε ξέρω να βάζω βρε κοριτσια....αλλά αν πατήσεις στο  youtube its a boy or girl θα στο βγαλει....το.όλο.Θέμα είναι ότι βάζεις σε ενα διαφανο κυπελακι μια ποσότητα σόδα μαγειρικη και σε ένα άλλο τα ούρα σου.....Όταν ρίξεις μέσα τα ούρα περίπου ίση ποσότητα όσο τη σόδα .....Και δεν.υπάρξει ιδιαίτερη αντίδραση είναι κοριτσι...αν αρχίσει να αφριζει αισθητα είναι αγορι....Και πάλι όμως με κάθε επιφυλαξη και.καθαρά σαν αστείο δείτε το εμένα μπορεί να έτυχε στη πρώτη εγκυμοσυνη....

Δεν το είχα ακούσει αυτό!πλάκα θα χει!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δεν το είχα ακούσει αυτό!πλάκα θα χει!??????

Ναι.Και η.πλάκα ήταν πως η πεθερά μου μου είχε κάνει ένα σωρό Παλιά κολπα...Τύπου αν.θα κάτσεις ατό ψαλίδι η στο.μαχαιρι...Και αλλά διαφορα...Κ είχε αποφανθεί ότι είναι καραμπινάτο αγορι....Χ αχ χαχαχα Εγώ έκανα αυτό και της λέω κορίτσι .....Και μου λεει σοφές κ βλακείες...οι παλιοί ήξεραν καλυτερα.....Όταν μάθαμε λοιπόν ότι είναι.κοριτσακι Ο άντρας μου τη δουλευε συνέχεια .....Τι έγινε μάγισσα της Σμύρνης έπεσες εξω;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Ναι.Και η.πλάκα ήταν πως η πεθερά μου μου είχε κάνει ένα σωρό Παλιά κολπα...Τύπου αν.θα κάτσεις ατό ψαλίδι η στο.μαχαιρι...Και αλλά διαφορα...Κ είχε αποφανθεί ότι είναι καραμπινάτο αγορι....Χ αχ χαχαχα Εγώ έκανα αυτό και της λέω κορίτσι .....Και μου λεει σοφές κ βλακείες...οι παλιοί ήξεραν καλυτερα.....Όταν μάθαμε λοιπόν ότι είναι.κοριτσακι Ο άντρας μου τη δουλευε συνέχεια .....Τι έγινε μάγισσα της Σμύρνης έπεσες εξω;;;;;;;;;

Τώρα μπήκα και είδα μερικά βιντεο. Οι πιο πολλές μπερδευτηκαν! Δεν μπορούσαν να το ερμηνεύουν! ???με το καλό το μωράκι σου!!!!γερό να είναι πάνω απ όλα! !!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δεν απαντούν στο ίδιο Βίντεο απλά οι πιο πολλές έχουν blog και μετά αποκαλύπτουν το φυλο .....τεσπα γερά να είναι και ότι να ειναι.....Ο Ανδρουλάκης μου θέλει κοριτσάκι πάλι και γω .....γλυκαθηκαμε με τη μικρη....2 Οκτωβρίου έχουμε αυχενικη μακάρι να μάθουμε τοτε...Εσύ πόσο Είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Ναι δεν απαντούν στο ίδιο Βίντεο απλά οι πιο πολλές έχουν blog και μετά αποκαλύπτουν το φυλο .....τεσπα γερά να είναι και ότι να ειναι.....Ο Ανδρουλάκης μου θέλει κοριτσάκι πάλι και γω .....γλυκαθηκαμε με τη μικρη....2 Οκτωβρίου έχουμε αυχενικη μακάρι να μάθουμε τοτε...Εσύ πόσο Είσαι;;;

Δεν είμαι έγκυος! Έχω δύο κοριτσακια και θέλουμε πολύ άλλο ένα παιδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δεν είμαι έγκυος! Έχω δύο κοριτσακια και θέλουμε πολύ άλλο ένα παιδακι!

Με το καλο να μας Ανακοινώσεις ευχάριστα σύντομα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Προσωπικά τα θεωρώ βλακειούλες όλα αυτά! Είναι τόσο εύκολο να πέσεις μέσα όταν μιλάμε για 2 επιλογές (αγόρι ή κορίτσι).. οπότε πάει 50-50.. Δηλαδή και να σου βρούνε κορίτσι οκ δεν ειναι και μεγάλο κατόρθωμα! ή το ένα ή το αλλο θα είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και μένα είχε πρηστεί το στήθος πολύ νωρίτερα και τελικά ήμουν έγκυος...βέβαια εγώ το υποψιάστηκα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο επειδή είχα συχνοουρία.  Την Δευτέρα περιμένεις λογικά...οπότε ένα τεστ αύριο ή μεθαύριο θα δείξει πιστεύω.
    • Καλά...χαλάλι σου...να έχεις το χαρτί και να μην το κοιτάς!!!! Εγώ στα άλλα δεν έκανα γιατί τότε δεν τα ξέραμε αυτά...τώρα θέλει η μικρή να κάνουμε γιατί το είδε σε βιντεάκια και θα κάνουμε αλλά εγώ και ο άντρας μου θα το ξέρουμε. Ουσιαστικά θα γίνει για τα παιδιά και για το τζέρτζελο και το πείραγμα σε συγγενής και φίλους. 
    • Κορίτσι μου μιλά με τον γυναικολόγο σου για να επισκεφτείς οδοντίατρο! Μετά το πρώτο τρίμηνο δεν έχεις πρόβλημα για σφραγίσματα κτλ και η τοπική αναισθησία είναι τοπική όπως το λέει και η λέξη! Είχα ρωτήσει οδοντίατρο σε πιθανή εγκυμοσυνη και κάποιο θέμα στα δοντια και μου είπε αυτό επακριβώς!
    • Εύχομαι στις επόμενες μέρες να δεις το θετικο σου❤️ πρέπει να επανέλθω δεν θα αφήσω τον εαυτό μου να πέσει 💪
    • Κι εγώ όταν ήμουν έγκυος τα πρώτα συμπτώματα ήταν πολύ πρησμένο στήθος που πόναγε απίστευτα και πονάκια στην κοιλιά όπως αυτά της περιόδου. Επειδή αυτά τα έχω πάντα και σαν συμπτώματα περιόδου (όχι τόσο έντονα όμως όσον αφορά το στήθος), στην αρχή πίστευα πως απλά είναι να μου έρθει η περίοδος. Όπως λες κι εσύ όμως, αυτό συνέβαινε 2-3 μέρες πριν έρθει η περίοδος. Όταν είδα ότι είχε φτάσει μια βδομάδα με αυτά τα συμπτώματα και η περίοδος άφαντη, τότε σκέφτηκα πως πρέπει να κάνω ενα τεστ! Χρονικά κι εμένα έγινε ακριβώς το ίδιο, τα συμπτώματα ξεκίνησαν 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία, και άλλη 1 εβδομάδα μετά, δηλαδή στην αναμενόμενη περίοδο, έκανα το τεστ. Καλή επιτυχία σου εύχομαι, να κάνεις ένα τεστακι ή μια χοριακη και περιμένουμε νέα σου! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...