Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση...


Μαρια1996

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια !!!!!! πηγες στο γιατρο το ειδες το ακουσες πως ητανε ?????????

καλημέρα σε όλη την παρέα!! Σε μένα απευθύνεται η ερώτησή σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ! ΔΕΝ ΕΙΧΑ INTERNET ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ.......ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ........18 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΛΠ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.....ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ. ΑΥΤΑ! ΕΣΕΙΣ?ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΑΝΝΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ! ΔΕΝ ΕΙΧΑ INTERNET ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ.......ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ........18 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΛΠ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.....ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ. ΑΥΤΑ! ΕΣΕΙΣ?ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΑΝΝΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

ελα κοριτση μου ενταξει την επομενη!!!!!! ολα θα πανε καλα !!!!! εγω περιμενω την πεμπτη !!!! αλλα στανταρ θα ερθει !!!! το καταλαβαινω !!!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2017 at 11:18 ΠΜ, ο/η anni7 είπε:

εεεε ναι ειδα που εγραψες οτι περιμενες να πας στο γιατρο σου !!!!!!!!!

Σήμερα είναι η μεγάλη μέρα!! Αν και η μέρα μου απο το πρωί στράβωσε με μαλακίες απο τα αφεντικά μου, οι οποίες με ρίξανε λίγο αλλά δεν πάνε στο διάολο κι αυτοί...εγώ σήμερα θα ακούσω το μωρό μου!!! :)

θα σας στείλω το απόγευμα μόλις τελειώσω με την επίσκεψη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

Σήμερα είναι η μεγάλη μέρα!! Αν και η μέρα μου απο το πρωί στράβωσε με μαλακίες απο τα αφεντικά μου, οι οποίες με ρίξανε λίγο αλλά δεν πάνε στο διάολο κι αυτοί...εγώ σήμερα θα ακούσω το μωρό μου!!! :)

θα σας στείλω το απόγευμα μόλις τελειώσω με την επίσκεψη μου!!

καλε γραψτους ολους και μην δινεις σημασια εδω εχεις αλλα τα πιο σημαντικα στην ζωη ενος ανθρωπου οι δουλειες ετσι ειναι !!!!!!!!!! για πηγαινε και γυρνα να μας τα ωραια τα νεα !!!!!!!!!!!! 

παμε δυνατα κοριτσια !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

καλε γραψτους ολους και μην δινεις σημασια εδω εχεις αλλα τα πιο σημαντικα στην ζωη ενος ανθρωπου οι δουλειες ετσι ειναι !!!!!!!!!! για πηγαινε και γυρνα να μας τα ωραια τα νεα !!!!!!!!!!!! 

παμε δυνατα κοριτσια !!!!!!!!!!!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η ditaki είπε:

@OLY10 και @anni7 μαζί μου για τον Οκτώβριο...

@ΕVI1986 μην αφήσεις τίποτα να σου χαλάσει την μέρα...περιμένω νέα σου!

πω κορίτσια με το που φτάνω στο ιατρείο πήρε τηλ στην γραμματέα του και ακύρωσε τα ραντεβού λόγω έκτακτου συμβάντος...άλλη μια μέρα μες την αγωνία. Μας μετέθεσε για αύριο τα ραντεβού...σήμερα ήταν ιδανικά διότι δεν είχα και δουλειά μετα και ήταν όλα τελεια...πφφφφ

Θα με φάει η αγωνιά μέχρι να δω το φασολάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

 

πω κορίτσια με το που φτάνω στο ιατρείο πήρε τηλ στην γραμματέα του και ακύρωσε τα ραντεβού λόγω έκτακτου συμβάντος...άλλη μια μέρα μες την αγωνία. Μας μετέθεσε για αύριο τα ραντεβού...σήμερα ήταν ιδανικά διότι δεν είχα και δουλειά μετα και ήταν όλα τελεια...πφφφφ

Θα με φάει η αγωνιά μέχρι να δω το φασολάκι μου...

Ε αγάπη...μάλλον μια μαμά πήρε σήμερα το μωράκι της αγκαλιά.

Αύριο λοιπόν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Ε αγάπη...μάλλον μια μαμά πήρε σήμερα το μωράκι της αγκαλιά.

Αύριο λοιπόν....

ναι, αυτό σκέφτηκα και είπα χαλάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Σας διαβασα κ μπηκα κ εγω στη διαδικασια να γραψω πρωτη φορα γιατι συνειδητοποιησα οτι ειμαστε αρκετες στην ιδια φαση κ με τα αγχη μας, κ οτι δεν ειμαι μονο εγω που απογοητευομαι.Κανω ελευθερα σεξ απο 10/6 την ημερα που παντρευτηκα, μεσολαβησε ενα πολυ δυσκολο καλοκαιρι λογω δουλειας κ ακομη συνερχομαι απο τη συσσωρευμενη κουραση.Τιποτα μεχρι στιγμης...την Πεμπτη περιμενω περιοδο κ φοβαμαι οτι παλι θα ρθει. Κ βλεπω κ την Δουκισσα που παντρευτηκαμε την ιδια μερα κ αυτη ειναι 3 μηνων εγκυος...???

Ο γιατρος μου τον Αυγουστο που με ειδε ηταν τοσο ενθαρρυντικος που μου ειπε οτι πολυ πιθανον να μεινω εγκυος τον ιδιο μηνα. Αλλα τζιφος. Κ οπως του ειπα, οσο χαλαρα κ να το δεις...οταν επι ποσα χρονια προσεχεις κ προφυλαγεσαι...ε, τωρα που εδω κ τρισημιση μηνες δεν προσεχεις απογοητευεσαι που δεν αλλαξε τιποτα...

Αυτα απο μενα, συγγνωμη αν κουρασα με τοσα που ειπα.ευχομαι να μην μου ερθει ουτε την Πεμπτη αλλα ουτε κ πιο μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια! Σας διαβασα κ μπηκα κ εγω στη διαδικασια να γραψω πρωτη φορα γιατι συνειδητοποιησα οτι ειμαστε αρκετες στην ιδια φαση κ με τα αγχη μας, κ οτι δεν ειμαι μονο εγω που απογοητευομαι.Κανω ελευθερα σεξ απο 10/6 την ημερα που παντρευτηκα, μεσολαβησε ενα πολυ δυσκολο καλοκαιρι λογω δουλειας κ ακομη συνερχομαι απο τη συσσωρευμενη κουραση.Τιποτα μεχρι στιγμης...την Πεμπτη περιμενω περιοδο κ φοβαμαι οτι παλι θα ρθει. Κ βλεπω κ την Δουκισσα που παντρευτηκαμε την ιδια μερα κ αυτη ειναι 3 μηνων εγκυος...???

Ο γιατρος μου τον Αυγουστο που με ειδε ηταν τοσο ενθαρρυντικος που μου ειπε οτι πολυ πιθανον να μεινω εγκυος τον ιδιο μηνα. Αλλα τζιφος. Κ οπως του ειπα, οσο χαλαρα κ να το δεις...οταν επι ποσα χρονια προσεχεις κ προφυλαγεσαι...ε, τωρα που εδω κ τρισημιση μηνες δεν προσεχεις απογοητευεσαι που δεν αλλαξε τιποτα...

Αυτα απο μενα, συγγνωμη αν κουρασα με τοσα που ειπα.ευχομαι να μην μου ερθει ουτε την Πεμπτη αλλα ουτε κ πιο μετα!

Καλώς ήρθες! Σου εύχομαι να είσαι έγκυος και να μην αδιαθετησεις την Πέμπτη!!! Θα έρθει γρήγορα θα δεις είναι πολυ νωρίς για να απογοητεύεσαι. Είναι λογικο να ανυπομονεις αλλα το άγχος δεν βοηθάει. Απόλαυσε την προσπάθεια :-) Να μας πεις τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Καλώς ήρθες! Σου εύχομαι να είσαι έγκυος και να μην αδιαθετησεις την Πέμπτη!!! Θα έρθει γρήγορα θα δεις είναι πολυ νωρίς για να απογοητεύεσαι. Είναι λογικο να ανυπομονεις αλλα το άγχος δεν βοηθάει. Απόλαυσε την προσπάθεια :-) Να μας πεις τα νέα σου!!!

Σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα κ τις ευχες!!!Μακαρι να σας εχω νεα κ αν ακομη δεν εχω θα συνεχισω να ειμαι στην παρεα σας γιατι νομιζω ειναι ψυχοθεραπευτικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα κ τις ευχες!!!Μακαρι να σας εχω νεα κ αν ακομη δεν εχω θα συνεχισω να ειμαι στην παρεα σας γιατι νομιζω ειναι ψυχοθεραπευτικο!

Σίγουρα θα έχεις καλά νεα αν οχι αυτό το μηνα τότε θα έχεις νέα πολυ πολυ σύντομα. Να ζησετε κιολας κι εγω παντρεύτηκα το Μάιο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Σίγουρα θα έχεις καλά νεα αν οχι αυτό το μηνα τότε θα έχεις νέα πολυ πολυ σύντομα. Να ζησετε κιολας κι εγω παντρεύτηκα το Μάιο :-)

Ευχαριστουμε πολυυυυ κ εσεις να ζησετε!!! Εχουμε κ ιδια ηλικια βλεπω! Εσυ εισαι ηδη μανουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Ευχαριστουμε πολυυυυ κ εσεις να ζησετε!!! Εχουμε κ ιδια ηλικια βλεπω! Εσυ εισαι ηδη μανουλα;

Ευχαριστούμε πολύ!!! Δεν είμαι ακομα είμαι εγκυος 17 εβδομάδων. Εγω ειχα θεμα με πολυκυστικες πηρα θεραπεια με ινοφερτ και εμεινα εγκυος κάνοντας τεστ ωορρηξίας της hometest επειδη δεν ηξερα ποτε κανω ωορρηξία. Βοηθάνε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love1988 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!! Δεν είμαι ακομα είμαι εγκυος 17 εβδομάδων. Εγω ειχα θεμα με πολυκυστικες πηρα θεραπεια με ινοφερτ και εμεινα εγκυος κάνοντας τεστ ωορρηξίας της hometest επειδη δεν ηξερα ποτε κανω ωορρηξία. Βοηθάνε πολύ!

Με το καλοοοοοο!!!!!!!!ολα να πανε τελεια! Θα μιλαμε απο εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Με το καλοοοοοο!!!!!!!!ολα να πανε τελεια! Θα μιλαμε απο εδω!

Ευχαριστώ και πάλι! Περιμενουμε την Πέμπτη! Καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!! Δεν είμαι ακομα είμαι εγκυος 17 εβδομάδων. Εγω ειχα θεμα με πολυκυστικες πηρα θεραπεια με ινοφερτ και εμεινα εγκυος κάνοντας τεστ ωορρηξίας της hometest επειδη δεν ηξερα ποτε κανω ωορρηξία. Βοηθάνε πολύ!

@Love1988 καλημερα σου ευχομαι να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενη με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Παιρνω και εγω ινοφερτ χαπια μαζι βεβαια με glucophage, θεωρεις οτι σε βοηθησαν τα ινοφερτ?? Μονο αυτα επαιρνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα! Ditaki ναι παμε για Οκτώβριο!!!Με θετική σκέψη παντα! atha_g μην απογοητευεσαι ειναι πολύ νωρίς, τώρα ξεκινήσατε προσπάθειες. Και μην ακούς γύρω σου για άλλες που αμέσως πιάσαν παιδί, εσύ το στόχο σου και θα έρθει άμεσα. Χαλαρά και χωρίς άγχος σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα! Σήμερα περιμένεις ή την άλλη Πέμπτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ραφ μου μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικές γνώμες..εκεί τσαντίζομαι δηλ..μιλάμε για εικόνα σε υπέρηχο, ούτε καν για υποκειμενική άποψη σε καποιες εξετάσεις..τι να πω.. Η προλακτίνη μου είναι γύρω στο 45-50..έχω κάνει με τον ενδοκρινολόγο και μια πιο ειδική εξέταση που ονομάζεται μακροπρολακτίνη και από αυτό ουσιαστικά μου είχε πει ότι ακομη και που είναι ανεβασμένη δεν με επηρεάζει κάπου..πήρα ντοστινεξ 2 φορες την εβδομαδα για 3 μήνες, μετά το διέκοψα και σε επανέλεγχο μετά από 2 μήνες είδαμε ότι είχε ανέβει ξανά..έκανα και μαγνητική και ήταν καθαρή! Τώρα παίρνω μισο χάπι την εβδομάδα γιατί είχα παρατηρήσει μια μείωση στη ροή της περιόδου και είπαμε μήπως παίζει ρόλο η προλακτίνη..και ο ενδοκρινολόγος παντως και η νεα γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν επηρεάζει την σύλληψη στην περίπτωση μου..
    • δυστυχώς δεν θα σταματήσει..είναι θέμα τύχης καθαρά που θα πέσουμε.. ισχύει αυτό με το ιντερνετ..είναι λίγο δίκοπο αλλά αν ξέρεις πως να χειριστείς τις πληροφορίες νομίζω πως λειτουργεί υπερ μας...
    • Σωστά! και μπορεί η λύση να περιμένει.. επέβαλε μία παύση κι όταν είσαι έτοιμη τότε να πάρεις τις οριστικές αποφάσεις..
    • Δεν ξέρω αν λύνεται με συμβιβασμό ή με ολοκληρωτική ρήξη της σχέσης. Θα δείξει! Για μένα πια το πολυτιμότερο πλάσμα της ζωής μου βρίσκεται στην κοιλιά μου! Και θα κάνω τα ΠΆΝΤΑ για να είναι εκείνη καλά!
    • Κορίτσι μου καλημέρα καλά έκανες κ πήρες δεύτερη γνώμη κ Εγώ είχα πάρει πριν μείνω εγκυος το πρώτο μωρό αν και τελικά μου είχε πει τα ίδια πράγματα αλλά με άλλο τρόπο π με κέρδισε καλύτερα! Κ τελικά έμεινα στην δεύτερη γιατρο θεωρώ ότι είναι κ το γούρι μου!!   αρχικα θα ήθελα να σε ρωτήσω ποσό ήταν η προλακτινη σου; Είχα κ εγώ κάπου στα 50 κ η ενδοκρινολόγος μ εγραψε ντοστινεξ για 6 μηνες σε περίπτωση π δεν εμένα εγκυος θα έπρεπε να ακολουθούσαμε άλλη μέθοδο πια…αλλά είχαν συμφωνήσει κ οι δυο γιατροί με την αγωγή αυτή  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...