Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙΟΥ


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα,

Ήθελα να σας ρωτήσω, εσείς με τις δουλειές του σπιτιού τι κάνετε;;;;; 
Προσπαθώ να είμαι χαλαρή, και κάνω λίγο και τα στραβά μάτια..αλλά δεν αντέχω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

κορίτσια καλησπέρα,

Ήθελα να σας ρωτήσω, εσείς με τις δουλειές του σπιτιού τι κάνετε;;;;; 
Προσπαθώ να είμαι χαλαρή, και κάνω λίγο και τα στραβά μάτια..αλλά δεν αντέχω! 

Προσπαθησε να συνεχισεις να κανεις τα στραβα ματια!!Μην κανεις πολλα πολλα .Ξεκουρασου και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!Γενικα να μην κουραζεσαι!Τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fainareti είπε:

κορίτσια καλησπέρα,

Ήθελα να σας ρωτήσω, εσείς με τις δουλειές του σπιτιού τι κάνετε;;;;; 
Προσπαθώ να είμαι χαλαρή, και κάνω λίγο και τα στραβά μάτια..αλλά δεν αντέχω! 

Εγω κανω σχεδον ολες τις δουλειες με πολυ χαλαρους ρυθμους.. πχ βαζω πλυντηριο κ μετα απο καποια ωρα θα πλυνω πιατα-δηλ δε θα πιασω να τις κανω ολες μαζεμενες. Δεν κανω ποτε ομως καποιες δουλειες οπως καθαρισμα μπανιου (για να μην αναπνεω τα καθαριστικα), τιναγμα χαλιων (ουτε καν μικρων) κ σκουπιζω μονο με σκουπα χειρος καθως η ηλεκτρικη ειναι σαν να σηκωνεις βαρη (ειδικα οταν σκουπιζεις χαλια). Βεβαια με βοηθαει παρα πολυ κ ο συντροφος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου ευχαριστώ για την απάντηση σας! 

@Athena D. δεν ξέρω πόσο ακόμα θα αντέξω να κάνω τα στραβά μάτια! χαχααχα!!

@Rosemary και εμένα με βοηθάει πολύ ο αντρούλης μου, αλλά γενικώς είχα συνηθίσει κάθε Σ.Κ γενικό το σπίτι, και πάντα έλαμπε. ξεκίναγα απο βεράντες και έφτανα μέχρι ταράτσα να κάνω. τώρα κάνω μαγείρεμα...το μπάνιο δεν αντέχω να μην το κάνω εγω!! με ενοχλούν τα άλατα τρομερά οταν πιάνει το τζάμι την ντουζιέρας..κάνω και σκούπισμα και πλυντήριο πιάτων και βάζω πλυντήριο ρούχων πριν γυρίσει ο άντρας μου, το βγάζει αυτός και το απλώνουμε μαζί. Αλλά Τζάμια;;; σκαλιά;;; βεράντες;;; ουφφφφφφφφφφ.....ας κάνω το κορόιδο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

κορίτσια μου ευχαριστώ για την απάντηση σας! 

@Athena D. δεν ξέρω πόσο ακόμα θα αντέξω να κάνω τα στραβά μάτια! χαχααχα!!

@Rosemary και εμένα με βοηθάει πολύ ο αντρούλης μου, αλλά γενικώς είχα συνηθίσει κάθε Σ.Κ γενικό το σπίτι, και πάντα έλαμπε. ξεκίναγα απο βεράντες και έφτανα μέχρι ταράτσα να κάνω. τώρα κάνω μαγείρεμα...το μπάνιο δεν αντέχω να μην το κάνω εγω!! με ενοχλούν τα άλατα τρομερά οταν πιάνει το τζάμι την ντουζιέρας..κάνω και σκούπισμα και πλυντήριο πιάτων και βάζω πλυντήριο ρούχων πριν γυρίσει ο άντρας μου, το βγάζει αυτός και το απλώνουμε μαζί. Αλλά Τζάμια;;; σκαλιά;;; βεράντες;;; ουφφφφφφφφφφ.....ας κάνω το κορόιδο.

 

Μπορεις να βαλεις και μια κοπελα να σε βοηθαει στις δυσκολες δουλειες.Ειναι προτιμοτερο παρα να κουραζεσαι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Μπορεις να βαλεις και μια κοπελα να σε βοηθαει στις δυσκολες δουλειες.Ειναι προτιμοτερο παρα να κουραζεσαι!

 

Αθηνά μου ναι είμαι σε αυτή τη σκέψη τώρα! θα περιμένω να κλείσω το τρίμηνο να βεβαιωθώ πως όλα πήρανε έναν δρόμο και βλέπουμε. Θέλω να δω και πόσο θα μας στοιχίσει ο τοκετός γιατί είναι κάτι που με αγχώνει επίσης. Σήμερα είμαι 8 +2 :x μακαρι να πάνε όλα καλά και ας μαυρίσουν τα τζάμια...χαχαχχαχααχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Αθηνά μου ναι είμαι σε αυτή τη σκέψη τώρα! θα περιμένω να κλείσω το τρίμηνο να βεβαιωθώ πως όλα πήρανε έναν δρόμο και βλέπουμε. Θέλω να δω και πόσο θα μας στοιχίσει ο τοκετός γιατί είναι κάτι που με αγχώνει επίσης. Σήμερα είμαι 8 +2 :x μακαρι να πάνε όλα καλά και ας μαυρίσουν τα τζάμια...χαχαχχαχααχα!!!

Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fainareti είπε:

κορίτσια καλησπέρα,

Ήθελα να σας ρωτήσω, εσείς με τις δουλειές του σπιτιού τι κάνετε;;;;; 
Προσπαθώ να είμαι χαλαρή, και κάνω λίγο και τα στραβά μάτια..αλλά δεν αντέχω! 

Όλα θα γίνουν σιγά σιγά μην αγχώνεσαι! !!!!τώρα απόλαυσε εγκυμοσυνη γιατι μετά με το μωρό....εκεί θα δεις γλυκιά ακαταστασια! !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

 

Όλα θα γίνουν σιγά σιγά μην αγχώνεσαι! !!!!τώρα απόλαυσε εγκυμοσυνη γιατι μετά με το μωρό....εκεί θα δεις γλυκιά ακαταστασια! !!!!!!

Ε.Γ.Α μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...τι και μετά ακαταστασία;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; καλή μας υπομονή!!! Κορίτσια έχω ήδη μανία μετά την γέννα να κάνω αυτά:

1. Να πάρω όποιο χάπι θέλω! maalox, panadol κτλ

2. Να κάνω ένα βαθύ απότομο σκύψιμο να το ευχαριστηθώ

3. Nα κάνω πολλλλλλλέεεεεες αγαπούλες με τον άντρα μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου με το καλο!!! Να μη σε νοιάζει καθολου το σπιτι !! Μην ξεχνάς πως δεν εισαι μονη πλεον!! Εχεις διπλή ευθύνη!! Απόλαυσε την εγκυμοσύνη και κανε κ τον άντρα σου να την ευχαριστηθεί (μην τον βάλεις να τα κανει ολα αυτός)!!! 

Επομενως θα βαρεθείς να κανεις τα στραβά μάτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fainareti είπε:

κορίτσια μου ευχαριστώ για την απάντηση σας! 

@Athena D. δεν ξέρω πόσο ακόμα θα αντέξω να κάνω τα στραβά μάτια! χαχααχα!!

@Rosemary και εμένα με βοηθάει πολύ ο αντρούλης μου, αλλά γενικώς είχα συνηθίσει κάθε Σ.Κ γενικό το σπίτι, και πάντα έλαμπε. ξεκίναγα απο βεράντες και έφτανα μέχρι ταράτσα να κάνω. τώρα κάνω μαγείρεμα...το μπάνιο δεν αντέχω να μην το κάνω εγω!! με ενοχλούν τα άλατα τρομερά οταν πιάνει το τζάμι την ντουζιέρας..κάνω και σκούπισμα και πλυντήριο πιάτων και βάζω πλυντήριο ρούχων πριν γυρίσει ο άντρας μου, το βγάζει αυτός και το απλώνουμε μαζί. Αλλά Τζάμια;;; σκαλιά;;; βεράντες;;; ουφφφφφφφφφφ.....ας κάνω το κορόιδο.

 

Αχ επιασες ευαισθητο σημειο!!!!Εγω με εντολη γιατρου δε μπορω να κανω τιποτα!!!Μια φορα πηγα να βαλω πλυντηριο και ετσι οπως εσκυψα ειχα μια σταγονα αιμα οποτε δε ξανακουνηθηκα.Εγω καθε κυριακη εκανα γενικη και γενικα εχω ενα θεμα με την καθαριοτητα και την ταξη.Τωρα τα κανει ο αντρας μου ολα.Το πως τα κανει ειναι μια αλλη ιστορια αλλα οτι μπορει κανει ο καημενος.Αποφασισα οτι θα παιρνω γυναικα δυο φορες το μηνα να κανει τα χοντρα γιατι δε μπορω να βλεπω αλλο το τζαμι της μπανιερας σ αθτη τη κατασταση χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Αχ επιασες ευαισθητο σημειο!!!!Εγω με εντολη γιατρου δε μπορω να κανω τιποτα!!!Μια φορα πηγα να βαλω πλυντηριο και ετσι οπως εσκυψα ειχα μια σταγονα αιμα οποτε δε ξανακουνηθηκα.Εγω καθε κυριακη εκανα γενικη και γενικα εχω ενα θεμα με την καθαριοτητα και την ταξη.Τωρα τα κανει ο αντρας μου ολα.Το πως τα κανει ειναι μια αλλη ιστορια αλλα οτι μπορει κανει ο καημενος.Αποφασισα οτι θα παιρνω γυναικα δυο φορες το μηνα να κανει τα χοντρα γιατι δε μπορω να βλεπω αλλο το τζαμι της μπανιερας σ αθτη τη κατασταση χαχαχα

Cecilaki και εγω το σκέφτομαι για γυναίκα αλλά πρώτα λεω να περιμένω να κλείσω τον τρίτο. το τζάμι της μπανιέρας το έχεις και εσυ άχτι;;;  εγω δεν άντεξα το έκανα! ευτυχώς με το viakal έγινε έυκολα γιατί αλλιώς έτριβα με σύρμα :P  Δηλάδη οταν λένε να μην σκύβουμε λες να το κάνουμε 100%;;;; Γιατί εγω που και που κάνω το κορόιδο και λεω σιγά μωρέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maritaki είπε:

Κοριτσακι μου με το καλο!!! Να μη σε νοιάζει καθολου το σπιτι !! Μην ξεχνάς πως δεν εισαι μονη πλεον!! Εχεις διπλή ευθύνη!! Απόλαυσε την εγκυμοσύνη και κανε κ τον άντρα σου να την ευχαριστηθεί (μην τον βάλεις να τα κανει ολα αυτός)!!! 

Επομενως θα βαρεθείς να κανεις τα στραβά μάτια!!!

Μαριτακι μου σε ευχαριστώ πολύ ! Να είσαι καλά! Εσύ είσαι έγκυος ή προσπαθείτε ή έχετε μωράκι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερααα!!!  

εγω στο σπιτι π μενουμε(μεχρι ν τελειωσει τ δικο μας) τ κανει η πεθερα μ ολα..ακομη κ τν χυμο π πινω...κ δν δεχεται κουβεντα...

στη μαμα μ τ κανει ολα αυτη..

κ εδω στο φοιτητικο μ σπιτι π ηρθα γ εξεταστικη δν εκανα τπτ περα απο τ πλενω τ πιατα...

ο γιατρος μ τ ξεκαθαρισε απο τν αρχη,επειδη ειχαμε μια αποκολληση...

καπου καπου ομως υποκυπτω κ μετα τ μετανιωνω γτ ποναω κ πεφτω στο κρεββατι γ ωρες...

ειμαστε γυναικες,πως ν αντεξουμε τν ακαταστασια.??

σμρ δε εβγαλα κτ καινουρια καφε υγρα,κ ο γιατρος μ φωναξε πχθες κουραστηκα κανοντας καποια πραγματα,μ ειπε 3 μερες κρεββατι μπανιο κ μ εδωσε κ κτ χαπακια... 

ελπιζω ν πανε σ ολες μας καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Cecilaki και εγω το σκέφτομαι για γυναίκα αλλά πρώτα λεω να περιμένω να κλείσω τον τρίτο. το τζάμι της μπανιέρας το έχεις και εσυ άχτι;;;  εγω δεν άντεξα το έκανα! ευτυχώς με το viakal έγινε έυκολα γιατί αλλιώς έτριβα με σύρμα :P  Δηλάδη οταν λένε να μην σκύβουμε λες να το κάνουμε 100%;;;; Γιατί εγω που και που κάνω το κορόιδο και λεω σιγά μωρέ...

Ρωτα το γιατρο σου.εγω επειδη ειχα αιμα απο την αρχη της εγκυμοσυνης την εχω βγαλει ξαπλα.Δε μ αφηνει να κανω τιποτα,οποτε κανω τα στραβα ματια.Αχ αυτο το τζαμι της μπανιερας ...το καθαριζεις,κανεις μπανιο και ξανα.Τραγικο!!!!Να βαζεις καμια μασκα βρε οταν χρησιμοποιεις απορρυπαντικα.Εγω αποφευγω να τα εισπνεω.Αν εχεις "φυσιολογικη"εγκυμοσυνη δε νομιζω οτι θα παθεις κατι αν κανεις δουλειες.Βεβαια παντα με μετρο και να μη σκυβεις με τη μεση αλλα με τα γονατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

κοριτσια καλησπερααα!!!  

εγω στο σπιτι π μενουμε(μεχρι ν τελειωσει τ δικο μας) τ κανει η πεθερα μ ολα..ακομη κ τν χυμο π πινω...κ δν δεχεται κουβεντα...

στη μαμα μ τ κανει ολα αυτη..

κ εδω στο φοιτητικο μ σπιτι π ηρθα γ εξεταστικη δν εκανα τπτ περα απο τ πλενω τ πιατα...

ο γιατρος μ τ ξεκαθαρισε απο τν αρχη,επειδη ειχαμε μια αποκολληση...

καπου καπου ομως υποκυπτω κ μετα τ μετανιωνω γτ ποναω κ πεφτω στο κρεββατι γ ωρες...

ειμαστε γυναικες,πως ν αντεξουμε τν ακαταστασια.??

σμρ δε εβγαλα κτ καινουρια καφε υγρα,κ ο γιατρος μ φωναξε πχθες κουραστηκα κανοντας καποια πραγματα,μ ειπε 3 μερες κρεββατι μπανιο κ μ εδωσε κ κτ χαπακια... 

ελπιζω ν πανε σ ολες μας καλα..

Ε τα ιδια εκανα και γω και εμεινα δυο μηνες στο κρεβατι.Κανονισε...Δε θα κανεις τιποτα!!!Ενα πλυντηριο πηγα να βαλω και μου βγηκε ξυνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Ε τα ιδια εκανα και γω και εμεινα δυο μηνες στο κρεβατι.Κανονισε...Δε θα κανεις τιποτα!!!Ενα πλυντηριο πηγα να βαλω και μου βγηκε ξυνο.

μεχρι τωρα τ επαιζα πολυ large...αλλα σμρ ,συγνωμη γ τν εκφραση αλλα "χεστηκα πανω μου"...ημουν κ μονη μ σ μια πολη μακρυα απο ολους τς δικους μ...

κ αποφασισα πως τελος τ πειραματα..

η μπεμπουλα μ(κατα 80%)  ειναι πανω απο ολα... 

κ αυριο δν θ παω καν ν δωσω τ μαθημα....στην επομενη εξεταστικη...

κ εσυ ν προσεχεις.... ποσο εισαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

μεχρι τωρα τ επαιζα πολυ large...αλλα σμρ ,συγνωμη γ τν εκφραση αλλα "χεστηκα πανω μου"...ημουν κ μονη μ σ μια πολη μακρυα απο ολους τς δικους μ...

κ αποφασισα πως τελος τ πειραματα..

η μπεμπουλα μ(κατα 80%)  ειναι πανω απο ολα... 

κ αυριο δν θ παω καν ν δωσω τ μαθημα....στην επομενη εξεταστικη...

κ εσυ ν προσεχεις.... ποσο εισαι ?

12w6d. Εγω δε κανω τιποτα απολυτως.Στο τελος θα ξεχασω να περπαταω.Βεβαια η βαρεμαρα παει συννεφο αλλα...χαλαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

12w6d. Εγω δε κανω τιποτα απολυτως.Στο τελος θα ξεχασω να περπαταω.Βεβαια η βαρεμαρα παει συννεφο αλλα...χαλαλι

ααα πολυ κοντα ειμαστε εγω ακριβως 13 εβδομαδες σμρ...κ αν εχω καταλαβει καλα μολις μπηκα στον τεταρτο...!!!

ευτυχως π εχουμε τ λαπτοπ κ  τ κντ μας αλλιως δν μας εβλεπεα καλα...

αλλα αυτο π λες τ ν κανουμε.!?  ολα γ αυτα τ σπρακια γινονται...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω κανω τις περισσοτερες δουλειες,αλλα πολυ στο χαλαρο. Εχω σταματησει να βαζω ηλεκτρικη γτ τη νιωθω ασηκωτη,αποφευγω το σιδερο γτ ειναι κουραστικη η ορθοστασια.

Δε με νοιαζει ιδιαιτερα αν θα ειναι λαμπικο το σπιτι ή αν θα μαζευτει κ λιγη σκονη ή αν δεν ειναι ολα στη θεση τους....μονο το μπανιο θελω να ειναι πεντακαθαρο,αλλα πλεον χρησιμοποιω κυριως σοδα κ ξυδι,οχι χημικα.

Ο καλος μου βοηθαει οσο μπορει (επλυνε μονος τα χαλια!!!!)

Προτεραιοτητα εχει να φροντιζουμε οσο μπορουμε τα εμβρυακια μας απο τωρα,να ακολουθουμε τις συμβουλες των γιατρων μας,τπτ αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stacy34 είπε:

Κοριτσια εγω κανω τις περισσοτερες δουλειες,αλλα πολυ στο χαλαρο. Εχω σταματησει να βαζω ηλεκτρικη γτ τη νιωθω ασηκωτη,αποφευγω το σιδερο γτ ειναι κουραστικη η ορθοστασια.

Δε με νοιαζει ιδιαιτερα αν θα ειναι λαμπικο το σπιτι ή αν θα μαζευτει κ λιγη σκονη ή αν δεν ειναι ολα στη θεση τους....μονο το μπανιο θελω να ειναι πεντακαθαρο,αλλα πλεον χρησιμοποιω κυριως σοδα κ ξυδι,οχι χημικα.

Ο καλος μου βοηθαει οσο μπορει (επλυνε μονος τα χαλια!!!!)

Προτεραιοτητα εχει να φροντιζουμε οσο μπορουμε τα εμβρυακια μας απο τωρα,να ακολουθουμε τις συμβουλες των γιατρων μας,τπτ αλλο!

Το μπάνιο, ο νιπτήρας, και το υπνοδωμάτιο να είναι καθαρό αλλιώς δεν κοιμάμαι καλά.

βέβαια προτεραιότητα τα μπεμπάκια μας τώρα, για να φιλήσουμε πατουσάκια και ποπούληδες μαλακούς σε λίγους μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

Ε.Γ.Α μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...τι και μετά ακαταστασία;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; καλή μας υπομονή!!! Κορίτσια έχω ήδη μανία μετά την γέννα να κάνω αυτά:

1. Να πάρω όποιο χάπι θέλω! maalox, panadol κτλ

2. Να κάνω ένα βαθύ απότομο σκύψιμο να το ευχαριστηθώ

3. Nα κάνω πολλλλλλλέεεεεες αγαπούλες με τον άντρα μου :P

Θες να σου βάλω φώτο από το σπιτι μου να δεις να γελάσεις? ??????????και κάποτε ήμουν σαν εσένα! Όλα όμορφα στη θέση τους κάθε σαββατοκύριακο γενική. .....τώρα? ????το άκρως αντίθετο! !!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Θες να σου βάλω φώτο από το σπιτι μου να δεις να γελάσεις? ??????????και κάποτε ήμουν σαν εσένα! Όλα όμορφα στη θέση τους κάθε σαββατοκύριακο γενική. .....τώρα? ????το άκρως αντίθετο! !!!!????

κοριτσια τωρα ας κανουμε υπομονη...

καλυτερα βρωμικα σπιτια κ υγιεις μανουλες  κ μωρακια...

οπως λεει κ η φιλη μ παντα θ εχουμε σπιτια ν μαζευουμε..μωρα δν κανουμε καθε μερα...

(απεβαλε λογω κουρασης μετα απο γενικη)...κ δν εκανε ποτε μωρο...ειναι 40 τωρα...

αφου εγω τ πιατα τ πλενω ολα μαζι τ βραδυ..ας ειναι χαλια ο νεροχυτης...

μ τ καλο τ μπουμποκακια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Θες να σου βάλω φώτο από το σπιτι μου να δεις να γελάσεις? ??????????και κάποτε ήμουν σαν εσένα! Όλα όμορφα στη θέση τους κάθε σαββατοκύριακο γενική. .....τώρα? ????το άκρως αντίθετο! !!!!????

Ε.Γ.Α μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!! μου δίνεις κουράγιο!! εγω ντρέπομαι να πω στη μαμά μου να έρθει σπίτι οταν δεν έχω σκουπισμένα φαντάσου, αλλά κάπως πρέπει να το ξεπεράσω. Όπως λέει και η @katerinant95 σπίτια θα έχουμε να μαζεύουμε πάντα!! Ας κάνω υπομονή δεν βαριέσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Ε.Γ.Α μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!! μου δίνεις κουράγιο!! εγω ντρέπομαι να πω στη μαμά μου να έρθει σπίτι οταν δεν έχω σκουπισμένα φαντάσου, αλλά κάπως πρέπει να το ξεπεράσω. Όπως λέει και η @katerinant95 σπίτια θα έχουμε να μαζεύουμε πάντα!! Ας κάνω υπομονή δεν βαριέσαι.

ναι κοριτσια μ..ξεχασα ν σας πω πως απο σμρ κ γ 3 μερες ο γιατρος μ εριξε στο κρεββατι κ μ εδωσε κ τ utrogetan..

ετσι ηθελα ν παω σουπερ μαρκετ...

τν πατησα μ υγρα κ πονους κ τλκ θ γινω παλι ενα μ τ κρεββατακι μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...