Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθώ για παιδάκι


Recommended Posts

Εχεις παιδακι τελικα??Είναι περίεργη διαδικασία. ..αλλά ταυτόχρονα κ πολύ όμορφη. .εμένα ο άντρας μου δουλεύει μακριά κ στις γονιμες μέρες κάνει ταξίδι 1μισης ώρας. ... ένας καινούργιος μήνας για μας ξεκίνησε. ...περίμενω  γονιμες μέρες. ..κ εύχομαι να είναι κ ο τυχερός μας. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Εχεις παιδακι τελικα??Είναι περίεργη διαδικασία. ..αλλά ταυτόχρονα κ πολύ όμορφη. .εμένα ο άντρας μου δουλεύει μακριά κ στις γονιμες μέρες κάνει ταξίδι 1μισης ώρας. ... ένας καινούργιος μήνας για μας ξεκίνησε. ...περίμενω  γονιμες μέρες. ..κ εύχομαι να είναι κ ο τυχερός μας. ...

στο εύχομαι και εγώ κοπέλα μου ο Σεπτεμβρης να είναι ο μήνας σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 4/9/2017 at 9:05 ΠΜ, ο/η Fainareti είπε:

στο εύχομαι και εγώ κοπέλα μου ο Σεπτεμβρης να είναι ο μήνας σας!!

Γειά σας κορίτσια !! Εύχομαι ο Σεπτέμβρης  να είναι ο μήνας μου....περίμενω. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 19/9/2017 at 12:32 ΠΜ, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Γειά σας κορίτσια !! Εύχομαι ο Σεπτέμβρης  να είναι ο μήνας μου....περίμενω. ..

Γειά σας κορίτσια! !! Είμαι με 4  μέρες καθυστέρηση. ...!!! Με πόνους περιοδου...κ στήθος να πονάει πολύ. ...δεν έχω κάνει ακόμα τεστ. ..φοβάμαι μην απογοητευτώ. ..θα κάνω την Παρασκευή. ..αν πάνε μέχρι τότε όλα καλά! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Γειά σας κορίτσια! !! Είμαι με 4  μέρες καθυστέρηση. ...!!! Με πόνους περιοδου...κ στήθος να πονάει πολύ. ...δεν έχω κάνει ακόμα τεστ. ..φοβάμαι μην απογοητευτώ. ..θα κάνω την Παρασκευή. ..αν πάνε μέχρι τότε όλα καλά! !

   Καλα, ειπαμε να μην κανουμε με την 1η ωρα καθυστερησης τεστ, αλλα οχι κ ετσι.. εισαι ηδη με 4 μερες καθυστερηση κ θα περιμενεις αλλες 5?? Υπερβολικο. Εκτος βεβαια κ αν εχεις αστατο κυκλο...

   Κ τι θα πει φοβασαι μην απογοητευτεις? Αν δεν εισαι εγκυος, αργα η γρηγορα θα το μαθεις, ειτε απο το τεστ ειτε επειδη θα δεις την περιοδο, οποτε η απογοητευση δεν γλιτωνεται.

   Εγω θα σου προτεινα αυριο το πρωι να κανεις τεστ η χοριακη (5η ημερα καθυστερησης, κατι θα δειξει)!

   Καλα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Γειά σας κορίτσια! !! Είμαι με 4  μέρες καθυστέρηση. ...!!! Με πόνους περιοδου...κ στήθος να πονάει πολύ. ...δεν έχω κάνει ακόμα τεστ. ..φοβάμαι μην απογοητευτώ. ..θα κάνω την Παρασκευή. ..αν πάνε μέχρι τότε όλα καλά! !

Κων/να μου με μέρες καθυστέρηση καλύτερα να κάνεις ένα τεστ ή μια χοριακή. Αν είσαι έγκυος χρειάζεσαι φυλικό οξύ. Αν δεν είσαι, πάλι πρέπει να το ξέρεις και να παρακολουθήσεις τον κύκλο σου. Όπως και να έχει περιμένω σύντομα νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...