Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι μπερδεμένη και αγχωμένη


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Chris24 είπε:

Καλημερουδια σε ολες σας!!! Η χοριακη μου απο 558 σε 2 μερες ανεβηκε 1348 και μου ειπε ο γιατρος οτι ολα ειναι καλα και σε λιγες μερες θα φανει και το σπορακι μου..ειμαι πολυ χαρουμενη..δεν ειμαι καν 5 βδομαδες..απλα αργησε να γινει η συλληψη μ ειπε ο γιατρος...

Πόσο πολύ χαίρομαι κοριτσάκι μου!!!! Όλα να σου πάνε τέλεια...μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!! Τι όμορφα νεααααα!!! Πιάσαν τόπο οι ευχές μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ που με ενθαρρύνετε!! Εύχομαι και σε σας καλά αποτελέσματα!!θα σας πω για νεότερα το Σάββατο!! Φιλιά και πάλι ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Chris24 είπε:

Σας ευχαριστώ που με ενθαρρύνετε!! Εύχομαι και σε σας καλά αποτελέσματα!!θα σας πω για νεότερα το Σάββατο!! Φιλιά και πάλι ευχαριστώ!!

Έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να συνειδητοποιήσεις οτι κάτι πολύ όμορφο μεγαλώνει μέσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Chris24 είπε:

Καλημερουδια σε ολες σας!!! Η χοριακη μου απο 558 σε 2 μερες ανεβηκε 1348 και μου ειπε ο γιατρος οτι ολα ειναι καλα και σε λιγες μερες θα φανει και το σπορακι μου..ειμαι πολυ χαρουμενη..δεν ειμαι καν 5 βδομαδες..απλα αργησε να γινει η συλληψη μ ειπε ο γιατρος...

MΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!! ΦΟΒΕΡΑ ΝΕΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Chris24 είπε:

Καλημερουδια σε ολες σας!!! Η χοριακη μου απο 558 σε 2 μερες ανεβηκε 1348 και μου ειπε ο γιατρος οτι ολα ειναι καλα και σε λιγες μερες θα φανει και το σπορακι μου..ειμαι πολυ χαρουμενη..δεν ειμαι καν 5 βδομαδες..απλα αργησε να γινει η συλληψη μ ειπε ο γιατρος...

συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε τέλεια! Να έχεις μια ομορφη εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες μου!! Πηγα γιατρο για υπερηχο και ειδα σακουλιτσα..μ ειπε ο γιατρος οτι προχωραω μια χαρα!! Πεταω απο τη χαρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Chris24 είπε:

Καλημερα κοπελες μου!! Πηγα γιατρο για υπερηχο και ειδα σακουλιτσα..μ ειπε ο γιατρος οτι προχωραω μια χαρα!! Πεταω απο τη χαρα μου!

Μπράβο κοριτσάκι μου! Τέλεια! 

Ειμαστε κοντά, εμένα μου βγήκε θετικό στις 31.08! Όλα καλά να πάνε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια εδώ και θέλω τη γνώμη σας για κάτι που μου συνέβει πρώτη φορά και αγχώθηκα. Έχω σταθερό κύκλο 26-28 μέρες. Αδιαθέτησα στις 23/8. Είχα επαφές στις 29/8, 2/9 και 7/9. Στις 8/9 είδα στο εσώρουχο μου καφέ υγρά και σαν να υπήρχε κάτι σαν βλέννη λίγο μέσα. Δεν ένιωσα κάτι στην αρχή. Αργότερα άρχισα να νιώθω κάτι ενοχλήσεις χαμηλά, παρόμοιες Μ αυτές όταν περιμένω να αδιαθετήσω. Κάτι τσιμπήματα δεξιά αριστερά αλλά όχι έντονα. Σήμερα δεν είχα καφέ υγρά απλά λίγες ενοχλησούλες μόνο. Ποια είναι η γνώμη σας; μπορεί να πρόκειται για εγκυμοσύνη; ευχαριστώ!


 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2017 at 1:54 ΠΜ, ο/η Rafu είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια εδώ και θέλω τη γνώμη σας για κάτι που μου συνέβει πρώτη φορά και αγχώθηκα. Έχω σταθερό κύκλο 26-28 μέρες. Αδιαθέτησα στις 23/8. Είχα επαφές στις 29/8, 2/9 και 7/9. Στις 8/9 είδα στο εσώρουχο μου καφέ υγρά και σαν να υπήρχε κάτι σαν βλέννη λίγο μέσα. Δεν ένιωσα κάτι στην αρχή. Αργότερα άρχισα να νιώθω κάτι ενοχλήσεις χαμηλά, παρόμοιες Μ αυτές όταν περιμένω να αδιαθετήσω. Κάτι τσιμπήματα δεξιά αριστερά αλλά όχι έντονα. Σήμερα δεν είχα καφέ υγρά απλά λίγες ενοχλησούλες μόνο. Ποια είναι η γνώμη σας; μπορεί να πρόκειται για εγκυμοσύνη; ευχαριστώ!


 

 
  •  

Εγω προσωπικα δεν ειχα καθολου καφε υγρα..υπαρχουν κοπελες οι οποιες οταν τους ειχε γινει η εμφυτευση βλεπουν λιγο αιματακι..αλλα ειναι πολυ νωρις για καφε υγρα.. Ομως μπορεις να περιμενεις λιγες μερες ακομα περιπου 2 βδομαδες και να κανεις μια χοριακη.. Θα δειξει αν εισαι..απλα αποβαλε τις αρνητικες σκεψεις..εγω ειμαι εγκυος 5μιση βδομαδων και προσπαθουσα 1 χρονο και εμεινα εγκυος τον αυγουστο που χαλαρωσα..βεβαια καποιες στιγμες μεσα του κυκλου μας εμφανιζονται καφε υγρα το εχω ξαναπαθει και μου ειπε ο γιατρος οτι ηταν ορμονικο!!μακαρι ομως να εισαι εγκυουλα αν το θες πολυ!!..περιμενουμε νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Chris24 είπε:

Εγω προσωπικα δεν ειχα καθολου καφε υγρα..υπαρχουν κοπελες οι οποιες οταν τους ειχε γινει η εμφυτευση βλεπουν λιγο αιματακι..αλλα ειναι πολυ νωρις για καφε υγρα.. Ομως μπορεις να περιμενεις λιγες μερες ακομα περιπου 2 βδομαδες και να κανεις μια χοριακη.. Θα δειξει αν εισαι..απλα αποβαλε τις αρνητικες σκεψεις..εγω ειμαι εγκυος 5μιση βδομαδων και προσπαθουσα 1 χρονο και εμεινα εγκυος τον αυγουστο που χαλαρωσα..βεβαια καποιες στιγμες μεσα του κυκλου μας εμφανιζονται καφε υγρα το εχω ξαναπαθει και μου ειπε ο γιατρος οτι ηταν ορμονικο!!μακαρι ομως να εισαι εγκυουλα αν το θες πολυ!!..περιμενουμε νεα!

Έκλεισα ραντεβού την Πέμπτη με τη γιατρό μου! Ευχαριστώ πολύ πάντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/9/2017 at 11:52 ΠΜ, ο/η Chris24 είπε:

Εγω προσωπικα δεν ειχα καθολου καφε υγρα..υπαρχουν κοπελες οι οποιες οταν τους ειχε γινει η εμφυτευση βλεπουν λιγο αιματακι..αλλα ειναι πολυ νωρις για καφε υγρα.. Ομως μπορεις να περιμενεις λιγες μερες ακομα περιπου 2 βδομαδες και να κανεις μια χοριακη.. Θα δειξει αν εισαι..απλα αποβαλε τις αρνητικες σκεψεις..εγω ειμαι εγκυος 5μιση βδομαδων και προσπαθουσα 1 χρονο και εμεινα εγκυος τον αυγουστο που χαλαρωσα..βεβαια καποιες στιγμες μεσα του κυκλου μας εμφανιζονται καφε υγρα το εχω ξαναπαθει και μου ειπε ο γιατρος οτι ηταν ορμονικο!!μακαρι ομως να εισαι εγκυουλα αν το θες πολυ!!..περιμενουμε νεα!

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου @Chris24!!!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rafu είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου @Chris24!!!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!!!!! ❤️

Καθυστέρησα να σου το πω γιατί δεν κατάλαβα ότι τώρα είσαι έγκυος κ δεν είδα τις προηγούμενες συζητήσεις! Μόνο ευχάριστα να ακούμε εδώ! Χάρηκα για σένα!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΣε ευχαριστω πολυ!!! Εντομεταξυ δεν εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης και λιγο αχγωθηκα..τελευταια φορα που πηγα το γιατρο ηταν στις 9/9 και ειδαμε σακουλιτσα..δεν ελπιζω να συμβαινει τιποτα? Στις 23 εχω ξανα υπερηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Chris24 είπε:

ΚΣε ευχαριστω πολυ!!! Εντομεταξυ δεν εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης και λιγο αχγωθηκα..τελευταια φορα που πηγα το γιατρο ηταν στις 9/9 και ειδαμε σακουλιτσα..δεν ελπιζω να συμβαινει τιποτα? Στις 23 εχω ξανα υπερηχο!!

Τέλεια πολύ χαίρομαι!! Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε. Αφού έχεις κ υπέρηχο σε λίγες μέρες μη σε αγχώνει τπτ. Δεν έχουν πολλές γυναίκες συμπτώματα απ όσο ξέρω.. μη σε ανησυχεί αυτό! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι περίμενα χθες το πολύ σήμερα περίοδο κ τπτ ακόμη. Χθες είχα πόνους ήμουν σίγουρη ότι ήρθε αλλά όχι. Έχω σήμερα πολύ λίγες ενοχλησούλες χαμηλά κ νιώθω όλο ότι κάτι τρέχει από κάτω κ τπτ. Έχω πολύ ελάχιστα κίτρινα κάπως σαν μπεζ ανοιχτό υγρά.. τι λες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι! Πηγα σημερα στο γιατρο ειδα το μωρακι μουακουσα και καρδουλα..ειμαι τρισευτυχισμενη δεν φανταζεσται!! Αυριο μπαινω στην 7η βδομαδα και ολα προχωρανε μια χαρα ειπε ο γιατρος..!!αχχ ευχαριστω για την συμπαρασταση κοριτσια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/9/2017 at 3:28 ΜΜ, ο/η Chris24 είπε:

Γεια σας και παλι! Πηγα σημερα στο γιατρο ειδα το μωρακι μουακουσα και καρδουλα..ειμαι τρισευτυχισμενη δεν φανταζεσται!! Αυριο μπαινω στην 7η βδομαδα και ολα προχωρανε μια χαρα ειπε ο γιατρος..!!αχχ ευχαριστω για την συμπαρασταση κοριτσια μου!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!!!! Όλα καλά εύχομαι!!!! ?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...