Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες γεννάμε Ιαν/φεβ 2018 ?


Recommended Posts

Γεια σας φίλες έγκυες !!

Ποςες μαστε που γεννάμε αρχές του 2018 ;;; 

σκευτηκα να ανοίξουμε μια συζήτηση : να σχολιάζουμε συμπτώματα , ανισυχιες και διάφορα θέματα εγκυμοσύνης.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Winter mama to be είπε:

Γεια σας φίλες έγκυες !!

Ποςες μαστε που γεννάμε αρχές του 2018 ;;; 

σκευτηκα να ανοίξουμε μια συζήτηση : να σχολιάζουμε συμπτώματα , ανισυχιες και διάφορα θέματα εγκυμοσύνης.

 

Γειά σου winter mama to be!!! Εγώ είμαι 11 εβδομάδων και 4 ημερών! Έχω τελική ημερομηνία 28 Φεβρουαρίου :-):-):-)

Τα νέα μου είναι ότι είμαι πολύ καλύτερα από συμπτώματα δόξα το Θεό, έχω χάσει 2 κιλά από όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος λόγω των εμετων που ευτυχώς έχουν υποχωρήσει! Τώρα είμαι 57 κιλά και η κοιλιτσα σιγά σιγά κάνει την εμφάνισή της δειλά δειλά! Ανυπομονώ για την Τετάρτη που θα πάω για αυχενικη! Εσύ πώς είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love1988 είπε:

Γειά σου winter mama to be!!! Εγώ είμαι 11 εβδομάδων και 4 ημερών! Έχω τελική ημερομηνία 28 Φεβρουαρίου :-):-):-)

Τα νέα μου είναι ότι είμαι πολύ καλύτερα από συμπτώματα δόξα το Θεό, έχω χάσει 2 κιλά από όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος λόγω των εμετων που ευτυχώς έχουν υποχωρήσει! Τώρα είμαι 57 κιλά και η κοιλιτσα σιγά σιγά κάνει την εμφάνισή της δειλά δειλά! Ανυπομονώ για την Τετάρτη που θα πάω για αυχενικη! Εσύ πώς είσαι;;

Γεια σου love ,

Εγω μπήκα στη 15 εβδομαδα και γεννάω αρχές Φεβρουαρίου αλλα ίσως και τέλη Ιανουαρίου !

και εμενα πέρασαν οι πολλες ενοχλήσεις και νιωθω καλυτερα μπορω να πω !

εκανα την αυχενική και τη Τρίτη αναμένω το αποτέλεσμα απο την εξέταση NIPT (αιματολογική εξέταση που ανιχνεύει τα χρόμοσωματα του εμβρύου) αγωνία...

κοιλιτσα εχω ελάχιστη αλλα ξεπεταχτικε γιατι ημουν πλάκα.... Εχω αρχίσει και νιωθω αυτα που λενε (φτερούγισματα) αλλα εγω θα το περιέγραφα  οτι νιωθω ενα άγγιγμα απο μεσα ή κατι να περπατάει.. Μπορω να πω ειναι υπέροχο . Καθε φορα κόκαλονω και συγκεντρώνομαι για να καταλάβω καλυτερα.. 

Αυτα απο μένα :):) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα στην εξέτασή σου και ολα με το καλό!!! Εγώ ακόμα δεν έχω νιωσει κάποιο φτερουγισμα η κάτι τετοιο πρέπει να είναι τέλειο!!! :-)

Ώρες ώρες δεν το πιστεύω ότι έχω ένα μωρό στην κοιλιά μου είναι απίστευτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια.....  εγω μετράω που γεννάω αν όλα πάνε καλά μέχρι 14 μαρτίου.?

ωραια ιδεα το να γινεις μαμα...ολο αυτο που ζω το λατρευω..αλλα ταυτοχρονα με παιδευει και πολυ...

ειστε και εσεις ετσι ή μονο εγω.?

κουραση..εμετοι..νυστα... αδιαθεσια..νευρα..!!

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

καλησπέρα κορίτσια.....  εγω μετράω που γεννάω αν όλα πάνε καλά μέχρι 14 μαρτίου.?

ωραια ιδεα το να γινεις μαμα...ολο αυτο που ζω το λατρευω..αλλα ταυτοχρονα με παιδευει και πολυ...

ειστε και εσεις ετσι ή μονο εγω.?

κουραση..εμετοι..νυστα... αδιαθεσια..νευρα..!!

:):)

Γειά σου Κατερίνα!!! Με το καλό σου εύχομαι!!! Σε ποια βδομάδα εισαι; περίπου 9η αφού θα γεννήσεις κανα δυο βδομαδες μετα απο μένα; Αν ναι θέλω να σου πω οτι κι εγω μέχρι πριν μοα βδομάδα ήμουν όπως κι εσύ και χειρότερα..οσο θα κοντεύει να περάσει το πρώτο τριμηνο θα είσαι ολο κ καλύτερα! Εμένα σταμάτησαν οι εμετοί και αυτό που έχει μείνει είναι ότι κουράζομαι πολυ γρηγορα όταν κανω κατι. Αλλά μπορώ πλέον να πάω μια βόλτα ή για ένα μπάνιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Γειά σου Κατερίνα!!! Με το καλό σου εύχομαι!!! Σε ποια βδομάδα εισαι; περίπου 9η αφού θα γεννήσεις κανα δυο βδομαδες μετα απο μένα; Αν ναι θέλω να σου πω οτι κι εγω μέχρι πριν μοα βδομάδα ήμουν όπως κι εσύ και χειρότερα..οσο θα κοντεύει να περάσει το πρώτο τριμηνο θα είσαι ολο κ καλύτερα! Εμένα σταμάτησαν οι εμετοί και αυτό που έχει μείνει είναι ότι κουράζομαι πολυ γρηγορα όταν κανω κατι. Αλλά μπορώ πλέον να πάω μια βόλτα ή για ένα μπάνιο! 

9 εβδομαδων κ 5 ημερων...  αχ αντε μ τ καλο κ τ δικο σ ζουζουνακι...εχεις κανει αυχενικη κ τς πρωτες εξετασεις.?

εγω οχι ακομη.... 

τν πεμπτη θ παμε παλι στο γιατρο...ουτε καρδουλα δν εχουμε ακουσει... κ εχω αρκετο αγχος..αλλα οσο εχω τ συμπτωματα χαιρομαι καταβαθος.... :)  :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

9 εβδομαδων κ 5 ημερων...  αχ αντε μ τ καλο κ τ δικο σ ζουζουνακι...εχεις κανει αυχενικη κ τς πρωτες εξετασεις.?

εγω οχι ακομη.... 

τν πεμπτη θ παμε παλι στο γιατρο...ουτε καρδουλα δν εχουμε ακουσει... κ εχω αρκετο αγχος..αλλα οσο εχω τ συμπτωματα χαιρομαι καταβαθος.... :)  :) 

 

Γεια σου Κατερίνα !

Ετσι ειναι οπως τα λες... Ειμαι τρεις ευτυχισμένη που ειναι εγκυος ειναι μεγάλη ευλογία ... Αλλα υπάρχουν στηγμες που κουραζομαι σχέδον χωρις να κανω τιποτα η νιωθω αδύναμη και λεω τωρα νιωθω ετσι οταν θα εχω ένα μικρούλι να φροντίζω ολο το 24 ωρο τι θα γινει ;;

Θα τα καταφέρουμε ομως :) θα βρουμε και το χρόνο και το τροπο και τη δύναμη :):) 

να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Winter mama to be είπε:

Γεια σου Κατερίνα !

Ετσι ειναι οπως τα λες... Ειμαι τρεις ευτυχισμένη που ειναι εγκυος ειναι μεγάλη ευλογία ... Αλλα υπάρχουν στηγμες που κουραζομαι σχέδον χωρις να κανω τιποτα η νιωθω αδύναμη και λεω τωρα νιωθω ετσι οταν θα εχω ένα μικρούλι να φροντίζω ολο το 24 ωρο τι θα γινει ;;

Θα τα καταφέρουμε ομως :) θα βρουμε και το χρόνο και το τροπο και τη δύναμη :):) 

να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !! 

ελπιζω να πανε για ολες μας ολα τελεια..ν εχουμε πανω απο ολα υγιεστατα παιδακια...  ωστοσο εχω πολυ αγχος γ τν αυχενικη...ξερω οτι εχω 2-3 εβδομαδες ακομη...αλλα εγω αγχωνομαι....

εχετε κανει εσεις κοριτσια.?  που.? ειδατε τ φυλο.? ποσο σας κοστισε..?

εγω αθηνα θα κανω..αλλα νμζω πως ο γιατρος μου δν κανει... θ μ πει βεβαια κ ο ιδιος την πεμπτη...

ευχομαι ολα ν εχουν παει τελεια(οσες εχετε κανει)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

9 εβδομαδων κ 5 ημερων...  αχ αντε μ τ καλο κ τ δικο σ ζουζουνακι...εχεις κανει αυχενικη κ τς πρωτες εξετασεις.?

εγω οχι ακομη.... 

τν πεμπτη θ παμε παλι στο γιατρο...ουτε καρδουλα δν εχουμε ακουσει... κ εχω αρκετο αγχος..αλλα οσο εχω τ συμπτωματα χαιρομαι καταβαθος.... :)  :) 

 

Α τέλεια έχουμε 2 βδομάδες διαφορά ακριβώς. Εγώ είμαι 11 εβδομάδων και 5 ημερών. Σ ευχαριστώ πολύ! Έχω κάνει τις πρώτες εξετάσεις και εχω δει το μωρακι και τα χερακια και τα ποδαράκια του. Θα τρελαθεις όταν το δεις! Αυχενική έχω μεθαύριο και έχω πολύ άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love1988 είπε:

Α τέλεια έχουμε 2 βδομάδες διαφορά ακριβώς. Εγώ είμαι 11 εβδομάδων και 5 ημερών. Σ ευχαριστώ πολύ! Έχω κάνει τις πρώτες εξετάσεις και εχω δει το μωρακι και τα χερακια και τα ποδαράκια του. Θα τρελαθεις όταν το δεις! Αυχενική έχω μεθαύριο και έχω πολύ άγχος!

ολα θα πανε μια χαρα..!!!   αληθεια.?! τ τελειο.?!   που γεννας.? ΄΄η δν τ εχεις βρει ακομη αυτα..?οταν ειδαμε απλα τν σακο.(.στην ουσια τιποτα,γτ δν καταλαβα και πολλα πραγματα η αληθεια ειναι...).βουρκωσα... αχ το φανταζομαι και χαζογελαω μονη μ..!!!  αχ που να γεννησουμε κιολας...χαχαχαχαχ.....χαζομαμαδες φουλ..!!

σ ιδιωτικο θ κανεις τν αυχενικη.?

εγω ξερω πως θα γεννησω στο ιασω..μονο εκει ειναι ο γιατρος μ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerinant95 είπε:

ολα θα πανε μια χαρα..!!!   αληθεια.?! τ τελειο.?!   που γεννας.? ΄΄η δν τ εχεις βρει ακομη αυτα..?οταν ειδαμε απλα τν σακο.(.στην ουσια τιποτα,γτ δν καταλαβα και πολλα πραγματα η αληθεια ειναι...).βουρκωσα... αχ το φανταζομαι και χαζογελαω μονη μ..!!!  αχ που να γεννησουμε κιολας...χαχαχαχαχ.....χαζομαμαδες φουλ..!!

σ ιδιωτικο θ κανεις τν αυχενικη.?

εγω ξερω πως θα γεννησω στο ιασω..μονο εκει ειναι ο γιατρος μ...

 

Είμαι από επαρχία και ο γιατρός μου είναι εδώ. Τις γέννες όμως τις κάνει στο Ιασώ οπότε θα γεννήσω με το καλό εκεί. Λες να είμαστε ίδιες μέρες;; ωραία θα είναι! Για αυχενική με στέλνει σε ένα ιδιωτικό κέντρο στην Αθήνα που μου είπε ότι είναι πολύ καλό.

Μην αγχωνεσαι θα το δεις το σπορακι σου. Κι εγω στην αρχή τίποτα δεν ειχα δει ούτε σάκο!!! Πόσο χρονών εισαι; εγω 29.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Winter mama to be είπε:

Γεια σου love ,

Εγω μπήκα στη 15 εβδομαδα και γεννάω αρχές Φεβρουαρίου αλλα ίσως και τέλη Ιανουαρίου !

και εμενα πέρασαν οι πολλες ενοχλήσεις και νιωθω καλυτερα μπορω να πω !

εκανα την αυχενική και τη Τρίτη αναμένω το αποτέλεσμα απο την εξέταση NIPT (αιματολογική εξέταση που ανιχνεύει τα χρόμοσωματα του εμβρύου) αγωνία...

κοιλιτσα εχω ελάχιστη αλλα ξεπεταχτικε γιατι ημουν πλάκα.... Εχω αρχίσει και νιωθω αυτα που λενε (φτερούγισματα) αλλα εγω θα το περιέγραφα  οτι νιωθω ενα άγγιγμα απο μεσα ή κατι να περπατάει.. Μπορω να πω ειναι υπέροχο . Καθε φορα κόκαλονω και συγκεντρώνομαι για να καταλάβω καλυτερα.. 

Αυτα απο μένα :):) 

 

Αύριο περιμένεις τα αποτελέσματα της αιματολογικης σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Είμαι από επαρχία και ο γιατρός μου είναι εδώ. Τις γέννες όμως τις κάνει στο Ιασώ οπότε θα γεννήσω με το καλό εκεί. Λες να είμαστε ίδιες μέρες;; ωραία θα είναι! Για αυχενική με στέλνει σε ένα ιδιωτικό κέντρο στην Αθήνα που μου είπε ότι είναι πολύ καλό.

Μην αγχωνεσαι θα το δεις το σπορακι σου. Κι εγω στην αρχή τίποτα δεν ειχα δει ούτε σάκο!!! Πόσο χρονών εισαι; εγω 29.

το φανταζεσαι.?  χαχαχα...!! ποτε δν ξερεις....

ειμαι 22.....

εχω ακουσει πολυ καλα λογια γ εναν κουρτη.... κ παιρνει γυρω στα 150-190....  τωρα βεβαια θ περιμενω ν μ πει κ ο γιατρος μ...  κ εγω απο επαρχια ειμαι.... φθιωτιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

το φανταζεσαι.?  χαχαχα...!! ποτε δν ξερεις....

ειμαι 22.....

εχω ακουσει πολυ καλα λογια γ εναν κουρτη.... κ παιρνει γυρω στα 150-190....  τωρα βεβαια θ περιμενω ν μ πει κ ο γιατρος μ...  κ εγω απο επαρχια ειμαι.... φθιωτιδα..

Εμένα 130 ευρώ μου είπαν! Περίμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρός σου! Εγω Αργολίδα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Εμένα 130 ευρώ μου είπαν! Περίμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρός σου! Εγω Αργολίδα :-)

μια χαρα..!! ειμαστε τλκ λιγο μακρυα..χαχαχαχα!!!

κοιλιτσα εχεις.?   εγω παρολου π ειναι τοσο νωρις εχω παρει 4,5 κιλα...μ φαινονται πολλα γ τοσο νωρις....  κ η κοιλιτσα μ φαινεται..ν πω οτι ημουν 47 κιλα...κ τερμα πλακα κοιλια.... 

αλλα η αληθεια ειναι πως τρωω ολη τν ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

μια χαρα..!! ειμαστε τλκ λιγο μακρυα..χαχαχαχα!!!

κοιλιτσα εχεις.?   εγω παρολου π ειναι τοσο νωρις εχω παρει 4,5 κιλα...μ φαινονται πολλα γ τοσο νωρις....  κ η κοιλιτσα μ φαινεται..ν πω οτι ημουν 47 κιλα...κ τερμα πλακα κοιλια.... 

αλλα η αληθεια ειναι πως τρωω ολη τν ωρα...

Εγώ ήμουν 59 κιλά όταν πηγα στο γιατρό πρωτη φορά και τωρα είμαι 57 επειδή έχασα 2 λόγω των εμετων και επειδη δεν μπορουσα να φαω. Τωρα πιστευω να αρχισω να παιρνω. Εχω λιγη κοιλιτσα γιατι ήμουν κι εγώ τελείως πλάκα οπότε αν βάλω κάτι κολλητό φαίνεται :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love1988 είπε:

Εγώ ήμουν 59 κιλά όταν πηγα στο γιατρό πρωτη φορά και τωρα είμαι 57 επειδή έχασα 2 λόγω των εμετων και επειδη δεν μπορουσα να φαω. Τωρα πιστευω να αρχισω να παιρνω. Εχω λιγη κοιλιτσα γιατι ήμουν κι εγώ τελείως πλάκα οπότε αν βάλω κάτι κολλητό φαίνεται :-)

ομορφες ειναι οι κοιλιτσες μας,αλλα αβολο γτ εμεις πχ δν τ λεμε ακομη...εκτος απο τς οικογενειες μας.....  κ ολη τν ωρα φαρδια ρουχα κ τετοια...λιγο εμεινε ακομη κ θ χαλαρωσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

ομορφες ειναι οι κοιλιτσες μας,αλλα αβολο γτ εμεις πχ δν τ λεμε ακομη...εκτος απο τς οικογενειες μας.....  κ ολη τν ωρα φαρδια ρουχα κ τετοια...λιγο εμεινε ακομη κ θ χαλαρωσουμε...

Εμείς το έχουμε πει στους γονείς και σε πολυ κοντινούς φιλους. Σκέφτομαι μετα την αυχενικη να αρχισουμε να το λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love1988 είπε:

Εμείς το έχουμε πει στους γονείς και σε πολυ κοντινούς φιλους. Σκέφτομαι μετα την αυχενικη να αρχισουμε να το λέμε.

κ εμεις αυτο εχουμε κανει...ε φοβομασταν ..οποτε ας περιμενουμε λιγο ακομη ....

κ ο γιατρος τ ιδιο μας ειπε...ν κανουμε τν αυχενικη κ μετα ν τ λεμε...στην ουσια περιπου ψιλοκλεινεις κ τ τριμηνο κ ξεπερνας πολλους κινδυνους....

δν ξερω γεσενα αλλα εγω σκεφτομαι κ λιγο τ φυλο....ανυπομονω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

κ εμεις αυτο εχουμε κανει...ε φοβομασταν ..οποτε ας περιμενουμε λιγο ακομη ....

κ ο γιατρος τ ιδιο μας ειπε...ν κανουμε τν αυχενικη κ μετα ν τ λεμε...στην ουσια περιπου ψιλοκλεινεις κ τ τριμηνο κ ξεπερνας πολλους κινδυνους....

δν ξερω γεσενα αλλα εγω σκεφτομαι κ λιγο τ φυλο....ανυπομονω....

Το σκέφτομαι πώς δεν το σκέφτομαι...Νιώθω πως είναι αγοράκι..θα δούμε όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love1988 είπε:

Το σκέφτομαι πώς δεν το σκέφτομαι...Νιώθω πως είναι αγοράκι..θα δούμε όμως!

εμενα κτ μ λεει γ κοριτσακι..ισως ομως επειδη τ θελω πολυ... δεν ξερω....

ο φιλος μ λεει οτι ειναι αγορι..δν ξερω..γερο ν ναι....

αν ημαστε τυχερες και ειναι κ τ μωρο στις καλες τ ισως να δουμε τ ειναι στην αυχενικη... :P:P:P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

εμενα κτ μ λεει γ κοριτσακι..ισως ομως επειδη τ θελω πολυ... δεν ξερω....

ο φιλος μ λεει οτι ειναι αγορι..δν ξερω..γερο ν ναι....

αν ημαστε τυχερες και ειναι κ τ μωρο στις καλες τ ισως να δουμε τ ειναι στην αυχενικη... :P:P:P 

Λες κι εγώ επειδή θέλω αγοράκι να έχω αυτή την αισθηση; γερα να ειναι πανω απ ολα τα παιδακια μας. Μακάρι να το μάθω μεθαύριο τι είναι!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Λες κι εγώ επειδή θέλω αγοράκι να έχω αυτή την αισθηση; γερα να ειναι πανω απ ολα τα παιδακια μας. Μακάρι να το μάθω μεθαύριο τι είναι!!! :-)

ευχομαι κοριτσακι μ ν ειναι αυτο π θελεις...!!! κ εννοειται γερο..!!! 

εγω σιγουρα θ περιμενω 2-3 εβδομαδες ακομη.... πφ..πως περνανε.? τουλαχιστον αν μαθεις οτι ολα ειναι καλα..ε σ βοηθανε κ μ τ φυλλο..αρχιζεις κ ασχολεισαι μ αλλα κ ισως φυγει κ λιγο αγχος..

τ ν πω..!?!  περιμενουμε νεα..!!!! κ σιγουρα τν εμπειρια σ απο τν υπερηχο..γ ν μαθαινουμε κ εμεις.... 

λες ν σ δωσουν κ dvd.? εχω ακουσει καποια δινουν καποια οχι...   

:):) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

ευχομαι κοριτσακι μ ν ειναι αυτο π θελεις...!!! κ εννοειται γερο..!!! 

εγω σιγουρα θ περιμενω 2-3 εβδομαδες ακομη.... πφ..πως περνανε.? τουλαχιστον αν μαθεις οτι ολα ειναι καλα..ε σ βοηθανε κ μ τ φυλλο..αρχιζεις κ ασχολεισαι μ αλλα κ ισως φυγει κ λιγο αγχος..

τ ν πω..!?!  περιμενουμε νεα..!!!! κ σιγουρα τν εμπειρια σ απο τν υπερηχο..γ ν μαθαινουμε κ εμεις.... 

λες ν σ δωσουν κ dvd.? εχω ακουσει καποια δινουν καποια οχι...   

:):) 

Εννοείται πως θα σας ενημερώσω για το τι έγινε!!! Με το καλό αύριο καλή Παναγιά να έχουμε!!!

Ξεκουράσου και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι θα περάσουν οι μέρες πιο γρήγορα απ ότι νομίζεις! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...