Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο τεστ εγκυμοσυνης και πολλούς πονος περιοδου,.


Fainareti

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια Γεια σας και από μένα..Έκανα το πρωί τεστ clear blue και βγήκε θετικο..πήρα ένα iq να το κάνω αύριο το πρωί αλλά δεν κρατήθηκα και το έκανα το μεσημέρι.βέβαια Επειδή Έχω και συχνοουρια δεν περίμενα πάνω από μια ώρα που είχα πάει τουαλέτα για να το κάνω..Και φυσικά βγήκε αρνητικό.δε ξέρω τι να περιμένω μιας και διαβάζω όλες αυτές τις αρνητικές κριτικές για το clear blue..

Εννοειται οτι επρεπε να το κανεις το πρωι!! Η χοριακη σου θα ηταν πολυ αραιωμενη στα μεσημεριανα ουρα.. ηταν αχνο η πιο σκουρο το τεστ? Σε ποια μερα καθυστερησης εισαι.. εγω θα εκανα παντως αλλο ενα αυριο το πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Εννοειται οτι επρεπε να το κανεις το πρωι!! Η χοριακη σου θα ηταν πολυ αραιωμενη στα μεσημεριανα ουρα.. ηταν αχνο η πιο σκουρο το τεστ? Σε ποια μερα καθυστερησης εισαι.. εγω θα εκανα παντως αλλο ενα αυριο το πρωι..

Έβαλα και φωτογραφία στο επόμενο μήνυμα. ? Είμαι στην 32 η μέρα του κύκλου Αλλά δεν είναι σταθερός ο κύκλος μου Γενικά..κυμαίνεται από 30 έως 36 μέρες..Τον Μάρτιο είχα μια Εξωμητρια κύηση και το θέλω τόσο πολύ..Θέλω να κάνω και αύριο αλλά θα Μ σκοτώσει ο άντρας μου που δεν κρατήθηκα σήμερα..Με μαλώνει για να χαλαρώνω ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Εννοειται οτι επρεπε να το κανεις το πρωι!! Η χοριακη σου θα ηταν πολυ αραιωμενη στα μεσημεριανα ουρα.. ηταν αχνο η πιο σκουρο το τεστ? Σε ποια μερα καθυστερησης εισαι.. εγω θα εκανα παντως αλλο ενα αυριο το πρωι..

Τωρα ειδα την φωτο σου!! Εγω παντως πιστευω οτι εισαι ολιγον εγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Τωρα ειδα την φωτο σου!! Εγω παντως πιστευω οτι εισαι ολιγον εγκυος!!

Μακάρι κορίτσι μου να είναι..στείλτε μου θετική ενέργεια ? το αρνητικό βέβαια Με κρατάει μαγκωμενη..δε θέλω να απογοητευτω. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

@katerinant95 ασε και εγω εχω πολυ αγχος αλλά προσπαθω να απασχολω το μυαλο μου με αλλα πραγματα μεχρι τον επόμενο υπέρηχο!

Βρε κορίτσια την καρδουλα ποτε την ακούμε; εμενα μου ειπε στον επόμενο (2ο υπερηχο). Δεν ειναι λιγο νωρις;

Σε ποια βδομαδα θα εισαι οτσν θα κανεις τον 2ο? Παντως μην αγχωθεις γιατι υπαρχουν γυναικες που ακουσαν καρδουλα στην 6η, υπαρχουν ομως κι αλλες που την ακουσαν στην 8η!! Παντως οταβ την ακουσεις, θα ειναι πιο μαγικο απ'οσο φανταζεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

@katerinant95 ασε και εγω εχω πολυ αγχος αλλά προσπαθω να απασχολω το μυαλο μου με αλλα πραγματα μεχρι τον επόμενο υπέρηχο!

Βρε κορίτσια την καρδουλα ποτε την ακούμε; εμενα μου ειπε στον επόμενο (2ο υπερηχο). Δεν ειναι λιγο νωρις;

Σε ποια βδομαδα θα εισαι οτσν θα κανεις τον 2ο? Παντως μην αγχωθεις γιατι υπαρχουν γυναικες που ακουσαν καρδουλα στην 6η, υπαρχουν ομως κι αλλες που την ακουσαν στην 8η!! Παντως οταβ την ακουσεις, θα ειναι πιο μαγικο απ'οσο φανταζεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είναι..στείλτε μου θετική ενέργεια ? το αρνητικό βέβαια Με κρατάει μαγκωμενη..δε θέλω να απογοητευτω. .

Στέλνω θετική ενέργειααααααααα και πολύύύύ αγάπη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Σε ποια βδομαδα θα εισαι οτσν θα κανεις τον 2ο? Παντως μην αγχωθεις γιατι υπαρχουν γυναικες που ακουσαν καρδουλα στην 6η, υπαρχουν ομως κι αλλες που την ακουσαν στην 8η!! Παντως οταβ την ακουσεις, θα ειναι πιο μαγικο απ'οσο φανταζεσαι!!

Κοιτα με βάση τελευταια περίοδο θα είμαι στην 7η αν δεν κανω λάθος..δηλαδή παίζει και να την ακούσω λες αργότερα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι το αρνητικό.νόμιζα ότι με λιγότερο φως βλέπω κάτι να αχνοφαίνεται..Αλλά λέω θα το βλέπω μόνο εγώ επειδή το θέλω τόσο πολύ ? Καλή εγκυμοσύνη να έχετε όλες κορίτσια μου και στείλτε απλόχερα μαμαδοσκονη ?

20170814_134623.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Στέλνω θετική ενέργειααααααααα και πολύύύύ αγάπη!!!! 

Κορίτσι μου καλό..Ενέργεια λαμβάνεται..οβερ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Κοιτα με βάση τελευταια περίοδο θα είμαι στην 7η αν δεν κανω λάθος..δηλαδή παίζει και να την ακούσω λες αργότερα;;; 

Μμμμ... μαλλον θα την ακουσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ!

Ενα θετικό τεστ την ημέρα της Παναγίας..ελπίζω η μέρα να είναι τυχερή..σε ευχαριστώ τόσο πολύ..πάντα Σ αυτό το Φόρουμ γεμίζω θετική ενέργεια ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι! :) να νοιώσω πως μπαίνω σε μια σειρά επιτέλους και να μου φύγει το αγχος!!

Κορίτσια με θέμα βαφής μαλλιών τι παίζει;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Renia90 είπε:

Ενα θετικό τεστ την ημέρα της Παναγίας..ελπίζω η μέρα να είναι τυχερή..σε ευχαριστώ τόσο πολύ..πάντα Σ αυτό το Φόρουμ γεμίζω θετική ενέργεια ❤

Οντως!!! Σημαδιακό!!! Renia90 σκίσε τα τεστ εγκυμοσύνης..πατησε τα κάτω...(εμψυχώνω τωρα εγω!!) χαχαχαχαχαχχαχααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Μακάρι! :) να νοιώσω πως μπαίνω σε μια σειρά επιτέλους και να μου φύγει το αγχος!!

Κορίτσια με θέμα βαφής μαλλιών τι παίζει;;;;;;

Απο οτι ξερω μονο φυτικες βαφες...Τουλαχιστον για τον πρωτο καιρο...Ρωτα και τον γιατρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Η χάρη της Παναγίας να βοηθησει ολα τα κοριτσια που προσπαθουμε για τα ονειρο μας!!!!!!!Τα φιλια μου!:x

Athena D. Τα καλύτερα σου εύχομαι κοπέλα μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Απο οτι ξερω μονο φυτικες βαφες...Τουλαχιστον για τον πρωτο καιρο...Ρωτα και τον γιατρο σου!

Α ωραία! Κατι είναι και αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Η χάρη της Παναγίας να βοηθησει ολα τα κοριτσια που προσπαθουμε για τα ονειρο μας!!!!!!!Τα φιλια μου!:x

Τα καλύτερα σε όλες μας.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια Γεια σας και από μένα..Έκανα το πρωί τεστ clear blue και βγήκε θετικο..πήρα ένα iq να το κάνω αύριο το πρωί αλλά δεν κρατήθηκα και το έκανα το μεσημέρι.βέβαια Επειδή Έχω και συχνοουρια δεν περίμενα πάνω από μια ώρα που είχα πάει τουαλέτα για να το κάνω..Και φυσικά βγήκε αρνητικό.δε ξέρω τι να περιμένω μιας και διαβάζω όλες αυτές τις αρνητικές κριτικές για το clear blue..

20170814_124002.jpg

Κοπέλα μου εμένα μου φαίνεται θετικό! Κάνε άλλο ένα το πρωί και σου εύχομαι από καρδιάς να είναι καραθετικοτατο! Καλή Παναγιά να έχεις!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Κοιτα με βάση τελευταια περίοδο θα είμαι στην 7η αν δεν κανω λάθος..δηλαδή παίζει και να την ακούσω λες αργότερα;;; 

Εγώ άκουσα την καρδούλα στην 8η βδομάδα! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...