Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο τεστ εγκυμοσυνης και πολλούς πονος περιοδου,.


Fainareti

Recommended Posts

στις On 9/17/2017 at 10:28 ΠΜ, ο/η Λευτέρης είπε:

@pangipot τι έγινε; που είσαι; πως είσαι; 

εμπλεξα με τη δουλεια! μ ηρθε η περιοδος μετα απο 3 μερες καθυστερηση! οποτε αυτο το μηνα ξεκινησα serpafar οπως μ ειχε υποδειξει ο γιατρος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

εμπλεξα με τη δουλεια! μ ηρθε η περιοδος μετα απο 3 μερες καθυστερηση! οποτε αυτο το μηνα ξεκινησα serpafar οπως μ ειχε υποδειξει ο γιατρος μου!

Τι φάρμακο είναι αυτό; πως βγήκε θετικό τότε γμτ;; είσαι καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Περιμένω πως και πως να περάσει η μέρα να πάω στο γιατρό, επιτέλους έρχεται σήμερα! Δεν ξέρω αν θέλω να τον αγκαλιάσω ή να τον χτυπήσω που επέστρεψε και που έλειπε τοοοοοσες μέρες! Να δούμε αν θα είναι όλα καλά, αν θα ακούσουμε καρδιά να μου πει και για τα ινοωματα..... ουφφφφφφφ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Ήθελα να σας ενημερώσω για τις εξελίξεις μου. Πήγα σήμερα στο γιατρό και επιβεβαίωσε οτι είμαι έγκυος! Είναι παρα πολυ αρχή ακόμα βέβαια οπότε είμαι συγκρατημένα χαρούμενη, μετα την σφαλιάρα της βιοχημικής είμαι αρκετά αγχωμένη, το παραδέχομαι! ελπιζω να είστε όλες καλά!! Σας στέλνω φιλιά πέρα απο τον Ατλαντικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λευτέρης είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Περιμένω πως και πως να περάσει η μέρα να πάω στο γιατρό, επιτέλους έρχεται σήμερα! Δεν ξέρω αν θέλω να τον αγκαλιάσω ή να τον χτυπήσω που επέστρεψε και που έλειπε τοοοοοσες μέρες! Να δούμε αν θα είναι όλα καλά, αν θα ακούσουμε καρδιά να μου πει και για τα ινοωματα..... ουφφφφφφφ!!!!! 

Καλημέρα!!! Λίγο ακόμα υπομονή! Όλα θα πάνε καλά!! Περιμένουμε τα νέα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gina83 συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις! Μην αγχώνεσαι και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου! Όλα θα πάνε καλά...φιλιά από Ελλάδα!

@Λευτέρης επιτέλους ήρθε!!!! Περιμένουμε νέα σου σήμερα λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λευτέρης είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Περιμένω πως και πως να περάσει η μέρα να πάω στο γιατρό, επιτέλους έρχεται σήμερα! Δεν ξέρω αν θέλω να τον αγκαλιάσω ή να τον χτυπήσω που επέστρεψε και που έλειπε τοοοοοσες μέρες! Να δούμε αν θα είναι όλα καλά, αν θα ακούσουμε καρδιά να μου πει και για τα ινοωματα..... ουφφφφφφφ!!!!! 

Χτύπα τον Λευτέρη!!! και δωσε του και μια απο εμένα!!! χαχαχαχαχα!!! Όλα καλά θα πανε, τι ώρα έχεις ραντεβού για να σε ζαλίσω;;;;;;;; στείλε να μας πεις νεα μετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Gina83 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ήθελα να σας ενημερώσω για τις εξελίξεις μου. Πήγα σήμερα στο γιατρό και επιβεβαίωσε οτι είμαι έγκυος! Είναι παρα πολυ αρχή ακόμα βέβαια οπότε είμαι συγκρατημένα χαρούμενη, μετα την σφαλιάρα της βιοχημικής είμαι αρκετά αγχωμένη, το παραδέχομαι! ελπιζω να είστε όλες καλά!! Σας στέλνω φιλιά πέρα απο τον Ατλαντικό!

Gina μου με το καλό κοπέλα μου! Αυτό το συγκρατημένα χαρούμενη, ήθελα να ήξερα αν υπήρχε μια κοπέλα που δεν το έχει νοιώσει!!! και εγω έτσι ήμουν μετά, έλεγα δεν θα κάνω όνειρα...δεν θα το σκέφτομαι....και αν κάτι παει στραβά....ακόμα αυτό λεω να φανταστείς! Να μην είσαι αγχωμένη, να σκέφτεσαι θετικά γιατί οτι σκέφτεσαι εσυ θα πηγαίνει και στο παιδί!!! θετική σκέψη, ηρεμία, ξεκούραση μποοοοοοοοοοοοολικη!! Μην τσιγκουνευτείς ξεκούραση θα πάρω το αεροπλάνο να έρθω να σε βρω!!! Εγω έχω ματια και σας βλέπω όλες!!! όποια είναι άτακτη έγκυος αλλοίμονο σας!!!! χαχααχαχαχαχχαχα!!!!! Τα φιλιά μας απο Ελλάδα, και όλη μας η θετική σκέψη και ενέργεια μαζί σου!!! <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια! Όλα καλά! ΜΕ είδε ο γιατρός, όλα εντάξει! Ακούσαμε και καρδούλα!!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για όλα και για την υποστήριξη και για την ανέχεια σας στο άγχος μου! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

Κορίτσια! Όλα καλά! ΜΕ είδε ο γιατρός, όλα εντάξει! Ακούσαμε και καρδούλα!!!! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για όλα και για την υποστήριξη και για την ανέχεια σας στο άγχος μου! ❤️❤️

Μπράβο!!! Χαίρομαι πολυ!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ καλά, νομίζω... με ανησυχεί το ότι δεν έχω συμπτώματα εκτός του εύκολου ύπνου μεσημέρι-βράδυ... και του στήθους +τα σπυράκια) την προηγούμενη βδομάδα πήγανε να με πιάσουν κάτι ανακατωσουρες αλλά τελικά δεν, ούτε δυσκοιλιότητα ούτε ιδιαίτερες ζαλάδες... τι να πω! Περιμένω να περάσει η βδομάδα να με δει ο γιατρός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω μεγαλο προβλημα με τον υπνο!!!! πληρη αυπνια...κοιμαμαι μονο 12 με 7 το πολυ ..ειμαι ολη μερα στο σπιτι, σταματησα τη δουλεια κ δεν μπορω να κλεισω ματι....μαρτυριο...το ειχε καμια σας αυτο? απο συμπτωματα απολυτως τιποτα...με προσεχουν οι δικοι μου χωρις ομως να καταλαβαινω το γιατι...μου φαινεται παραξενο ..χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα με προσέχουν :) 

κι εγώ περίπου 8ωρο κοιμάμαι το βράδυ αλλά προσπαθώ να βρίσκω χρόνο να ξαπλώνω και το μεσημέρι... και τελικά όπως φαίνεται αν ξαπλώσω θα κοιμηθώ 1-2 ώρες... 

σε τι φάση είσαι τώρα; @geozak?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε τυχερές!!! μακάρι να μην είχα και εγω κανένα σύμπτωμα!!  

@Λευτέρης 8ωρο εσυ 10ωρο εγω, και μετά νυστάζω πάλι! για αυτό σου λεω, τυχερήηηηηηηηηη εισαι!

@geozak οι δικοί σου σε προσέχουν γιατί σε αγαπάνε! απλό! μην βάζεις άσχημα πράγματα στο μυαλό σου, και εσυ είσαι τυχερή που δεν έχεις συμπτώματα. Οσο για την αυπνία, αφού δεν δουλεύεις, καλά είσαι! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια έχω φάει μια φρίκη... σήμερα σχεδόν δεν με πονάει το στήθος... έχω που και που κάτι σουβλιες αριστερά στην κοιλιά... τρομάζω που δεν έχω συμπτώματα ☹️ Είχα κάτι ανακατωσούρες τις προηγούμενες μέρες αλλά το ξεκάρφωτο και χωρίς να καταλήξουν σε εμετό... και εδώ και 3-4 μέρα δεν εχω απολύτως τίποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης και δεν χαίρεσαι, που περνάς την εγκυμοσύνη σου μέχρι στιγμής χωρίς όλα αυτά. Δεν χρειάζεται να έχεις κάτι από όλα αυτά, μπορεί αργότερα να αποκτήσεις κάποια συμπτώματα ή μπορεί και όχι. 

Καλημέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/26/2017 at 8:40 ΠΜ, ο/η ditaki είπε:

@Λευτέρης και δεν χαίρεσαι, που περνάς την εγκυμοσύνη σου μέχρι στιγμής χωρίς όλα αυτά. Δεν χρειάζεται να έχεις κάτι από όλα αυτά, μπορεί αργότερα να αποκτήσεις κάποια συμπτώματα ή μπορεί και όχι. 

Καλημέρα....

Πες τα ditaki!! Τυχερός ο Λευτέρης μας!!  :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2017 at 7:01 ΜΜ, ο/η Λευτέρης είπε:

Ρε κορίτσια έχω φάει μια φρίκη... σήμερα σχεδόν δεν με πονάει το στήθος... έχω που και που κάτι σουβλιες αριστερά στην κοιλιά... τρομάζω που δεν έχω συμπτώματα ☹️ Είχα κάτι ανακατωσούρες τις προηγούμενες μέρες αλλά το ξεκάρφωτο και χωρίς να καταλήξουν σε εμετό... και εδώ και 3-4 μέρα δεν εχω απολύτως τίποτα... 

Χαχαχα αγιο εχεις γιατι τρελαινεσαι εγω εκανα εμετους!!εγω αλλες μερες ειχα πρησμενο στηθος κ αλλες οχι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...