Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυος και παλι?


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Λιτσούλι είπε:

Renata μου σ'ευχαριστω πάρα πολύ!!! Σου εύχομαι κ εσύ σύντομα να δεις το ίδιο αποτέλεσμα.... (κάνε κ ενα ταματάκι) κ εύχομαι σύντομα να ακούσω νέα σου ευχάριστα.... 

Ευχαριστω πολυ πολυ! Η πίστη μου ειναι απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτό μου να μιλάει  !θα έρθει όταν ο μεγαλοδυναμος θελήσει ! Ήμουν και έφυγε οποτε μου έδωσε μια δοκιμασία για κάποιον λογο ! Το επόμενο ..

???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω πολυ πολυ! Η πίστη μου ειναι απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτό μου να μιλάει  !θα έρθει όταν ο μεγαλοδυναμος θελήσει ! Ήμουν και έφυγε οποτε μου έδωσε μια δοκιμασία για κάποιον λογο ! Το επόμενο ..

???

Κορίτσι μου πως είσαι?Δεν σε ξεχνώ!!(αφού πήρε μπρός......)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι?Δεν σε ξεχνώ!!(αφού πήρε μπρός......)

Ειμαι παρα πολυ καλα και μάλιστα προς έκπληξη μου ! Ουτε εγω δεν περίμενα να ειμαι ετσι !σιγουρα φταίει το γεγονός οτι μιλαω με τους γύρω μου , εχω ακούσει ιστορίες που μου δίνουν κουραγιο δεν πέφτω με τιποτα λέμε! Εχει τόση δυναμη ο άνθρωπος ! Γινετε δεκαπλάσια με την πίστη μας! Εσυ πως εισαι; Ελπθζω ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα φωτα σας! Αυτο τον μηνα δεν πετυχαμε την μερα της ωορρηξιας λογω κουρασης, δουλειας κλπ αλλα ειχαμε ερθει σε επαφη 2 κ 3 μερες πριν (λιγες πιθανοτητες δηλαδη). Σημερα το πρωι περιμενα να αδιαθετησω, παντα αδιαθετω ξημερωματα. Αντι αυτου με επιασαν τρελοι πονοι αργοτερα στη δουλεια, πηγα τουαλετα, ειχα ελαχιστο ροζ στο σκουπισμα κ πηρα ντεπον γιατι δεν αντεχα αλλο τους πονους! Μετα απο αυτο τπτ! Θα περιμενω μεχρι αυριο αλλα παιζει το ντεπον να μου σταματησε προσωρινα το αιμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Κορίτσια τα φωτα σας! Αυτο τον μηνα δεν πετυχαμε την μερα της ωορρηξιας λογω κουρασης, δουλειας κλπ αλλα ειχαμε ερθει σε επαφη 2 κ 3 μερες πριν (λιγες πιθανοτητες δηλαδη). Σημερα το πρωι περιμενα να αδιαθετησω, παντα αδιαθετω ξημερωματα. Αντι αυτου με επιασαν τρελοι πονοι αργοτερα στη δουλεια, πηγα τουαλετα, ειχα ελαχιστο ροζ στο σκουπισμα κ πηρα ντεπον γιατι δεν αντεχα αλλο τους πονους! Μετα απο αυτο τπτ! Θα περιμενω μεχρι αυριο αλλα παιζει το ντεπον να μου σταματησε προσωρινα το αιμα;

Μπα δε νομιζω να ευθυνεται το ντεπον!! Ελπιζω να ειναι το πολυπόθητο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Κορίτσια τα φωτα σας! Αυτο τον μηνα δεν πετυχαμε την μερα της ωορρηξιας λογω κουρασης, δουλειας κλπ αλλα ειχαμε ερθει σε επαφη 2 κ 3 μερες πριν (λιγες πιθανοτητες δηλαδη). Σημερα το πρωι περιμενα να αδιαθετησω, παντα αδιαθετω ξημερωματα. Αντι αυτου με επιασαν τρελοι πονοι αργοτερα στη δουλεια, πηγα τουαλετα, ειχα ελαχιστο ροζ στο σκουπισμα κ πηρα ντεπον γιατι δεν αντεχα αλλο τους πονους! Μετα απο αυτο τπτ! Θα περιμενω μεχρι αυριο αλλα παιζει το ντεπον να μου σταματησε προσωρινα το αιμα;

Δε το νομίζω ούτε εγώ....εύχομαι να είναι αυτό που λαχταράς.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ειμαι παρα πολυ καλα και μάλιστα προς έκπληξη μου ! Ουτε εγω δεν περίμενα να ειμαι ετσι !σιγουρα φταίει το γεγονός οτι μιλαω με τους γύρω μου , εχω ακούσει ιστορίες που μου δίνουν κουραγιο δεν πέφτω με τιποτα λέμε! Εχει τόση δυναμη ο άνθρωπος ! Γινετε δεκαπλάσια με την πίστη μας! Εσυ πως εισαι; Ελπθζω ολα καλα

Mπράβοοοο!!Και γω είμαι καλά ειδικά αυτό το μήνα.Πήγαμε διακοπούλες,παντρεύεται η κολλητή μου και έτσι ξεχνιέμαι λίγο!!!Να σου στείλω πμ για ένα όνειρο να μου πεις την γνώμη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Κορίτσια τα φωτα σας! Αυτο τον μηνα δεν πετυχαμε την μερα της ωορρηξιας λογω κουρασης, δουλειας κλπ αλλα ειχαμε ερθει σε επαφη 2 κ 3 μερες πριν (λιγες πιθανοτητες δηλαδη). Σημερα το πρωι περιμενα να αδιαθετησω, παντα αδιαθετω ξημερωματα. Αντι αυτου με επιασαν τρελοι πονοι αργοτερα στη δουλεια, πηγα τουαλετα, ειχα ελαχιστο ροζ στο σκουπισμα κ πηρα ντεπον γιατι δεν αντεχα αλλο τους πονους! Μετα απο αυτο τπτ! Θα περιμενω μεχρι αυριο αλλα παιζει το ντεπον να μου σταματησε προσωρινα το αιμα;

Συνήθως σε μένα με τα χάπια μου ρχεται το αίμα!!!Στο εύχομαι να το πετύχατεεε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυσκολο το βλεπω να το πετυχαμε!! Αν κ το θελουμε παρα πολυ!! Μου κανουν εντυπωση οι τοσο δυνατοι πονοι! Δεν μπορουσα ουτε να κατσω! Ποτε δεν ποναω τοσο! Σχεδον καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η glykoula είπε:

Δυσκολο το βλεπω να το πετυχαμε!! Αν κ το θελουμε παρα πολυ!! Μου κανουν εντυπωση οι τοσο δυνατοι πονοι! Δεν μπορουσα ουτε να κατσω! Ποτε δεν ποναω τοσο! Σχεδον καθολου!

Εαν δεν έρθει και αυριο ηταν εμφύτευσης το τεστ δε θα διξει πήγαινε για χοριακη εύχομαι θετικαασαααα αποτελεσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα αδιαθετησα χθες το απογευμα! Μπορει κ τα μπανια να με επηρεασαν! Δεν περιμενα αυτον τον μηνα ετσι κ αλλιως εγκυμοσυνη! Καλη επιτυχια στις υπολοιπες!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην προσπάθεια και γω για το δεύτερο παιδάκι και ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μου και να έχω σύντομα ευχάριστα νέα!

glykoula μπορεί και η θάλασσα να έχει να κάνει με τους έντονους πόνους. Σου εύχομαι σύντομα να έχεις ένα θετικό τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Στην προσπάθεια και γω για το δεύτερο παιδάκι και ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μου και να έχω σύντομα ευχάριστα νέα!

glykoula μπορεί και η θάλασσα να έχει να κάνει με τους έντονους πόνους. Σου εύχομαι σύντομα να έχεις ένα θετικό τεστ...

Σε ευχαριστω πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

@marinamanoulitsa είχα κι εγώ μια βιοχημικη στο τρίτο μωράκι πριν 2 χρόνια περιπου. ...σου είπαν να ψαχτεις καθόλου? Εμένα όχι, ότι ήταν τυχαίο γεγονός! Μετά ακολούθησαν αλλά προβλήματα και δεν προσπαθούσαμε καν....τώρα όμως είμαστε έτοιμοι!στην αναμονή λοιπον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Christinaki είπε:

Καλησπέρα.. Το καλύτερο θα είναι να περιμένεις μέχρι τη Δευτέρα κ μετα κατευθείαν για χοριακη 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Christinaki είπε:

 Καλησπερα... εχω καθυστερησει 3 ημερες τωρα... ενω περιμενα της 9 τ μηνα!! Εκανα τεστακι αλλα βγηλε αρνητικο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@pangipot δε κάνεις και καμιά άλλη μάρκα γιατί τις τελευταίες μέρες έχω δει πολλά ποστ με ψευδως θετικά τεστ αυτής της μάρκας? Σου εύχομαι τα καλύτερα! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

εγω εκανα ενα χθες το απογευμα κ ενα σημερα το πρωι...πως σας φαινονται? σαν να ειναι πολυυυυυυ αχνα αλλα θετικα?

WP_20170813_10_48_24_Pro.jpg

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

εγω εκανα ενα χθες το απογευμα κ ενα σημερα το πρωι...πως σας φαινονται? σαν να ειναι πολυυυυυυ αχνα αλλα θετικα?

WP_20170813_10_48_24_Pro.jpg

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@pangipot έτσι φαινόταν κ μενα

20170720_131559.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...