Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυος και παλι?


Recommended Posts

καλημερα καλημερα κοριτσακια!!!δε ξερω γιατι κοριτσια αλλα αυτο τον μηνα νιωθω πως ειμαι εγκυος...!!!

εχω 2 ημερες καθυστερηση,...για να δουμε!!!βεβαια στο τριτο μου παιδακι....

για να δουμε θα βγει αληθινο το ενστικτο μου????

θελω πολυ ενα ακομη μωρακι...κοριτσακι!!!χαχχαχαχ καθως εχω 2 αντρακια ηδη!!!

αυριο θα κανω τεστακι...για να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εκανα τεστ clear blue αλλα μαλλον ηταν ελαττωματικο γιατι υπηρχε ηδη η μια γραμμουλα η οριζοντια στο παραθυρο αποτελεσματος!!!βεβαια εγω το εκανα και βγηκε αρνητικο...οποτε περιμενω ακομη λιγες ημερες και θα ξαναπαρω αλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοριτσια εκανα τεστ clear blue αλλα μαλλον ηταν ελαττωματικο γιατι υπηρχε ηδη η μια γραμμουλα η οριζοντια στο παραθυρο αποτελεσματος!!!βεβαια εγω το εκανα και βγηκε αρνητικο...οποτε περιμενω ακομη λιγες ημερες και θα ξαναπαρω αλλο!!

Να τους παρεις τηλ να στο αντικαταστησουν. Κ να τους πεις να σου στειλουν τυχερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Νομίζω μία από τις πιο όμορφες εικόνες... ενα θετικό τεστ...!!! Πολλα συγχαρητηρια και ευχες όλα να σου πανε καλα!!!

Τα υπόλοιπα κοριτσακια που προσπαθούν ευχομαι συντομα να εχουν ενα τετοιο στα χερια τους! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ!! Μετά από μια παλλινδρομη, κ μια γέννα στην 20εβδομαδα λόγω επιπλοκών.... Την περίμενα πως κ πως την εγκυμοσύνη.... Εύχομαι σε όλες όσες προσπαθούν, σύντομα να έχουν τα πιο όμορφα κ ευχάριστα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Λιτσούλι πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!! ευχομαι μια τελειομηνη και υγιης εγκυμοσυνη εως το τελος!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Κ εσύ ότι επιθυμείς εύχομαι!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

@Λιτσούλι κοριτσάρα όμορφη μπράβο μπράβο! Συγχαρητήρια ! Μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσυνη απο καρδιάς !???

Renata μου σ'ευχαριστω πάρα πολύ!!! Σου εύχομαι κ εσύ σύντομα να δεις το ίδιο αποτέλεσμα.... (κάνε κ ενα ταματάκι) κ εύχομαι σύντομα να ακούσω νέα σου ευχάριστα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...