Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σουβλιες στην αρχη της κυησης


Recommended Posts

@Cecilaki μου ίσως να χρειάζεται να προσέχεις λίγο περισσότερο από τα άλλα κορίτσια. Είναι για καλό όμως...κάνε λίγη υπομονή και όταν με το καλό έρθει το μωρό σου όλο στο πόδι θα είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 403
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cecilaki είπε:

Εχω κουραστει πολυ !!!Ψυχολογικα εννοω.Δε προλαβαινω να ηρεμησω .Δε μπορω να καταλαβω τι γινεται.Μετα το πρωτο τριμηνο υποτιθ οτι σταματανε τα ροζ,καφε

Σε καταλαβαινω, αν κ εγω τον τελευταιο καιρο εχω ηρεμησει.. περαστικα παντως..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

   Κοριτσια... διαβαζα ξανα την συζητηση που με τοσο αγχος ειχα ξεκινησει αρχες Ιουλιου.. Αγχος αν θα κρατηθει αυτη τη φορα το εμβρυακι μου.. ΔεσποιναGR, elenaaa445, tamyRenata7 πού ειστε? Εχω πολυ καιρο να διαβασω νεα σας... Ελπιζω να κυλαν ολα ομαλα στις κυησεις σας...! Πως πατε απο συμπτωματα τωρα πια?? Αλλα τα τωρινα αγχη παντως... Cecilaki, αν θελησεις ποτε, στειλε μου π.μ. να μου πεις πως εισαι... Σε σκεφτηκα πολλες φορες... Τις υπολοιπες δεν τις ανεφερα, γιατι βλεπω κατα καιρους τα νεα τους κ χαιρομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...