Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματενχυση μετά την ωορηξια


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μακαρι... μακαρι να είναι το τυχερό μας! :) Με τρομάζει πολλες φορές όταν σκεφτομαι  τι μπορεί να γίνει, πότε θα τα καταφερω κτλ (οι σκεψεις που κανεις κι εσυ και όλα τα κορίτσια που είναι σε αυτό το στάδιο) αλλά μετα λεω "Ενα βήμα τη φορά... θα τα καταφερω" Αυτό να λες κι εσυ..  Θα περασει πολυ γρηγορα ο καιρός... ουτε που θα καταλαβουμε πότε θα ερθει ο Σεπτέμβριος!

Κοριτσάκι μου γλυκό....Μέσα σε αυτές της 14 μέρες που πέρασαν αυτό που με συντρόφευε ήταν που μπήκα εδώ και γνώρισα εσένα και την @miniatoura87 @Petalouditsa28

Σας ευχαριστώ πολύ και τις 3ς ζουζουνες. Ελπίζω να συνεχίσουμε όλες μαζί ετσι.και να συναντηθούμε στις βαπτισεις των παιδιών μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πφφφ...........τι να πω, δε ξερω...ειλικρινα... αυριο θα μαι καλυτερα αλλα σημερα με έχει παρει απο κάτω...

@Petalouditsa28 μου εγώ προσπαθώ να ξεχάστω γράφοντας εδώ και έχω κάνει και μπουλινγκ σε ένα οικογενειακό παγωτό  (ορμόνες είναι αυτές δεν είναι να παίζεις μαζί τους).

Θα πάρουμε τα πάνω μας πάλι σιγά σιγά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ευχαριστείς για τιποτα! :) Δεν καναμε κατι... απλά καταλαβαίνει η μια την αλλη και είναι λογικό...

Ααααα! Δε ξηγιέσαι σωστα! Εγω όταν παιρνω αρνητικό αποτέλεσμα τρωω τηγανητες πατατες, γλυκά και γενικά οτι μου κανει κεφι.... οπότε θα κανω το δικηγόρο του διαβόλου και θα σου προτείνω να φας το οικογενειακό παγωτο! :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παλι μου κόπηκε η ορεξη λιγο Αλλα Καλύτερα γιατι ολες αυτες τις μερες εχω φαει τον αργλεορα! 

Μη μας ευχαριστείς κοριτσι μου... εδω ειμαστε ολες για κα στηριζουμε η μια την αλλη....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 @Petalouditsa28 τι να πω... αυτος ο μηνας δεν ηταν καθολου γονιμος... θα μαζεψουμε τα κομματια και θα παμε παλι απο την αρχη... 

elenaki μην ευχαριστεις για τπτ! ολες εδω στο ιδιο καζανι βραζουμε!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τις γνώμες-γνώσεις-εμπειρίες σας.Για βοηθήστε με λίγο @Petalouditsa28 @miniatoura87 @peacock και οποίο κοριτσάκι μπορεί να γνωρίζει κάτι παραπάνω. Λοιπόν έχουμε και λέμε 

Την Τετάρτη το πρωί αδιαθετισα  (προφανώς δεν πήγα για χοριακη). Τετάρτη και Πέμπτη  (εχτές) είχα αιμα.Το θέμα είναι ότι:δύο μέρες μόνο είχα πολύ πολύ μικρή ροή, εχτές το βράδυ και σήμερα τίποτα. Καθόλου καφέ ούτε στην αρχή ούτε στο τέλος. Μόνο ροζ,κόκκινο(καθαρο) και πάλι ροζ.

Μήπως είναι από τα φάρμακά η τόσο μικρή ροή. Γενικά την είδα τελείως διαφορετική την περίοδο μου,και λέω μήπως είναι από της ορμόνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Κορίτσια τις γνώμες-γνώσεις-εμπειρίες σας.Για βοηθήστε με λίγο @Petalouditsa28 @miniatoura87 @peacock και οποίο κοριτσάκι μπορεί να γνωρίζει κάτι παραπάνω. Λοιπόν έχουμε και λέμε 

Την Τετάρτη το πρωί αδιαθετισα  (προφανώς δεν πήγα για χοριακη). Τετάρτη και Πέμπτη  (εχτές) είχα αιμα.Το θέμα είναι ότι:δύο μέρες μόνο είχα πολύ πολύ μικρή ροή, εχτές το βράδυ και σήμερα τίποτα. Καθόλου καφέ ούτε στην αρχή ούτε στο τέλος. Μόνο ροζ,κόκκινο(καθαρο) και πάλι ροζ.

Μήπως είναι από τα φάρμακά η τόσο μικρή ροή. Γενικά την είδα τελείως διαφορετική την περίοδο μου,και λέω μήπως είναι από της ορμόνες. 

Δε νομίζω οτι οι ορμόνες κανουν κατι στη ροή της περιόδου.... Ουσιαστικά είχες 2 μερες περίοδο και τωρα τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δε νομίζω οτι οι ορμόνες κανουν κατι στη ροή της περιόδου.... Ουσιαστικά είχες 2 μερες περίοδο και τωρα τιποτα?

Ναι, Ακριβώς. Αυτό δεν ήταν περίοδος, δείγμα ήταν. ??

Ίσα για να μου πει μην ελπίζεις να ήρθα.....αλλά βαρέθηκα να κάτσω άλλες 3ς μέρες και εφυγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμ...περίεργο...ισως καποια διαταραχουλα βα ειναι απο το άγχος...μηπως εκανες μπανακια σε κρυα θάλασσα?? 

Δε κανεις κανενα τεστακι να αποκλείσουμε τη πιθανότητα εγκυμοσύνης? Αν και δε νομιζω αλλα ποτε δε ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μμμ...περίεργο...ισως καποια διαταραχουλα βα ειναι απο το άγχος...μηπως εκανες μπανακια σε κρυα θάλασσα?? 

Δε κανεις κανενα τεστακι να αποκλείσουμε τη πιθανότητα εγκυμοσύνης? Αν και δε νομιζω αλλα ποτε δε ξερεις.

Άνχος? Αφού τώρα....πάει πέρασε ήρθε η σιχαμενη. Μπάνιο έκανα 3ς μέρες πριν την περιοδο και ήταν και ζεστή η θάλασσα. Τι να πω λες να κάνω τεστ όπως μου λέει και η @marillia Μωρέ δεν ξέρω.Έχω ένα που έχει ξεμείνει στο μπάνιο,να το κάνω τώρα μεσημεριατικο ή αύριο το πρωί. ??

???Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ ακόμα και με την περίοδο. Έλεος πια.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Μωρέ δεν ξέρω.Έχω ένα που έχει ξεμείνει στο μπάνιο,να το κάνω τώρα μεσημεριατικο ή αύριο το πρωί. ??

???Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ ακόμα και με την περίοδο. Έλεος πια.?

Iσχύει δεν θα ησυχάσουμε ποτέ!!Αν κρατιέσε κάντο το πρωί!!Αλλιώς όπως λέει η Πεταλουδίτσα!!Προσωπικά δεν μου έχει τύχει ποτέ να έχω μικρή ροή στη περιόδο και για λίγες μέρες.Κάνε να δείς αν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης και βλέπειςςς!!Μακάριιιι....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αρνητικό. Τι να πω....ίσως από τα φάρμακά ίσως από το άνχος προσμονης για καθηστεριση και εγκυμοσύνη. Τι άλλο να σκεφτώ. 

Όσες δεν πάρουμε τρελόχαρτο μέχρι να γίνουμε μανούλες τυχερές θα είμαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/7/2017 at 11:32 ΜΜ, ο/η elena 2 είπε:

Κορίτσια αρνητικό. Τι να πω....ίσως από τα φάρμακά ίσως από το άνχος προσμονης για καθηστεριση και εγκυμοσύνη. Τι άλλο να σκεφτώ. 

Όσες δεν πάρουμε τρελόχαρτο μέχρι να γίνουμε μανούλες τυχερές θα είμαστε....

Ελενα μου τι κάνειςς?Τελικά αδιαθέτησες κανονικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ελενα μου τι κάνειςς?Τελικά αδιαθέτησες κανονικά?

@marillia μου.Ναι αδιαθετισα λίγο περίεργα για μένα. Μόνο δύο μέρες και αυτό με μικρή ροή. Δεν ξέρω γιατί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίμενε και την επόμενη περίοδο και μετά πας στο γυναικολόγο σου!!Σου εύχομαι βέβαια τον επόμενη μήνα να ρθεί το θαυματάκι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...