Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΟΨΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Ή ΟΧΙ?


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό για μπεμπέ. Θα ήθελα να μου πει όποια κοπέλα γνωρίζει για το εξής. Από την ωορρηξία και μετά πονάνε έντονα οι θηλές μου, μου συμβαίνει πρώτη φορά. Περιμένω να αδιαθετήσω γύρω στις 11 με 12 του μήνα. Υπάρχει πιθανότητα να είναι πρόωρο σημάδι εγκυμοσύνης? Είναι πολύ νωρίς να κάνω τεστ, ακόμα και χοριακή. Σας ευχαριστώ όλες εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @marylouchrys!

Νομίζω και εγω πως ειναι πολυ νωρις ακομη για όλα. Δε θα δείξουν κατι ουτε τα τεδτ ουτε η χοριακη. 

Πολλες φορες κατα τη διάρκεια της ωορηξιας ισως καποιες κοπελες να εχουν τετοια συμπτωμα... Την ωορηξια σου την ειδες με τεστακι η απο μονη σου καταλαβες πως ειναξ η ωορηξια σου?σε ρωταω γιατι μεχρι να ξεκινησω τα τεστακια νομιζα αλλες μερες οτι εχω ωορηξια κ τελικά ειχα αλλες!οποτε ισως οταν ειχες τον πονο στις θηλες να ηταν τοτε η ωορηξια σου κ ελπιζω να την εκμεταλλευτηκες!!!!

Οπως κ να χει καλη επιτυχια και σου εύχομαι συντομα να γινεις  η να εισαι ηδη μανουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...