Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αποριες ξανά


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου! Για αλλη μια φορα θελω να μοιραστω τις ανησυχιες μου μαζι σας...

Λοιπον μετα την αποβολη που ειχα (ιανουαριος) ειχα κυκλο 15 ημερων... Τελευταία περιοδος 23/5.. Στην 21η μερα του κυκλου εκανα χοριακη...και βγηκε αρνητικη..παρολο που ειχα πολλα συμπτωματα οπως στην προηγουμενη εγκυμοσυνη(μπορει να ηταν τυχαιο).. Την τριτη (29η μερα του κυκλου) ειδα σταγονες καφε στο εσωρουχο..οχι ομως στο σκουπισμα!! Μετα τιποτα!! Σήμερα με το που ξυπνησα ειδα λερωμενη τη μιση σερβιετα με καφε παλι..και στο σκουπισμα τιποτα...

Μιλησα με την μαμα μου και της τα ειπα και μου ειπε οτι σε 2 απο τις 4 εγκυμοσυνες της ειχε ακριβως αυτο τους πρωτους 4 μηνες.. Στην τελευταια τα ειχε μεχρι και τον 8ο μηνα... 

Να περιμενω μηπως και ερθει η αναθεματισμενη?? Ειχατε περασει κατι παρομοιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Για αλλη μια φορα θελω να μοιραστω τις ανησυχιες μου μαζι σας...

Λοιπον μετα την αποβολη που ειχα (ιανουαριος) ειχα κυκλο 15 ημερων... Τελευταία περιοδος 23/5.. Στην 21η μερα του κυκλου εκανα χοριακη...και βγηκε αρνητικη..παρολο που ειχα πολλα συμπτωματα οπως στην προηγουμενη εγκυμοσυνη(μπορει να ηταν τυχαιο).. Την τριτη (29η μερα του κυκλου) ειδα σταγονες καφε στο εσωρουχο..οχι ομως στο σκουπισμα!! Μετα τιποτα!! Σήμερα με το που ξυπνησα ειδα λερωμενη τη μιση σερβιετα με καφε παλι..και στο σκουπισμα τιποτα...

Μιλησα με την μαμα μου και της τα ειπα και μου ειπε οτι σε 2 απο τις 4 εγκυμοσυνες της ειχε ακριβως αυτο τους πρωτους 4 μηνες.. Στην τελευταια τα ειχε μεχρι και τον 8ο μηνα... 

Να περιμενω μηπως και ερθει η αναθεματισμενη?? Ειχατε περασει κατι παρομοιο??

Κατερινακι σαν αιμα εμφυτευσης μ κανει! ποτε εκανες την χωριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12 ιουνιου την εκανα..ημουν στην 21η μερα του κυκλου...

Υπαρχει περιπτωση να αλλαζει τοσο πολυ ο κυκλος μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

12 ιουνιου την εκανα..ημουν στην 21η μερα του κυκλου...

Υπαρχει περιπτωση να αλλαζει τοσο πολυ ο κυκλος μου?

Μακαρι και στο ευχομαι απο την καρδια μου να ειναι αιμα εμφυτευσης!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι αν θυμαμαι καλα και τοτε π ειχες μεινει εγκυος ο κυκλος σου απο 15 μερες με τα glucophage εφτιαξε και εγινε κανονικος... την χωριακη την εκανες πολυ νωρις οποτε ναι πιστευω εχεις πολλες ελπιδες!

κανε ενα τεστ και αν δεν σ χει ερθει μεχρι Δευτερα τρεχα ξανα για χωριακη!! καλη επιτυχια!!! :* :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

κατερινακι αν θυμαμαι καλα και τοτε π ειχες μεινει εγκυος ο κυκλος σου απο 15 μερες με τα glucophage εφτιαξε και εγινε κανονικος... την χωριακη την εκανες πολυ νωρις οποτε ναι πιστευω εχεις πολλες ελπιδες!

κανε ενα τεστ και αν δεν σ χει ερθει μεχρι Δευτερα τρεχα ξανα για χωριακη!! καλη επιτυχια!!! :* :*

Επαιρνα τα glucophase πριν μεινω εγκυος...μετα την αποβολη δεν τα πηρα..και ειχα κυκλο 15 ημερων...

Θα περιμενω να φτασω στις 40 μερες και θα κανω τεστ, εαν ωστοσο δεν εχει ερθει η αναθεματισμενη...πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...