Μετάβαση σε περιεχόμενο

καθυστερηση


stasoula

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολη την ομορφη παρεα μας!Ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την περιοδο..Η τελευταια φορα που αδιαθετησα ηταν 17 Μαιου...εχω κυκλο 28 ημερων ως επι των πλειστων...Θεωρω οτι εχω καποια καθυστερηση..ειναι πολυ νωρις για τεστ εγκυμοσυνης??ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!  από ότι κατάλαβα είσαι στις 32 ημέρες σήμερα!!! Αν δε σου συμβαίνει να φτάνεις στις 32 γενικά κάνε ένα τεστακι δεν είναι καθόλου απίθανο να είναι θετικουλη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι νωρις, τα τεστ εχουν μεγαλη ευαισθησια πλεον.

Αν θες ομως να σαι 100 τοις 100 σιγουρη κανε μια χωριακη...

Σου ευχομαι να φουσκωσει η κοιλιτσα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα stasoula!

Εγω αν και ειχα παντα 28 μερες σταθεροτατο κυκλο, ετυχε  2 φορες να εχω καθυστερηση χωρις εγκυμοσυνη δυστυχώς.. Την πρωτη φορα ειχα 11 μερες και υη δευτερη 7 μερες..ηταν απλα αλλαγη κυκλου ή η αντίδραση του οργανισμού στο σπερμα που πρωτη φορα δεχόταν.. Ελπιζω εσυ να εισαι εγκυουλα ομως!!! Και να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Καλημερα και απο μενα stasoula!

Εγω αν και ειχα παντα 28 μερες σταθεροτατο κυκλο, ετυχε  2 φορες να εχω καθυστερηση χωρις εγκυμοσυνη δυστυχώς.. Την πρωτη φορα ειχα 11 μερες και υη δευτερη 7 μερες..ηταν απλα αλλαγη κυκλου ή η αντίδραση του οργανισμού στο σπερμα που πρωτη φορα δεχόταν.. Ελπιζω εσυ να εισαι εγκυουλα ομως!!! Και να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!!! 

Ετσι συνεβη κ σε μενα τον προηγουμενο μηνα! Παντα σταθερος κυκλος κ ειχα καθυστερηση 10 ημερων. Αλλαγη κυκλου ειπε η γυναικολογος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...