Μετάβαση σε περιεχόμενο

Pote stamatoun ta sumptwmata!!!


Recommended Posts

Μην ανησυχείς κοπέλα μου και θα περάσουν..Εγώ είχα μέχρι τις 12,13 βδομάδες από ότι θυμάμαι και είχα χάσει και 2-3 κιλά γιατί δεν μπορούσα τίποτα να φάω..εμετούς δεν είχα πολλούς αλλά από αναγουλες άλλο πράγμα..με τις φρυγανιές μόνο μου περνούσε..

κάνε λίγη υπομονή και σε λίγο καιρό θα τα θυμασαι όλα αυτά και θα χαμογελάς!!με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/6/2017 at 7:18 ΜΜ, ο/η zwi mu είπε:

Koritsia sas grafw pali!! Eimai 9 evdomadwn k ta sumptwmata anagoules den lene me tipote na stamatisoun... eperase ta kapoia apo esas exo elpides na stamatisoun?? Nwmizo oti tha exo mexri to telos...

? Κουραγιο βρε κοριτσι μου και καλη δυναμη... Που θα παει θα περασει κι αυτο, μην απελπιζεσαι. Ειχαμε ξαναμιλησει&την αλλη φορα εμενα δεν ηταν τοοοσο εντονο αλλα 12η-13η βδομαδα υποχωρησε. Εστιασε οσο μπορεις στο θαυματακι που μεγαλωνει μεσα σου, οταν οραματιζομαστε αυτο καθε ταλαιπωρια μπαινει σε 2η μοιρα... Δεν σε βοηθησε κανενα κολπακι να ανακουφιστεις λιγο; ευχομαι να περασει γρηγορα η δυσκολια αυτη&να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ οχι δεν πιανει τιποτα??. Τι να πω μακαρι να ειναι καλα το μωρακι και θα κανω υπομονη μεχρι να φυγουν εντελως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/6/2017 at 7:18 ΜΜ, ο/η Μαρια! είπε:

Koritsia sas grafw pali!! Eimai 9 evdomadwn k ta sumptwmata anagoules den lene me tipote na stamatisoun... eperase ta kapoia apo esas exo elpides na stamatisoun?? Nwmizo oti tha exo mexri to telos...

Είναι πολύ νωρις ακομα για να σταματήσουν! 9 εμβδομάδων! περίμενε και θα σταματήσουν... Εμένα σταμάτησαν μόλις έκλεισα την 13η βδομάδα! απο κει και πέρα χάρηκα την εγκυμοσύνη μου!.. Από την 7η ως και την  13η βδομάδα είχα  μία μόνιμη αναγούλα, μια αδιαθεσία, σαν να ημουνα ανεβασμενη σε ρόδα και με γύριζες πανω κάτω ολη την ωρα! δεν αντεχα μυρωδιές, κολώνιες, μαλακτικά ρούχων... ειχα μια αηδία για τα πάντα.  Νόμιζα θα μου μείνει και μένα αλλά έφυγε σιγά σιγα! μετά ενιωθα υπέροχα!  

Ευχομαι να εχεις καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να σου φύγουν οι αναγούλες και όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...